Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    U mnie na razie sama drobnica. Idą w ilość. Największe 13mm. Ale jest ich dużo na obu jajnikach, nawet nie liczyliśmy. Pani dr powiedziała, że jest ryzyko że nie będzie świeżego transferu jak wszystkie urosną, bo estradiol i prorsteron pewnie skoczą do góry..
    Mam sie nie obawiać że nic nie czuję-przy tyłu pęcherzykach napewno niebawem poczuje solidnie ;)
    Kolejna wizyta w piątek

    jeśli dobrze liczę to 7dc, więc mają jeszcze trochę czasu, żeby podrosnąć i znajdą się dominujące. nie martw się na zapas :)

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8dc.
    Do piątku na pewno już sytuacja się wyklaruje i będziemy wiedzieć na czym stoimy.

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 12 lipca 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    8dc.
    Do piątku na pewno już sytuacja się wyklaruje i będziemy wiedzieć na czym stoimy.
    Niuni, to wcześnie. Jeszcze podrosną. Ja miałam pobranie chyba w 13dc, a rosną średnio 2mm/dobę, więc jestem dobrej mysli!:) Będzie dobrze, zobaczysz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 07:25

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Niuni! Głowa do góry! Kto jak nie Ty ;) pozytywne myślenie to połowa sukcesu ;)

    Niuni lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka GreenApple wrote:
    Czytam i się cieszę !
    Same dobre wiadomości :D

    ja dzisiaj odebrałam kartę stymulacji i pierwsze leki.
    wydaje mi się, że dawki spore, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.
    menopur 225 i cetur 0.25
    z moich magicznych wyliczeń wynika, że za tydzień start, chociaż RS mówił, że cykl może się wydłużyć, bo poprzedni miał tylko 23 dni.
    boje się i cieszę jednocześnie :P
    Trzymam kciuki! ;)

    Agnieszka GreenApple lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś dziewczyny zeszło ze mnie powietrze..
    Wiem że nie mogę się poddawać!
    Ale...
    PC mówi, że tak czasem się dzieje z tymi pecherzykami, że ida w ilość. Mówi, że te małe pewnie już nie podrosną i staną!
    Ech :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 09:36

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Jakoś dziewczyny zeszło ze mnie powietrze..
    Wiem że nie mogę się poddawać!
    Ale...
    PC mówi, że tak czasem się dzieje z tymi pecherzykami, że ida w ilość. Mówi, że te małe pewnie już nie podrosną i staną!
    Ech :(
    NIE, NIE, NIE!!!!!! Będzie inaczej i podrosną!!

    Niuni lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni ja miałam jeszcze przedłużoną stymulacje bo słabo rosły więc spokojnie

    Niuni lubi tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny, wiem że jeszcze się wszystko może wydarzyc!
    Nie wiem czy pamiętacie, już raz miałam taką sytuacje, że nie chciały mi rosnąć do IUI, a za dwa dni zastrzyki się skumulowaly i były piękne 3 pecherze! :)

    Asik86, nick nieaktualny, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś cisza.....

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Cisza przed burzą haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 13:07

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś już odczuwalne jajniki i ogólnie całe podbrzusze i jakoś mnie mdli i bolące mam piersi..
    Może w końcu się coś tam ruszyło ;)

    A u Ciebie Asik jakie dolegliwości ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 13:21

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    U mnie dziś już odczuwalne jajniki i ogólnie całe podbrzusze i jakoś mnie mdli i bolące mam piersi..
    Może w końcu się coś tam ruszyło ;)

    A u Ciebie Asik jakie dolegliwości ;)
    ogromna senność, a poza tym to chyba niewiele: nic nie boli, piersi pobolewają umiarkowanie, beta z dziś prawie 7 tys:) USG dopiero w 8 tygodniu, za 2 tygodnie, jakoś muszę wytrzymac!

    nick nieaktualny, Agnieszka GreenApple, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze.
    Piękna beta! :)

    Asik86 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam dzis test 29dc i wyszla bladorozowa kreska jutro beta dla potwierdzenia ale bedzie nerwowy dzien :)

    Andziula_1988, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia!! Szaleństwo normalnie! Jeszcze chwile poczekamy i bedziemy jutro się cieszyć :)

    justysia86, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia czekamy na piękną betę!! :-)!!! Super!!!

    justysia86 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia86 wrote:
    robilam dzis test 29dc i wyszla bladorozowa kreska jutro beta dla potwierdzenia ale bedzie nerwowy dzien :)
    Justysia czekamy na wiesci jutro !! Oby beta wyszla pozytywna :). Justysis a ty naturalnie, IUI czy ivf? Sorki że pytam sle czasami już cieżko skojarzyc ktora po jakich przejsciach tyle nas tu:D

  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Justysia czekamy na wiesci jutro !! Oby beta wyszla pozytywna :). Justysis a ty naturalnie, IUI czy ivf? Sorki że pytam sle czasami już cieżko skojarzyc ktora po jakich przejsciach tyle nas tu:D
    ja druga inseminacja stymulacja puregonem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cos mam pdzeczucie że to bedzie ciążowe lato :D

    justysia86, Asik86, Niuni, Iwkaaa lubią tę wiadomość

‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ