Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Dzyzia Autorytet
    Postów: 1454 1751

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Robiłam w laboratorium szpitalnym w Goleniowie, WG mówił coś o kalibracji urządzeń itd ale wydaje mi się, że przecież wszystkie urządzenia muszą spełniać normy i być poprawnie skalibrowane... No ochrzan tak dosłownie to nie był, ale wyraził wielkie niezadowolenie i zdziwienie z badania w Goleniowie. Potem się trochę z tego wycofał, bo PC wiedział, gdzie będę robić badania.

    Co do AMH - szatanka teraz mam 0,74 więc jest bardzo słabo- zobaczymy co PC powie :(
    Kurcze ja wiekszosc badan do in vitro robilam w Goleniowie i nie bylo problemow.

    Ja z AMH 0.8 (badane we wrzesniu, punkcja w styczniu) wyprodukowalam 8 pecherzykow a w nich 5 komorek dojrzalych. Ale ja dostalam na poczatek elonve w najwyzszej dawce i menopur 375, bo EB stwierdzila, ze z takim AMH trzeba walic dawki uderzeniowe, zeby cos z tego wyszlo.

    Kemi lubi tę wiadomość

    AMH=0,83
    IVF - 2 blastki
    7 dpt - 16.8; 9 dpt - 23.4; 11 dpt - 27.1; 14 dpt - 123;
    17 dpt - 511; 22 dpt - 2400
    Córeczka urodzona 10/2019

    Ciąża pozamaciczna 02/2021

    09/2021 ciąża naturals
    Synek urodzony 6/2022

    05/2025 ciąża naturals

    preg.png
  • Lońka Autorytet
    Postów: 847 408

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam niskie amh 1.3 i duże dawki 375. No taka podjal decyzje pc dla mnie faktycznie dobra bo za kazdym razem mialam inna liczbe pecherzykow na ostatnim monituringu a inna na punkcji zawsze pekaly.. Więc slusznie postąpił. Ale faktycznie kazdy przypadek inny... Pójdziesz zobaczysz co ci powie.

    Kemi lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    age.png
  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Robiłam w laboratorium szpitalnym w Goleniowie, WG mówił coś o kalibracji urządzeń itd ale wydaje mi się, że przecież wszystkie urządzenia muszą spełniać normy i być poprawnie skalibrowane... No ochrzan tak dosłownie to nie był, ale wyraził wielkie niezadowolenie i zdziwienie z badania w Goleniowie. Potem się trochę z tego wycofał, bo PC wiedział, gdzie będę robić badania.

    Co do AMH - szatanka teraz mam 0,74 więc jest bardzo słabo- zobaczymy co PC powie :(


    Kemi, ja mam chyba 0,99 i miałam dawki po 375. W pierwszej procedurze 7, wszystkie dojrzałe, w drugiej 6 i wszystkie dojrzałe. Ale od początku 375.
    Mnie z kolei WG nie przypadł do gustu;-)

    Kemi lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę tak się teraz zastanawiam, czy PC odnotował ten spadek AMH bo w karcie stymulacji wpisał 1,5 I dał mi 300 a piszecie, że u Was było więcej... jeszcze go dopytywałam o AMH, że niskke i spadek, ale mógł nie wychwycić bo tamto przecież już bylo niskie... No nic, teraz już czasu nie cofnę, oby to wystarczyło bo dla mnie to już ostatnia szansa - następnej procedury nie będzie.

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Kurczę tak się teraz zastanawiam, czy PC odnotował ten spadek AMH bo w karcie stymulacji wpisał 1,5 I dał mi 300 a piszecie, że u Was było więcej... jeszcze go dopytywałam o AMH, że niskke i spadek, ale mógł nie wychwycić bo tamto przecież już bylo niskie... No nic, teraz już czasu nie cofnę, oby to wystarczyło bo dla mnie to już ostatnia szansa - następnej procedury nie będzie.

    Mógł nie wychwycić, niestety. Zakręcony jest :-/
    A dlaczego ostatnia? Nawet gdyby okazało się,że byś przerwała? I zaczęła od następnego cyklu? Czy po prostu logistycznie i finansowo już nie ogarniesz tego?

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Kemi, ja mam chyba 0,99 i miałam dawki po 375. W pierwszej procedurze 7, wszystkie dojrzałe, w drugiej 6 i wszystkie dojrzałe. Ale od początku 375.
    Mnie z kolei WG nie przypadł do gustu;-)
    Mi też nie przypadł - zupełnie nie mój typ. Strasznie drętwy - z PC zawsze można pożartować i rozładować atmosferę ;)

    Kulta lubi tę wiadomość

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Mógł nie wychwycić, niestety. Zakręcony jest :-/
    A dlaczego ostatnia? Nawet gdyby okazało się,że byś przerwała? I zaczęła od następnego cyklu? Czy po prostu logistycznie i finansowo już nie ogarniesz tego?
    Mi już to za bardzo na głowę wsiadło- logistycznie, psychicznie. Nie mam siły dalej ciągnąć tego projektu, tyle strat, starań, rozczarowań... A teraz jeszcze te wyniki takie słabe - lepiej nie będzie. Tak zresztą mówiłam PC, że to nasza ostatnia szansa, ale pewnie słyszał to 100 razy i mógł nie potraktować poważnie.

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju, Kemi, to tym bardziej trzymam kciuki. Ale faktycznie coś mało dostałaś tego menopuru. Ja miałam AMH 2,77 i dostałam 225 jednostek, z czego miałam 11 komórek w tym 9 dojrzałych. Coś tu dziwnie PC wycyrklował.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Mi też nie przypadł - zupełnie nie mój typ. Strasznie drętwy - z PC zawsze można pożartować i rozładować atmosferę ;)

    Nom, drętwy. W pon przy transferze przyszedł i pyta: "To jest transfer rozmrożonego zarodka, tak?", na co ja mu odpowiedziałąm "No, mam nadzieję, że rozmrożonego, hłe hłe", ale on nie podjął tematu, tylko się speszył. :)

    Kemi, Kulta lubią tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam niskie AMH, a mimo to chyba nie najgorzej szyl mi stymulację tyle że pęcherzyki nie równe i nie wszystkie były dojrzałe ale pęcherzykow było sporo. AMH 1,67 później już nie badalam
    I procedura w marcu 15 pęcherzykow - 5 dojrzałych a dawki brałam chyba tylko 175 pod koniec 225
    II procedura lipiec 13 pęcherzykow 9 dojrzałych a dawka 225 cały czas.

    Kemi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzę że tu Goleniowanki 😁 to też moje miasto 😛

    Kemi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi mocno trzymam kciuki, ja mam amh sporo ponad 3 a ciąży z tego nie ma. Wystarczy ten jeden waleczny. Poczekaj co będzie na kolejnych monitoringach 😊

    Kemi lubi tę wiadomość

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    co do amh i stymulacji to wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualne. W moim przypadku przy amh ok 2 miałam mega dawki leków w trakcie stymulacji bo tak słabo mi rosły komórki, na koniec stymulacji brałam całą strzykawkę menopuru czyli ok 600
    Co z tego że było 9 komórek, jak 4 dojrzałe i tylko jedna się zapłoniła. Podobno czasem się tak zdarza, że na niektórych nie działa dobrze gonadotropiny. Czasem lepszy jest cykl prawie naturalny (np stymulowany tylko lamettą) i efekty są dużo lepsze.

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 251

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystko dobrze 😍 serduszko pięknie pyka ( dr nam puścił na 2 sec . Dzidziol ma całe 2 cm ❤️ wstawilabym zdjęcie ale musicie mi napisać jak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 23:15

    szatanka, Kulta, Kemi, karolkowa, Lońka, wombi, Stiffi lubią tę wiadomość

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia28 wrote:
    Dziewczyny wszystko dobrze 😍 serduszko pięknie pyka ( dr nam puścił na 2 sec . Dzidziol ma całe 2 cm ❤️ wstawilabym zdjęcie ale musicie mi napisać jak :D
    Asia cudownie!!! Brawa dla Was :* wspaniale, że się maluch rozwija a słuchanie serduszka to już w ogóle kosmos! ❤❤❤

    Co do reakcji na stymulację - jak robiłam zastrzyki Ovaleap po 75 to rosły mi po 2-3 pęcherzyki i w 2 z 3 stymulacji była CB. Sądziłam, że przy dawce 300 to będzie szaleństwo a tu dupa. No nic, jutro się więcej wyjaśni i zobaczymy co do której powie ;)

    Asia28 lubi tę wiadomość

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:

    A propos: dziewczyny, jakie są teraz zalecenia odnośnie do badania progesteronu? Mi EB nic nie kazała badać, bo powiedziała, że dupek i tak mi nie wyjdzie. Ale co, jeśli tego besins jest dla mnie za mało? I tak się zastanawiam, czy się nie iść kujnąć. Badałyście sobie po transferze?
    No właśnie mi też nie kazała badać bo mam sam Besins i Duphaston. Też powiedziała że Duphaston w krwi nie wychodzi ale podnosi progesteron niewidoczne, a sam Besins w krwi wyjdzie mały więc mam nie badać by się nie stresować . Mówiła że jak będzie nawet 8 to będzie dobrze. Mimo wszystko zbadalam progesteron ileś dni po transferze i miałam właśnie 8 coś. Odpisała mi na smsa że wynik ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 08:02

    szatanka lubi tę wiadomość

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Kulta Autorytet
    Postów: 962 708

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o proge, to mnie PC kazał zbadać z kolei w dniu transferu. Więc nie wiem już :-)

    Słuchajcie, któraś z Was była przed transferem na akupunkturze? Gdzie?:-) w ten sam dzień? Warto?:-)

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip.
    IX 2024 - AMH 0,49; equoral, encorton, acco, trzecia procedura, tylko jeden zarodek, ET w piątej dobie moruli:-/ klapa
    X 2024 czwarta procedura, trzy zarodki.
    XI 2024 transfer 6.1.1 i 3.1.2 (accofil i encorton), nieudany.
    XII 2024 transfer 4.2.2, (accofil, prograf, encorton)nieudany.
    II 2025 piąta procedura, zero zarodków.
    III 2025 szósta procedura, trzy zarodki.
    III-V trzy zastrzyki diphereline,doxycyklina.
    VI 2025 FET 3.1.2, prograf, encorton, hepa, acard, beta 8dpt 82,8; 10dpt 220,4; 12dpt 428,9; 14dpt 879, 6tc 💔.
    VIII-X 2025 diphereline
    XI 2025 polip, histero🫣
    XI 2025 Fet 2.2.2 ☹️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Jeśli chodzi o proge, to mnie PC kazał zbadać z kolei w dniu transferu. Więc nie wiem już :-)

    Słuchajcie, któraś z Was była przed transferem na akupunkturze? Gdzie?:-) w ten sam dzień? Warto?:-)

    Asia28 była. Jak widać, pomogło ;)

    Asia28, Kulta lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkowa kciuki za dziś :)

    karolkowa lubi tę wiadomość

  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 251

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Jeśli chodzi o proge, to mnie PC kazał zbadać z kolei w dniu transferu. Więc nie wiem już :-)

    Słuchajcie, któraś z Was była przed transferem na akupunkturze? Gdzie?:-) w ten sam dzień? Warto?:-)
    Chodziłam wcześniej raz w tygodniu i byłam też przed samym transferem rano i wieczorem w ten sam dzień :) ja chodziłam do Akumed na Słowackiego :)

    Kulta lubi tę wiadomość

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ