X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja bd jeden to nie podchodze. Dziaiaj jade I w sobote mam zrobic USG. Tyko znowu problem Bo u nas nikt nie zrobi USG. A w szczecinie jak to jest ze zrobieniem w sobote USG gdzie robia trzeba sie umawiac

    magda
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę w Vitro Ci zrobią. Chyba RS zawsze jest,tylko musisz się zapisać na monit. Lepiej zadzwoń od razu, najwyższej dwolasz jak nie będzie potrzebne. Jak dzisiaj masz, to może nie będzie trzeba jutro..

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sytuacja też jest nie pewna. Jak będę miała jeden pecherzyk i będzie z nim wszystko ok i endo będzie ładne to chyba zrobię IUI. może akurat ten pecherzyk będzie szesliwy!
    Chyba że moje cykl całkiem pojdzie na straty-bo nic nie urośnie ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 09:00

    1769e124dc.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Moja sytuacja też jest nie pewna. Jak będę miała jeden pecherzyk i będzie z nim wszystko ok i endo będzie ładne to chyba zrobię IUI. może akurat ten pecherzyk będzie szesliwy!
    Chyba że moje cykl całkiem pojdzie na straty-bo nic nie urośnie ..
    Moje Endo wczoraj byly 8,1

    magda
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8mm. to już ładne. Przy takich rozmiarach robią transfery..
    A dzisiaj u kogo masz, u Glabowskiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 10:37

    1769e124dc.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni ja jestem z lubuskiego bylam u siebie na USG pecherzyki 18, I 14, dzis 150 mensinoru I jutro USG. Hmmmm ja nawet nie wiem co to Sa transfery nigdy tego nie mialam

    magda
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, miałam na myśli transfer do IVF ;-)
    Ojej, to się najezdzisz.. kurcze, ciekawe czy ruszy ten mniejszy. Trzymam kciuki! Daj znać jutro jak sytuacja wygląda. A PC mówił na kiedy mniej więcej IUI?

    1769e124dc.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poniedzialek a no najezdze sie PC powiedzial ze ciezko jest na odleglosc Co kolwiek zrobic a co mam zrobic mowilam ze na oddzial to juz nie biora.jedynie co to wynajac cos

    magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda3232 wrote:
    Na poniedzialek a no najezdze sie PC powiedzial ze ciezko jest na odleglosc Co kolwiek zrobic a co mam zrobic mowilam ze na oddzial to juz nie biora.jedynie co to wynajac cos
    Magda ja jestem spod gorzowa. Ostatnio przed IUI też co drugi dzień na monit do szczecina. Uciążliwe takie jeżdżenie niestety. Ale co zrobić jak trzeba.

  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Magda ja jestem spod gorzowa. Ostatnio przed IUI też co drugi dzień na monit do szczecina. Uciążliwe takie jeżdżenie niestety. Ale co zrobić jak trzeba.
    Do Poznania nie masz blizej ja jak teraz Nic to juz jestem umowiona do Poznania na wizyte

    magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda3232 wrote:
    Do Poznania nie masz blizej ja jak teraz Nic to juz jestem umowiona do Poznania na wizyte
    Do Szczecina mam znacznie bliżej. W ciàgu 1h dojeżdżam na miejsce. A do kogo w Poznsniu się umówiłaś, w jakiejś klinice?

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny wiecie co, wydaje mi się że ten mój cykl będzie jednak na straty. Nie mam nawet nic sluzu-suchutko! Jajniki mnie bolą nawet przy dotyku :-\ niepokoje się co tam się dzieje w środku..

    1769e124dc.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Do Szczecina mam znacznie bliżej. W ciàgu 1h dojeżdżam na miejsce. A do kogo w Poznsniu się umówiłaś, w jakiejś klinice?
    Prywatnie do Pawelczyka kolexanka mi polecila iui kosztuje 450 zl

    magda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda3232 wrote:
    Prywatnie do Pawelczyka kolexanka mi polecila iui kosztuje 450 zl
    Prawie połowę mniej niż w VL

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Kurcze dziewczyny wiecie co, wydaje mi się że ten mój cykl będzie jednak na straty. Nie mam nawet nic sluzu-suchutko! Jajniki mnie bolą nawet przy dotyku :-\ niepokoje się co tam się dzieje w środku..
    Niuni bądź dobrej myśli. Może ten śluz się pojawi jeszcze jutro. A skoro jsjniki bolą to może znak że pęcherzyki rosną. Trzymsm kciuki żeby po weekendzie monit przyniósł same dobre info.

    Niuni lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Niuni bądź dobrej myśli. Może ten śluz się pojawi jeszcze jutro. A skoro jsjniki bolą to może znak że pęcherzyki rosną. Trzymsm kciuki żeby po weekendzie monit przyniósł same dobre info.
    A Ty jak tam, lepiej juz? Kolejny cykl-nowe nadzieję..
    I tak co miesiąc.. ech!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 17:09

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    A Ty jak tam, lepiej juz? Kolejny cykl-nowe nadzieję..
    I tak co miesiąc.. ech!
    No wczoraj były łzy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj już lepiej. Jak co miesiąc nowy cykl i nowa nadzieja.

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2548 789

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Ale dzisiaj już lepiej. Jak co miesiąc nowy cykl i nowa nadzieja.
    Biedactwo <3 teraz będzie tylko lepiej.
    U mnie jeszcze nic nie przesądzone, a też wyłam, z nerwów i bezsilności.. :-(

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko poszłam do gina żeby się przebadać ogólnie czy wszystko jest ok. I powiedziałamz bananem na twarzy że w przyszłym miesiącu planuję zajść w ciążę bo to byłby ładny prezent z okazji rocznicy ślubu. A on z pielęgniarką spojrzeli na mnie i uśmiechając się dziwnie stwierdził że życzy mi powodzenia. Jeszcze wtedy nie przychodziło mi do głowy że może być inaczej skoro wszystkim dookoła się udaje. Ehh jak życie potrafi zaskoczyć

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ