X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 23 października 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka powiedz mi proszę jak tam wyglądają wizyty u bączka? Jakieś zmiany przez to że pracuje z bocianem? W sensie czy jeszcze większe kolejki czy tak jak było? No i jak cenowo?

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Mikuśka powiedz mi proszę jak tam wyglądają wizyty u bączka? Jakieś zmiany przez to że pracuje z bocianem? W sensie czy jeszcze większe kolejki czy tak jak było? No i jak cenowo?
    Ja wczoraj dzwoniłam, pierwszy wolny termin na konsultacje niepłodnościową na 7 i 12 listopada. Koszt pierwszej wizyty 400 zł.

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 23 października 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma wyznaczone dni kiedy z Bociana przyjmuje i to np bedzie 7 listopada niby z Bociana przyjmuje od rana A od 16 juz inne pacjentki według mnie nic się nie zmieniło wystarczy że przyjmie 1 dodatkowo bo coś się dzieje i zator się robi ostatnio znowu 2 godz opóźnienia dobrze że leżałam na ktg to mi zleciało i jeszcze źle mi podłączył aparat A ta z recepcji nie umiała poprawić to leżałam sobie chyba 1.5 h wwwrrrrrr
    Ja płacę 250 za wizyte

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 23 października 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzył mnie ostatnio bo wczesni3j mi powiedział że mogę wziasc znieczulenie zewnatrzoponowe ze u nich problemu nie ma A po 3 tyg mi mówi że u nich problem z anestezjologiem od lipca
    Taki się robi zakręcony jak PC wkurza mnie to trochę

    7b0f9c1e19.png
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 23 października 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejki na wizytę do Bączka są zawsze mój rekord to chyba 4 godz czekania. 1 wizyta nieplodnosciowa 400 kolejne po 300.

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 23 października 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientuje się któraś, ile kosztuje test Nifty lub Harmony w VL?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 19:11

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 23 października 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka_22 wrote:
    Ja wczoraj dzwoniłam, pierwszy wolny termin na konsultacje niepłodnościową na 7 i 12 listopada. Koszt pierwszej wizyty 400 zł.

    Ja akurat jestem już po procedurze u Bączka , udanej procedurze.
    Pytam bo muszę iść na kontrolę tarczycy
    Ale dzięki za info :)

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • WerkaP2 Przyjaciółka
    Postów: 180 23

    Wysłany: 23 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przygotowywana do transferu, estrofem 4x1 oraz systen 50 i w 9dc pojawilo mi sie jakies brazowe plamienie? Mial ktos z Was taka sytuacje? Co bylo przyczyna i czy transfer sie odbył czy zostal odroczony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po 43 godzinach beta z 208 na 405. Dzisiaj 12 dpt Oby WG już nie kazał powtarzać, Czekam jeszcze na proga


    edit: prog jeszcze więcej: 294!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 11:35

    Kemi, wombi, szatanka, Kulta, karolkowa, sylwia211987 lubią tę wiadomość

  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 24 października 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia super :) to teraz chyba wizyta dopiero. Kiedy planujesz?

    Misia88z lubi tę wiadomość

    hchypc0zq19q40mp.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia zapowiada sie obiecujaco 😍

    Misia88z lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka mysle ze 300 moze skasowac moze jakis wymaz albo cytologie bedzi3 chcial wziasc ...

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerkaP2 wrote:
    Jestem przygotowywana do transferu, estrofem 4x1 oraz systen 50 i w 9dc pojawilo mi sie jakies brazowe plamienie? Mial ktos z Was taka sytuacje? Co bylo przyczyna i czy transfer sie odbył czy zostal odroczony?
    Mysle ze najlepiej skontaktowac sie z prowadzacym a kiedy masz wizyte ??

    7b0f9c1e19.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 24 października 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, super wiadomości! No to co? Tym razem to chyba będzie to, nie? ;) Trzymamy kciuki dalej!

    Misia88z lubi tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpaula wrote:
    Misia super :) to teraz chyba wizyta dopiero. Kiedy planujesz?


    Wizyta początek listopada serduszkowa :) jeśli będzie ok. Co u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Misia zapowiada sie obiecujaco 😍


    WG też tak stwierdził :P no zobaczymy :)

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Misia, super wiadomości! No to co? Tym razem to chyba będzie to, nie? ;) Trzymamy kciuki dalej!


    Dziękuję :) oby to w końcu to, bo stres ogromny, nie mam imponujących przyrostów ale rośnie ponad 100% przez te 48 godzin. Jak się czujesz?

    szatanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała jakieś informacje od lekarza lub pani od programu czy są jakieś miejsca jeszcze na ten rok? Podobno jest 13 nowych miejsc tak PC powiedział jednej z nas a dzisiaj Pani z dofinansowania napisała mi maila ze nie ma już funduszy..

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 24 października 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Dziękuję :) oby to w końcu to, bo stres ogromny, nie mam imponujących przyrostów ale rośnie ponad 100% przez te 48 godzin. Jak się czujesz?

    Misia, ponad 100% to i tak ponad normę. Przyrosty są naprawdę obiecujące, nie szukaj dziury w całym :)

    Ja się czuję już w miarę spoko, tylko mnie dziś jakieś rozwolnienie dorwało, tak dla odmiany :) No i plamienia mam od kilku dni, a jestem na ostatniej prostej schodzenia z leków, czyli biorę tylko dupka 2x1. RS mówi, żeby się nie przejmować, ale to tak łatwo powiedzieć, wiadomo, że najłatwiej o spokój, gdy nic się takiego nie dzieje.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Misia, ponad 100% to i tak ponad normę. Przyrosty są naprawdę obiecujące, nie szukaj dziury w całym :)

    Ja się czuję już w miarę spoko, tylko mnie dziś jakieś rozwolnienie dorwało, tak dla odmiany :) No i plamienia mam od kilku dni, a jestem na ostatniej prostej schodzenia z leków, czyli biorę tylko dupka 2x1. RS mówi, żeby się nie przejmować, ale to tak łatwo powiedzieć, wiadomo, że najłatwiej o spokój, gdy nic się takiego nie dzieje.


    OO to chyba szybko schodzisz, czy tak się powinno?

    Ja się martwię, bo rok temu też po transferze miałam na początku przyrosty a ok, a później puste jajo. Teraz też ten brak objawów.. No ale co mi zostało jak czekać na rozwój sytuacji ;)

‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ