X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Wzięłam duphaston, myślę, czy luteiny też nie wziąć bo jeszcze mam jakąś w lodówce :| beta 352 - ale plamienie jest cały czas :/
    w ogóle ten cykl był ekstra - gdzieś w połowie miałam wyrywane ósemki pod narkozą, potem tydzień antybiotyku i dobre kilka dni na ibupromie... a teraz na koniec takie rzeczy... pewnie to wszystko ma jakiś negatywny wpływ :(

    Wysoka beta. Pewnie plamienia, bo bardzo niski progesteron.. Wierzę, że uda się tym razem. Napisz do PC, jasna sprawa. I bierz dupka i luteine.
    Trzymam kciuki! :-))

    Kemi lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi ładna beta. Jeśli mogę coś polecić to polecam doktor Grudzińska pracowała w vitrolive teraz już nie ale dokładnie wie jak utrzymać ciąże ryzyka. Koleżanka poszla w takiej sytuacji jak ty bo lekarz nie odzywał się i obstswila ja dodatkowymi lekami opricz prigesteronu i urodziła dziecko zdrowe a wcześniej chyba 7 poronien. Więc polecam udać się do lekarza koniecznie swojego lub innego. Leki masz więcej luki nie zaszkodzi jakby co ja mam 27 lutein i paczkę duphastonu. Trzymam kciuki

    Kemi lubi tę wiadomość

    hchypc0zq19q40mp.png
  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jak tam się czujesz. Tak się cieszę że ci się udało. Niesamowite to jest :) ciekawe co się kryje w środku :)

    Misia88z lubi tę wiadomość

    hchypc0zq19q40mp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi😍 piękna beta! Progesteron koniecznie bierz, w razie czego chyba mi zostanie bensis bo już schodze z leków.


    Dziękuję Wpaula, jest dobrze fizycznie, a psychicznie to wiadomo 😜 stresik przed prenatalnymi. A co u Ciebie?

  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula86 wrote:
    Julka jak tam u Was troszkę się poprawiło?


    U nas ma razie za bardzo nie ma poprawy. Największy teraz problem to refluks. Dostępne syropy niestety nic nie pomagają, każde karmienie to straszny płacz. Jestem pewna że placzliwosc problemy ze snem z tego wynikają przynajmniej po części. Na wzmrożone napięcie mamy rehabilitację ale póki co bez wymiernych efektów bo ból spowodowany refluksem nasila napięcie miesni i to jest takie błędne koło.
    Czekałam na koniec 3msc niestety nic się nie zmieniło, teraz czekam aż będzie siedzieć i wprowadze stale produkty, może wtedy będzie poprawa. Więc generalnie nadal siedzę w domu w piżamie i dzwigam mojego kloca na rękach. A poza tym tak jak pisały dziewczyny moja córka to HNB, nawet kupiłam poradnik o dzieciach wysoko wrażliwych ale nie mam kiedy czytać. .....
    A jak u Was ?

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    Dziewczyny gdzie robilyscie polowkowe ? Zastanawiam sie nad dr medrek, kowalski i Wegrzynowski , nie wiem którego wybrać :) Będę w Polsce to chce jeszcze raz przebadać synusia, bo martwi mnie ze bardzo nisko siedzi sobie . Tutaj w Anglii nie ufam :(

    Byłaby któraś chętna na odkupienie mam 2xprolutex, progynove tez mam , Utrogestan 200mg dopochwowy

    Stiffi ja byłam u 2 z wymienionych lekarzy i w mojej opinii dr Wegrzynowski jest najlepszym fachowcem w tej dziedzinie.

    Stiffi lubi tę wiadomość

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    U nas ma razie za bardzo nie ma poprawy. Największy teraz problem to refluks. Dostępne syropy niestety nic nie pomagają, każde karmienie to straszny płacz. Jestem pewna że placzliwosc problemy ze snem z tego wynikają przynajmniej po części. Na wzmrożone napięcie mamy rehabilitację ale póki co bez wymiernych efektów bo ból spowodowany refluksem nasila napięcie miesni i to jest takie błędne koło.
    Czekałam na koniec 3msc niestety nic się nie zmieniło, teraz czekam aż będzie siedzieć i wprowadze stale produkty, może wtedy będzie poprawa. Więc generalnie nadal siedzę w domu w piżamie i dzwigam mojego kloca na rękach. A poza tym tak jak pisały dziewczyny moja córka to HNB, nawet kupiłam poradnik o dzieciach wysoko wrażliwych ale nie mam kiedy czytać. .....
    A jak u Was ?
    Kurcze, a myślałam, że troszkę udało Ci się odetchnąć od tych problemów. Nawet nie wiem co Ci poradzić. Mój Franek dzisiaj kończy 6 miesięcy. Odstawilam go od cyca, jakiś tydzień temy zaczęłam mu wprowadzać pokarmy. Jeszcze sam pewnie nie siedzi, więc trzymam go na kolanach. Daje mu metoda blw więc wszystko jest brudne, on ja i pół kuchni:) i tak to leci dzień za dniem...

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    Dziewczyny gdzie robilyscie polowkowe ? Zastanawiam sie nad dr medrek, kowalski i Wegrzynowski , nie wiem którego wybrać :) Będę w Polsce to chce jeszcze raz przebadać synusia, bo martwi mnie ze bardzo nisko siedzi sobie . Tutaj w Anglii nie ufam :(

    Byłaby któraś chętna na odkupienie mam 2xprolutex, progynove tez mam , Utrogestan 200mg dopochwowy
    Stiffi co to znaczy że bardzo nisko siedzi sobie? Coś takiego uslyszalas na USG? Ja polecam Mędrka :)

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula ja też szykuje się na blw ale muszę się zorientować czy dziecko z refluksem krztuszace się często może od tego zacząć. Ja nie mogę się doczekac aż moja skonczy 6msc i skończę kp bo ma alergie i ja jem tylko ziemniaki marchew i kurczaka. Oszalec można. Już waże duuuzo mniej niż przed ciaza. W zasadzie to został już mój cien...

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    Jula ja też szykuje się na blw ale muszę się zorientować czy dziecko z refluksem krztuszace się często może od tego zacząć. Ja nie mogę się doczekac aż moja skonczy 6msc i skończę kp bo ma alergie i ja jem tylko ziemniaki marchew i kurczaka. Oszalec można. Już waże duuuzo mniej niż przed ciaza. W zasadzie to został już mój cien...
    Pod względem jedzenia to źle wspominam kp, w pewnym momencie to miałam wrażenie, że nawet woda działa drazniaco na Franka, całe szczęście to szybko przeszło. Jedzenia to jedno, ale te nerwy też działają na pewno na Ciebie odchudzająco.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    U nas ma razie za bardzo nie ma poprawy. Największy teraz problem to refluks. Dostępne syropy niestety nic nie pomagają, każde karmienie to straszny płacz. Jestem pewna że placzliwosc problemy ze snem z tego wynikają przynajmniej po części. Na wzmrożone napięcie mamy rehabilitację ale póki co bez wymiernych efektów bo ból spowodowany refluksem nasila napięcie miesni i to jest takie błędne koło.
    Czekałam na koniec 3msc niestety nic się nie zmieniło, teraz czekam aż będzie siedzieć i wprowadze stale produkty, może wtedy będzie poprawa. Więc generalnie nadal siedzę w domu w piżamie i dzwigam mojego kloca na rękach. A poza tym tak jak pisały dziewczyny moja córka to HNB, nawet kupiłam poradnik o dzieciach wysoko wrażliwych ale nie mam kiedy czytać. .....
    A jak u Was ?
    Ja mam refluksiaka w domu. Zaczynalismy od blw. Masz do brego gastrologa? Chodz na priv😉

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewuszki
    Ja polecam.Medrka na prenatalne
    U nas zaczynają się problemy brzuszkowe Ehhh oby tylko kolek nie bylo
    Karmimy się piersia narazie bez żadnej diety mówią że nie ma diety matki karmiącej A ja mam taki uraz jeszcze z ostatniego karmienia piersia ze ciężko mi się przestawić

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do EB to mialam z nią kontakt kilka razy i udany transfer z jej ręki 😉

    7b0f9c1e19.png
  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wysłałam zaproszenie.

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dzisiaj 855 jakiś kosmos... Idę do przychodni do lekarza - liczę, że podpowie ile dupka i luteiny brać. No a potem na cito do kogoś sprawdzonego bo tu to nawet usg takie, że się zbadać nie dam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 10:54

    Lisek1985, Kulta, karolkowa, sniezka, Stiffi lubią tę wiadomość

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • Lisek1985 Autorytet
    Postów: 266 115

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi tak trzymać, musi być dobrze innej opcji nie bierzemy pod uwagę .

    Kemi lubi tę wiadomość

    12.03.18 - I punkcja, 6 COC,1 zardodek 8B1, brak ❄❄❄
    15.03.18 - transfer, I ICSI-ET nieudane
    14.05.18 - II punkcja, 4 COC, 2❄❄ Morula, 8B1
    09.06.18 - kriotransfer moruli
    07.02.19 - Feliks
  • Kasiuleczqa Znajoma
    Postów: 28 21

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Beta z dzisiaj 855 jakiś kosmos... Idę do przychodni do lekarza - liczę, że podpowie ile dupka i luteiny brać. No a potem na cito do kogoś sprawdzonego bo tu to nawet usg takie, że się zbadać nie dam

    Ciągle myślę o Tobie ❤️ wierzę, że będzie dobrze ❤️❤️❤️

    Kemi lubi tę wiadomość

    8.11.2014 - iui :-(
    17.01.2015 - iui - jest! Udało się!
    22.09.2015 - Lili jest już na świecie! ❤
    2.01.2018 - iui :-(
    2.02.2018 - iui - mamy to!
    23.10.2018 - Piotruś jest z nami ❤️
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w przychodni, babka sprowadziła mnie na ziemię - nic nie widać, krwawienie mocne wg jej skali, uważa, że już poleciało... ale udało mi się na jutro umówić do PC więc jadę i może mnie obstawi lekami dodatkowymi. Tym, że nie widać się nie przejmuję, tylko to krwawienie... No i hit - powiedziała, że jak chcę luteinę to już nie duphaston, a jak dupka biorę to luteiny nie trzeba... nie nastawiam się na sukces, ale chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko co się dało.
    O 15 jeszcze wynik progesteronu będę miała.

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,mam pytanie. Dostaliśmy dofinansowanie jeszcze na ten rok na ivf.Czekalismy na okres(jestem po lekach anty na torbiel) stymulacja od 2dc.Miesiaczki brak,wczoraj byłam na usg u PC i cóż no to co zobaczyliśmy było i dla niego i dla mnie szokiem.Mam teraz owulacje w 30dc,pęcherzyk 23mm.Mam wizytę w piątek czy pęknie i czy jednak zaczniemy te stymulację.Czy któraś z Was zaczęła jakoś stymulację wcześniej do punkcji? Wiem ze przepadnie mi dofinansowanie ale czy wpiszą mnie na listę na 2020?Nawet jeżeli to mogła by być punkcja jakoś pod koniec roku ale bez ewentualnego transferu.Kompletnie się załamałam,jakim cudem można mieć owulacje w 30dc..Czy to może być PCOS? 😢
    P.S. Stymulację mam rozpisana menopurem a potem cetrotide.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 13:07

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kemi wrote:
    Byłam w przychodni, babka sprowadziła mnie na ziemię - nic nie widać, krwawienie mocne wg jej skali, uważa, że już poleciało... ale udało mi się na jutro umówić do PC więc jadę i może mnie obstawi lekami dodatkowymi. Tym, że nie widać się nie przejmuję, tylko to krwawienie... No i hit - powiedziała, że jak chcę luteinę to już nie duphaston, a jak dupka biorę to luteiny nie trzeba... nie nastawiam się na sukces, ale chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko co się dało.
    O 15 jeszcze wynik progesteronu będę miała.

    Trzymam mocno kciuki. Oby to krwawienie było z powodu proga. Jednak beta pięknie urosła

    Kemi lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
‹‹ 1078 1079 1080 1081 1082 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ