Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 1 lipca 2017, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka, Justysia trzymam kciuki dziewczyny.
    Niuni oby @ szybko przyszła, byś mogła ruszać ;)
    Asik biedna Ty kochana jesteś. Ale to się opłaci ;) tak sobie dziś myślałam, że na Twoim miejscu to pewnie codziennie bym betę badała i wchodzę tu i czytam, że dziś byłaś na badaniu hehe ;) to super, że rośnie!
    Ja jutro powinnam zrobić test, bo mija 14 dni od IUI. Ale nie wiem sama czy robić. Ani się nie czuję okresowo ani ciążowo ;( tylko sutki takie jakby bolące. Ale tłumacze sobie, że to pewnie od duphastonu. Z jednej strony nie wydaje mi się by się udało, a z drugiej liczę na cud i nadzieja ciagle jest...

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 1 lipca 2017, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula trzymam kciuki!

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 1 lipca 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Batmanka za info.

    Andziula trzymam kciuki!

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 1 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Ciepela anioł nie lekarz mowie ze w Policach zrobił mi za pierwszym razem i się udało a ten Yes Yes heh a my już po nasienie super 76% ruchliwosci mój pęcherzyk właśnie peka warunki idealne ale czas pokaże czy się uda

    Niuni, nick nieaktualny, Asik86, nick nieaktualny, Andziula_1988, szatanka lubią tę wiadomość

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia! Trzymam kciuki!! i potwierdzam: PC TO ANIOŁ i nie zamienię Go na żadnego innego! Najlepszy!

    justysia86 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik co Ty robiłaś tu o 4:13 ?? Tak źle się czujesz?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Asik co Ty robiłaś tu o 4:13 ?? Tak źle się czujesz?
    Od kilku dni budzę się o 3.30 i dupa zasnąć nie mogę! Hehe to zaglądam tu hehe 5 cm mi zeszlo w obwodzie od czwartku. Skończył mi się ten Lutinus i PC przepisał luteine. Mam też cały czas brać ten dostinex

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na wizycie. Transfer 11.07. Endo podrosło. Dostałam kolejne leki na przed i po transferze.
    Rano nie dałam rady i poszłam lekarza - zapalenie krtanii. Ciągle coś.
    Miłego popołudnia Dziewczynki

    Niuni, Asik86, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuruj się Mnice!! A 11.07 trzymam kciuki!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Asik

    Asik86 lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 2 lipca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice trzymam kciuki :) do 11 zdążysz wyzdrowieć.
    A ja wczoraj jednak poszłam na betę. Nie ma zaskoczenia. Wynik jak co miesiąc :( buuu

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie też buuu :-(. Wczoraj plamienie a dziś sie na maxa rozkreciło. No cóż jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie trzecia i ostatnia IUI

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 lipca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, Andziula przytulam!!

    nick nieaktualny, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Asik. A jak u Ciebie? Woda zchodzi? W tym tygodniu masz przymiarke czy to w zeszlym mialas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Mnice trzymam kciuki :) do 11 zdążysz wyzdrowieć.
    A ja wczoraj jednak poszłam na betę. Nie ma zaskoczenia. Wynik jak co miesiąc :( buuu
    Andziula jaki dalszy plan działań?

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 2 lipca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Dzieki Asik. A jak u Ciebie? Woda zchodzi? W tym tygodniu masz przymiarke czy to w zeszlym mialas?
    Idę we wtorek, bo znowu był tak wielki bebzol że nic by z tego nie wyszło.
    Woda schodzi ale dalej do stanu pierwotnego daleko. Trochę mnie to martwi. Zjem tylko coś i brzuch jak balon znowu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 14:53

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    Idę we wtorek, bo znowu był tak wielki bebzol że nic by z tego nie wyszło.
    Woda schodzi ale dalej do stanu pierwotnego daleko. Trochę mnie to martwi. Zjem tylko coś i brzuch jak balon znowu!
    Oby do wtorku sie unormowało, a do stanu pierwotnego to lepiej niech nie wraca bo brzuszek musi sie zaaokraglac dla fasolki :')

    Asik86 lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Przykro mi dziewczyny :(
    Asik, Kasia ma rację-teraz już będziesz tylko okrąglejsza ;)
    Mnice super wiadomość, teraz musisz wydobrzeć!
    U mnie też nic dobrego :/
    @ nie chce przyjść. A ja czuje się paskudnie!
    Wtedy jak nie potrzeba to przychodzi małpa szybko! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 16:13

    Andziula_1988, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Andziula jaki dalszy plan działań?
    Plan co chwilę się zmienia. Mam milion myśli na sekundę. Raz chce zrobić kilka badań na swoją rękę, a później nowy lekarz nowa klinika, raz na odwrót. Raz myślę sobie, że może to czas na in vitro, z drugiej strony się boję. Na lekarza też się nie zdecydowałam. Razem myślę Poznań, raz Warszawa. No i przeszło mi przez myśl, że może Białystok... :p
    Sama nie wiem :( biję się z myślami.
    Kwas foliowy, Nasienie test mar, Wit d, Wit b, Krzywa cukrowa i insulinowa, Poziom żelaza , Celiakia, Koagulogram, Trombofilia, Kariotyp, Homocysteina, Chromatyna plemnikowa , Mutacja MTHFR, Przeciwciała przeciwplemnikowe. To lista, którą myślę zrobić. Co myślicie?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Magda3232 Przyjaciółka
    Postów: 163 20

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam Was co dzień wiem co czujecie ja jestem juz po pierwszym in vitro i nie udanym masakra byłam przekonana ze to już na pewno sie uda a tu lipa. Zalamka totalna

    magda
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ