Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice wrote:
    Dzięki. Zza biurka wyjść mi wstyd bo tak wyglądam. Boje się co będzie dalej. Głupie to może ale.... Buziaki
    Wiem co to znaczy.. Ja praktycznie os 2 tyg z domu nie wychodzę przez ten brzuch. Trzymaj się ciepło!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, Mnice trzymsjcie się dziewuszki! Nacierpicie sie biedne, ale wierzę że to skończy się wielką radością i długo wyczekiwanym szczęściem. Niuni też zaraz wyskoczę do laba zrobić jeszcze raz test, dzisiaj już 14 dpo to nie bedzie wątpliwości.

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    Był PC. Dziś nieco mniej boli ale jak wstaje to czuję ucisk w platce piersiowej. Czekam do jutra i mam się odezwać. W pon znowu wizyta.

    To dobrze, że na Niego trafiłas! Teraz kuruj sie, bo musisz mieć siłę dla maluszka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 09:23

    Asik86 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się ciesze jutro mam inseminacje i bedzue dr Ciepela a on mi robił 2 lata temu w Policach i aie udało może to znak

    Asik86 lubi tę wiadomość

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z laboratorium mamy 5 zarodków :) na poniedziałek transfer :)

    nick nieaktualny, wombi, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia trzymam za jutro kciuki! Pecherzyk podrósl jeszcze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka no to super!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości dziewczyny! Trzymam kciuki za Was!

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wiecie może kto jest w poniedziałek na Kasprzaka?

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Dzwonili z laboratorium mamy 5 zarodków :) na poniedziałek transfer :)
    Piękny wynik Batmanka!!!!! Brawooooo!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Justysia trzymam za jutro kciuki! Pecherzyk podrósl jeszcze?
    Kasia wzięłam jeszcze puregon jak miał 19 mm to musiał wczoraj ovitrelle oby trafić w odpowiedni moment

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka, najlepiej zadzwoń na Wojska Polskiego i będziesz miała pewność kto ma dyżur na Kasprzaka.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia86 wrote:
    Kasia wzięłam jeszcze puregon jak miał 19 mm to musiał wczoraj ovitrelle oby trafić w odpowiedni moment
    Napewno bedzie odpowiedni. Oby jutro byl strzał w 10! :-)

    justysia86 lubi tę wiadomość

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam betę, w środę była 63, dziś 121. Niby przyrost ma być w ciągu 48h 66%, to chyba jest póki co ok?

    nick nieaktualny, Niuni lubią tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    Zrobiłam betę, w środę była 63, dziś 121. Niby przyrost ma być w ciągu 48h 66%, to chyba jest póki co ok?
    Moim zdaniem ok, kiedyś używałam takiego kalkulatora do liczenia :)

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Moim zdaniem ok, kiedyś używałam takiego kalkulatora do liczenia :)
    Właśnie też go użyłam i pokazuje że w normie, ale wiadomo chce też spytać bardziej doświadczonych ode mnie :-)

    Niuni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka, a jak u Ciebie z progesteronem??

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Batmanka, a jak u Ciebie z progesteronem??
    Dwa dni przed punkcja miałam 0,77 a jeszcze wcześniej dwa dni 0,26 więc stwierdzili że ok w dniu punkcji nie badali

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batmanka wrote:
    Dwa dni przed punkcja miałam 0,77 a jeszcze wcześniej dwa dni 0,26 więc stwierdzili że ok w dniu punkcji nie badali
    To super!
    A może Ty pamiętasz czy na pierwszy monit już robiłaś progesteron i estradiol w VL?

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    To super!
    A może Ty pamiętasz czy na pierwszy monit już robiłaś progesteron i estradiol w VL?
    Tak i ten wysłali do Niemiec potem robiłam jeszcze dwa razy i ostatni raz znów do Niemiec. Ale u mnie o dwa dni dłużej wszystko się zrobiło bo wolno rosły pęcherzyki więc generalnie co wizyta to rano estadiol i progresteron i później wizyta.

‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ