X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika KrakOvi
Odpowiedz

Klinika KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza... wrote:
    Hej, czy któraś z Was korzystała w klinice z Atosibanu przy trnafserze? Jaki to jest koszt?
    A co to takiego?

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlo wrote:
    Czy klinika jest dzis zamknieta, probowalam dzwonic wielokrornie ale nikt nie odbiera

    Próbuj do skutku, albo napisz maila, panie zawsze mi szybko odpisywały 😊

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Sandrus88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Czy nadal polecacie dr Przybyciena? Jesteśmy po 3 próbach in vitro. Żadna ciaza nie przetrwała dłużej niż 2tygodnie.
    Więc próbujemy jeszcze z doktorem. Możecie dodać mnie do grupy na fb? Będę bardzo wdzięczna

  • Hercia83 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrus88 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Czy nadal polecacie dr Przybyciena? Jesteśmy po 3 próbach in vitro. Żadna ciaza nie przetrwała dłużej niż 2tygodnie.
    Więc próbujemy jeszcze z doktorem. Możecie dodać mnie do grupy na fb? Będę bardzo wdzięczna
    Ja z całego serca polecam dr Przybycienia :) Byłaś już u niego?

  • an86 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz po tej całej aferze, jak został z hukiem wywalony z macierzyństwa to bym się chyba dwa razy zastanowiła

    u mnie niskie AMH
    2x IVF za pierwszym razem transfer dwóch zarodków w 3 dobie i beta ani nie drgnęła, za drugim razem transfer 1 zarodka w 3 dobie i beta też 0
    III IVF w innej klinice, transfer w 5 dobie i nic :( + 2 mrożaki ❄️❄️
    Pierwszy transfer mrożonego zarodka i beta 66, teraz nasze maleństwo jest już z nami <3
  • Hercia83 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an86 wrote:
    Teraz po tej całej aferze, jak został z hukiem wywalony z macierzyństwa to bym się chyba dwa razy zastanowiła
    Ty polecasz wszystkim jak "szalona" Macierzynstwo, ja polecam dr Przybycienia bo cenię go za jego zaangażowanie, wielkie serce i podejście do pacjentki i za to że dzięki niemu mam dziecko i czekające zarodki. Nie wiem czemu został jak to ujęłaś "wywalony" z kliniki i nie interesuje mnie to, dla mnie liczy się coś innego. Ale spokojnie, na brak pacjentek to on akurat narzekać nie może więc nikomu polecać nie trzeba. Pozdrawiam:)

    Apka lubi tę wiadomość

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czy któraś z niskim amh próbowała w KrakOVI zabiegu IVA in vitro aktywacja? W internecie jest tylko napisane na czym to polega a nie ma informacji o cenie ani żadnych opinii od pacjentek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Hej :) czy któraś z niskim amh próbowała w KrakOVI zabiegu IVA in vitro aktywacja? W internecie jest tylko napisane na czym to polega a nie ma informacji o cenie ani żadnych opinii od pacjentek
    Hej,
    Pierwsze słyszę o tym :) na czym to ma polegać?

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopia, pobranie części jajnika, aktywacja go w laboratorium, wszczepienie ponownie i ma lepiej działać

    Hercia83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Laparoskopia, pobranie części jajnika, aktywacja go w laboratorium, wszczepienie ponownie i ma lepiej działać
    😳 nieźle
    Doczytałam na ich stronie, mnie nie dotyczy bo jajniki jeszcze nie wygasają i mam dobre Amh

    Hercia83 lubi tę wiadomość

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Hej :) czy któraś z niskim amh próbowała w KrakOVI zabiegu IVA in vitro aktywacja? W internecie jest tylko napisane na czym to polega a nie ma informacji o cenie ani żadnych opinii od pacjentek
    To bardziej dla kobiet ktorych jakniki juz nie produkuja pecherzykow zabieg dosc drogi i chuba niewiele kobiet z tego skorzystalo bo opini o tym zabiegu jest malo.

  • Gaja94 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzę, cóż… jestem umowna tam pod koniec września to może coś mi powiedzą

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 6 września 2023, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja94 wrote:
    Hej :) czy któraś z niskim amh próbowała w KrakOVI zabiegu IVA in vitro aktywacja? W internecie jest tylko napisane na czym to polega a nie ma informacji o cenie ani żadnych opinii od pacjentek
    To jest drogi zabieg, ktory daje znikome efekty. Lekarze przyjmuja ze uzyskanie nawet 1 komorki to sukces (dla niektorych moze i tak a dla niektorych strata czasu I pieniedzy). Nie jest to latwy zabieg, dosc duza ingerencja ( wyciecie kawalek jajnika i, aktywacja inponowne wszczepienie)

  • Sandrus88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 10 września 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia83 wrote:
    Ja z całego serca polecam dr Przybycienia :) Byłaś już u niego?

    Mieliśmy właśnie pierwszą wizytę. Pan doktor bardzo dociekliwy :) Spokojnie nam wszystko wytłumaczył i przepisał masę badań. Czy badania typu LH, FSH, AMH robiłyście w laboratorium Diagnostyki? czy w jakimś innym? Bo nie ukrywam, że w diagnostyce jest duuużo drożej niż w innych laboratoriach

    Hercia83 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 527 1714

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was leczyła się u doktora W. i zmieniła lekarza w klinice? Miałyście przez to jakieś nieprzyjemności?

    30 lat

    Czynnik V (Leiden) ✅
    Czynnik V (R2) ✅
    Czynnik II (protrombina) ✅
    PAI❌MTHFR❌

    Kariotyp ✅

    Przeciwciala przeciwplemnikowe ✅

    KrakOvi
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    Zostały 4x ❄️
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was leczyła się u doktora W. i zmieniła lekarza w klinice? Miałyście przez to jakieś nieprzyjemności?

    ja. 😁 tylko ja zmienilam dr. M na dr. W. 😁 zadnych nieprzyjemnosci nie mialam. 😊

    Justyna_93, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 527 1714

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    ja. 😁 tylko ja zmienilam dr. M na dr. W. 😁 zadnych nieprzyjemnosci nie mialam. 😊

    A mogę wiedzieć dlaczego zmieniasz doktora M na W?
    Właśnie my myśleliśmy odwrotnie, tylko u nas przez wiadomy czynnik męski ja nie zostałam dokładniej zbadana i ogólnie miałam takie odczucie średnie z wizyt. Doktor nic nam nie tłumaczył a my nie wiedzieliśmy też o co mamy pytać i dlatego głównie. Więcej się dowiedziałam z internetu i forów tematycznych

    30 lat

    Czynnik V (Leiden) ✅
    Czynnik V (R2) ✅
    Czynnik II (protrombina) ✅
    PAI❌MTHFR❌

    Kariotyp ✅

    Przeciwciala przeciwplemnikowe ✅

    KrakOvi
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    Zostały 4x ❄️
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    A mogę wiedzieć dlaczego zmieniasz doktora M na W?
    Właśnie my myśleliśmy odwrotnie, tylko u nas przez wiadomy czynnik męski ja nie zostałam dokładniej zbadana i ogólnie miałam takie odczucie średnie z wizyt. Doktor nic nam nie tłumaczył a my nie wiedzieliśmy też o co mamy pytać i dlatego głównie. Więcej się dowiedziałam z internetu i forów tematycznych

    jakos tak srednio przy nim sie czulam. z kolei dr. W. bardzo mi pasowal, jest specyficzny, trzeba dopytywac, ale no prowadzil mi ciaze, robil cc, ja jestem zadowolona w stu % ze wszystkiego.
    jak cos potrzebowalam to odpisywal mi szybko na sms, wiec kontakt byl bardzo dobry.
    jesli nie czujesz, ze to „to” to zmien, nie ma co na sile. 😊

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 527 1714

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    jakos tak srednio przy nim sie czulam. z kolei dr. W. bardzo mi pasowal, jest specyficzny, trzeba dopytywac, ale no prowadzil mi ciaze, robil cc, ja jestem zadowolona w stu % ze wszystkiego.
    jak cos potrzebowalam to odpisywal mi szybko na sms, wiec kontakt byl bardzo dobry.
    jesli nie czujesz, ze to „to” to zmien, nie ma co na sile. 😊

    Dzięki. No właśnie ja jestem z tych co lubi dostawać dużo informacji, mój Mąż też. Jeszcze ja jakoś bym przeżyła ale Mąż już nie, a był że mną na każdej wizycie 😀 ważne jest aby się wreszcie udało

    30 lat

    Czynnik V (Leiden) ✅
    Czynnik V (R2) ✅
    Czynnik II (protrombina) ✅
    PAI❌MTHFR❌

    Kariotyp ✅

    Przeciwciala przeciwplemnikowe ✅

    KrakOvi
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    Zostały 4x ❄️
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Dzięki. No właśnie ja jestem z tych co lubi dostawać dużo informacji, mój Mąż też. Jeszcze ja jakoś bym przeżyła ale Mąż już nie, a był że mną na każdej wizycie 😀 ważne jest aby się wreszcie udało

    musi sie w koncu udac! trzymam kciuki! ♥️♥️♥️

    Nadzieja25 lubi tę wiadomość

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ