X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam sie do PC dopiero na 4 kwietnia !!! masakra szkoda ze wczesniej o tym nie pomyślałam i nie zpalanowałam wizyty no cóż teraz bede mądrzejsza :)

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie mam do niego nr tel macie może ??? dzwonicie do niego aby sie zpytać czy piszecie ?? gdzies cos kiedys czytałam ze tak ktoś robił ???

    7b0f9c1e19.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pieczatce jest nie posiadasz Nic od niego ja mam ale niechce podawac na forum

    magda
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    a nie mam do niego nr tel macie może ??? dzwonicie do niego aby sie zpytać czy piszecie ?? gdzies cos kiedys czytałam ze tak ktoś robił ???
    Mikuśka, ja ostatnio chciałam się umówić na kolejną wizytę po IUI jakby nie wyszło i trzeba było znowu brać zastrzyki. Powiedział, żeby dzwonić/pisać. Wizytówki są powszechnie dostępne na recepcji i jest Jego nr tel. Jest też na pieczątce. Daj znać czy masz, jak nie to podam Ci:)

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 2 marca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam. Podaj maila
    Lepiej pisać do Niego na dzwonic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 11:02

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 2 marca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuska, a Ty już też dostałaś @ ? Czy tak na zapas chcesz się zapisać.. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 11:07

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    a powiedzcie mi jak to teraz bedzie np dostane okres i co sama mam znou zażywać clo i potem umawiac sie na monitoring i kolejne IUI czy jak ??? czy najpierw wizyta u PC a on ustali ?? kurcze nie zapytałam sie hmmm ???

    Ja brałam sama CLO i szłam tylko na monitoringi przed IUI . No chyba,że CLO nie działa, to lepiej przejść się do lekarza..Może chciałby zmienić lek lub działać trochę inaczej :)

    Kasia 32, przykro mi :( . To Twoja pierwsza IUI, prawda ? Nie ma co się poddawać, tylko walczyć dalej . Można mieć wzorowe wyniki, idealne nasienie, a IUI się nie uda.. Czasem to zależy po prostu od szczęścia , niestety.
    Daj sobie czas i myśl pozytywnie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Ja brałam sama CLO i szłam tylko na monitoringi przed IUI . No chyba,że CLO nie działa, to lepiej przejść się do lekarza..Może chciałby zmienić lek lub działać trochę inaczej :)

    Kasia 32, przykro mi :( . To Twoja pierwsza IUI, prawda ? Nie ma co się poddawać, tylko walczyć dalej . Można mieć wzorowe wyniki, idealne nasienie, a IUI się nie uda.. Czasem to zależy po prostu od szczęścia , niestety.
    Daj sobie czas i myśl pozytywnie <3
    Tak Bridget to moja 1 IUI. Wiem że mało komu udaje się za pierwszym razem. Będę walczyć napewno

    Asik86 lubi tę wiadomość

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Mikuska, a Ty już też dostałaś @ ? Czy tak na zapas chcesz się zapisać.. :-)
    nie nie dostałam ale tak juz na zapas :) kurcze nie moge znaleśc w portfelu wizytówki moze mam w domu a jak ie to podam maila i mi prześlesz bede do niego pisała moze cos wymyśli :)
    ja juz czuje ze dostane bo mam ogromną ochotę na ....??? sex hahaha a jak tak mam to dostaje @ :P :P :P

    7b0f9c1e19.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Tak Bridget to moja 1 IUI. Wiem że mało komu udaje się za pierwszym razem. Będę walczyć napewno

    Nam przy pierwszym dziecku udało się za drugim razem, więc działajcie najszybciej jak się da :)

    Asik86 lubi tę wiadomość

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio na wizycie PC powiedział mi, że mam silne przodozgięcie i trzeba troszkę "bardziej uważnie" przeprowadzić zabieg inseminacji. Spytałam, czy może to być przyczyną niepowodzeń w dotychczasowych staraniach. Odpowiedział, że raczej nie. Siedzę i myslę, dlaczego się nie udaje?:( badanie meża super, u mnie pęcherzyki dojrzewają, pękają, endometrium też ok, a ciąży nie ma:( nie rozumiem:(

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik daj spokój! Przecież jesteś świeżo po IUI-mysl że się udało! :-)
    Też nie daje mi spokoju to, ze nie wiem co jest nie tak i nikt nie potrafi na to pytanie odpowiedzieć...
    Twoja IUI przeprowadził PC, więc napewno dopilnować, zyby wszystko było tak jak trzeba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 16:05

    Asik86 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Asik daj spokój! Przecież jesteś świeżo po IUI-mysl że się udało! :-)
    Też nie daje mi spokoju to, ze nie wiem co jest nie tak i nikt nie potrafi na to pytanie odpowiedzieć...
    Twoja IUI przeprowadził PC, więc napewno dopilnować, zyby wszystko było tak jak trzeba
    Staram się:) oj coś czuję, że te 2 tyg będą się megaaa dłużyły...;/

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 4610 4211

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że Wa ciężko, ja 2 lata temu też byłam na tym etapie co Wy, tylko że miałam silne przeczucie, że coś jest nie tak i lekarze tego nie potrafią zdiagnozować...
    Mimo tego że co chwilę wychodzi u mnie coś nowego, to nie załamuję się, są oczywiście gorsze dni i bardzo się boję tego co jeszcze przede mną, ale staram się myśleć pozytywnie :)

    Niuni, Kasia 32, Beata.D lubią tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Dziewczyny, wiem, że Wa ciężko, ja 2 lata temu też byłam na tym etapie co Wy, tylko że miałam silne przeczucie, że coś jest nie tak i lekarze tego nie potrafią zdiagnozować...
    Mimo tego że co chwilę wychodzi u mnie coś nowego, to nie załamuję się, są oczywiście gorsze dni i bardzo się boję tego co jeszcze przede mną, ale staram się myśleć pozytywnie :)
    Brawo!!;*

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Grunt ,to się nie poddawać i nie myśleć negatywnie :)
    Wiadomo,że ma się wielkie nadzieje,a porażka boli... Sama wiele razy chciałam zrezygnować z IUI . Do trzeciej próby podeszłam na lajcie, nastawiłam się na okres i zastanawiałam ,czy jest sens podchodzić do czwartej. W ogóle nie wierzyłam że się uda, dlatego test zrobiłam dopiero 17 dni po IUI :)

    Asik86, Kasia 32 lubią tę wiadomość

  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni u mnie kiepsko dalej jest jeden pecherzyk nawet po gonalu plus mensinorm rece opadaja nawet juz mi sie nie chce pisac. Bez stymulacji mam jeden z tez jeden masakra jakas

    magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda3232 wrote:
    Niuni u mnie kiepsko dalej jest jeden pecherzyk nawet po gonalu plus mensinorm rece opadaja nawet juz mi sie nie chce pisac. Bez stymulacji mam jeden z tez jeden masakra jakas
    Magda a to jest Twój pierwszy cykl na tej kombinacji zastrzyków?. Może sam gonal bez mensinormu byłby lepszy. Na mensinirmie też tylko jeden wychodowałsm. A przy samym gonalu 3.

  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 2 marca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak predzej mialam Sam mensinorm I tez byl jeden mam ich wiecej ale jeden ma duza przewage do pozostalych jeszcze PC chce uratowac ze moze podrosna zwiekszyl mi dawke mensinoru ale watpie jeden 17 a pozostale 12 13

    magda
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Magda no nie fajnie. Ale posłuchaj, ja też tak mialam. Byłam na mensinormie i nie chciały mi rosnąć. Na monicie miałam 16 i 13 mm. dostałam dalej mensinorm. Byłam już podlamana,nie wierzyłam że coś z tego będzie. A za dwa dni miałam już 21 i 18 mm! Także, może dadzą radę Twoje pecherzyki! Tym bardziej jak dostałaś większą dawkę. Ja myślę że będzie ok:-)
    Kiedy następny monit? Jak będzie tylko jeden to podchodIsz do IUI? Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 07:46

    1769e124dc.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ