X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka powiedz mi proszę jak tam wyglądają wizyty u bączka? Jakieś zmiany przez to że pracuje z bocianem? W sensie czy jeszcze większe kolejki czy tak jak było? No i jak cenowo?

IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2019, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Mikuśka powiedz mi proszę jak tam wyglądają wizyty u bączka? Jakieś zmiany przez to że pracuje z bocianem? W sensie czy jeszcze większe kolejki czy tak jak było? No i jak cenowo?
    Ja wczoraj dzwoniłam, pierwszy wolny termin na konsultacje niepłodnościową na 7 i 12 listopada. Koszt pierwszej wizyty 400 zł.

• Mikuśka Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma wyznaczone dni kiedy z Bociana przyjmuje i to np bedzie 7 listopada niby z Bociana przyjmuje od rana A od 16 juz inne pacjentki według mnie nic się nie zmieniło wystarczy że przyjmie 1 dodatkowo bo coś się dzieje i zator się robi ostatnio znowu 2 godz opóźnienia dobrze że leżałam na ktg to mi zleciało i jeszcze źle mi podłączył aparat A ta z recepcji nie umiała poprawić to leżałam sobie chyba 1.5 h wwwrrrrrr
    Ja płacę 250 za wizyte

7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzył mnie ostatnio bo wczesni3j mi powiedział że mogę wziasc znieczulenie zewnatrzoponowe ze u nich problemu nie ma A po 3 tyg mi mówi że u nich problem z anestezjologiem od lipca
    Taki się robi zakręcony jak PC wkurza mnie to trochę

7b0f9c1e19.png
  • Jagoda30 Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejki na wizytę do Bączka są zawsze mój rekord to chyba 4 godz czekania. 1 wizyta nieplodnosciowa 400 kolejne po 300.

w4sq9n73awfgloi3.png
  • szatanka Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientuje się któraś, ile kosztuje test Nifty lub Harmony w VL?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 19:11

klz9bd3m9oljt4xc.png

13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Iwkaaa Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka_22 wrote:
    Ja wczoraj dzwoniłam, pierwszy wolny termin na konsultacje niepłodnościową na 7 i 12 listopada. Koszt pierwszej wizyty 400 zł.

Ja akurat jestem już po procedurze u Bączka , udanej procedurze.
    Pytam bo muszę iść na kontrolę tarczycy
    Ale dzięki za info :)

IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • WerkaP2 Przyjaciółka

Wysłany: 23 października 2019, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przygotowywana do transferu, estrofem 4x1 oraz systen 50 i w 9dc pojawilo mi sie jakies brazowe plamienie? Mial ktos z Was taka sytuacje? Co bylo przyczyna i czy transfer sie odbył czy zostal odroczony?

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2019, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po 43 godzinach beta z 208 na 405. Dzisiaj 12 dpt Oby WG już nie kazał powtarzać, Czekam jeszcze na proga

edit: prog jeszcze więcej: 294!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 11:35

Kemi, wombi, szatanka, Kulta, karolkowa, sylwia211987 lubią tę wiadomość

• wpaula Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia super :) to teraz chyba wizyta dopiero. Kiedy planujesz?

Misia88z lubi tę wiadomość

hchypc0zq19q40mp.png
  • Mikuśka Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia zapowiada sie obiecujaco 😍

7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka mysle ze 300 moze skasowac moze jakis wymaz albo cytologie bedzi3 chcial wziasc ...

7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerkaP2 wrote:
    Jestem przygotowywana do transferu, estrofem 4x1 oraz systen 50 i w 9dc pojawilo mi sie jakies brazowe plamienie? Mial ktos z Was taka sytuacje? Co bylo przyczyna i czy transfer sie odbył czy zostal odroczony?
    Mysle ze najlepiej skontaktowac sie z prowadzacym a kiedy masz wizyte ??

7b0f9c1e19.png
  • szatanka Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, super wiadomości! No to co? Tym razem to chyba będzie to, nie? ;) Trzymamy kciuki dalej!

klz9bd3m9oljt4xc.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpaula wrote:
    Misia super :) to teraz chyba wizyta dopiero. Kiedy planujesz?

Wizyta początek listopada serduszkowa :) jeśli będzie ok. Co u Ciebie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Misia zapowiada sie obiecujaco 😍

WG też tak stwierdził :P no zobaczymy :)

Iwkaaa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2019, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Misia, super wiadomości! No to co? Tym razem to chyba będzie to, nie? ;) Trzymamy kciuki dalej!

Dziękuję :) oby to w końcu to, bo stres ogromny, nie mam imponujących przyrostów ale rośnie ponad 100% przez te 48 godzin. Jak się czujesz?

szatanka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2019, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała jakieś informacje od lekarza lub pani od programu czy są jakieś miejsca jeszcze na ten rok? Podobno jest 13 nowych miejsc tak PC powiedział jednej z nas a dzisiaj Pani z dofinansowania napisała mi maila ze nie ma już funduszy..

• szatanka Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Dziękuję :) oby to w końcu to, bo stres ogromny, nie mam imponujących przyrostów ale rośnie ponad 100% przez te 48 godzin. Jak się czujesz?

Misia, ponad 100% to i tak ponad normę. Przyrosty są naprawdę obiecujące, nie szukaj dziury w całym :)

Ja się czuję już w miarę spoko, tylko mnie dziś jakieś rozwolnienie dorwało, tak dla odmiany :) No i plamienia mam od kilku dni, a jestem na ostatniej prostej schodzenia z leków, czyli biorę tylko dupka 2x1. RS mówi, żeby się nie przejmować, ale to tak łatwo powiedzieć, wiadomo, że najłatwiej o spokój, gdy nic się takiego nie dzieje.

klz9bd3m9oljt4xc.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2019, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Misia, ponad 100% to i tak ponad normę. Przyrosty są naprawdę obiecujące, nie szukaj dziury w całym :)

Ja się czuję już w miarę spoko, tylko mnie dziś jakieś rozwolnienie dorwało, tak dla odmiany :) No i plamienia mam od kilku dni, a jestem na ostatniej prostej schodzenia z leków, czyli biorę tylko dupka 2x1. RS mówi, żeby się nie przejmować, ale to tak łatwo powiedzieć, wiadomo, że najłatwiej o spokój, gdy nic się takiego nie dzieje.

OO to chyba szybko schodzisz, czy tak się powinno?

Ja się martwię, bo rok temu też po transferze miałam na początku przyrosty a ok, a później puste jajo. Teraz też ten brak objawów.. No ale co mi zostało jak czekać na rozwój sytuacji ;)

‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ