Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 13 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, podczytuje Was dziewczyny i cieszę się że ruszyło nareszcie, może worek się rozwiązał... Gratulacje dla zafasolkowanych i czekamy na resztę.... będzie się działo!

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 13 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusy a co u Ciebie?! Jak się czujesz?

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 13 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia super!! ;)
    Kasik Ty masz dobre przeczucia ;) w związku z tym idę działać ;p

    Asik86, Niuni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odwolalam wczorajsza wizyte u RS bo tak jsk przypuszczalam owulka przyszla wczesniej i na weekend IUI byloby za późno. No wiec licze że w tym miesiacu domowe dzialania przyniosa efekt :D. Chcialam sie umówić na poczatek sierpnis do RS ale on caly sierpien na urlopie :/

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.
    Ja dziś już od rana grzalam na Szczecin do VL zribic progesteron i estradiol. U mnie nie miałabym wyniku na dziś :-\

    1769e124dc.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 14 lipca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hej wszystkim.
    Ja dziś już od rana grzalam na Szczecin do VL zribic progesteron i estradiol. U mnie nie miałabym wyniku na dziś :-\
    okolo 15 wyniki masz karte bo u mnie sa online ?

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem o której będą. Ale dostałam ten kod do sprawdzenia.
    Justysia, no to czekamy z niecierpliwością na wyniki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 10:03

    justysia86, Asik86 lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 lipca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czekamy i trzymamy kciuki!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam wyniki.
    Estradiol 2800
    Progesteron 0.83
    Chyba już trochę wysoki ten progesteron? :/ Dziewczyny jaki miałyście?
    Justysia jak u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 13:34

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Ja już mam wyniki.
    Estradiol 2800
    Progesteron 0.83
    Chyba już trochę wysoki ten progesteron? :/ Dziewczyny jaki miałyście?
    Justysia jak u Ciebie?
    Niuni, dziś wizyta?
    ja 3 dni przed punkcją mialam ptrogesteron 0,46, a estradiol: 2249

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa.
    To ja mam dużo ! :(
    Tak dziś

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    O jaaa.
    To ja mam dużo ! :(
    Tak dziś
    spokojnie, może punkcja będzie niedługo!
    trzymam kciuki! dawaj znać:-)

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ;)
    Już się mega stresuje. Dam radę ;)

    Asik86 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jade w srode do Vitrolive na usg. Wiecie moze czy nagrywaja tam tez cale badanie na plytke?
    Pozdrawiam i rozsylam wiruski brzuchatkowe ♡♡♡

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak nagrywa dr Wegrzynowskiego :)

    Lunna lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety wyje test pozytywny a beta 0,2 jak zyc :( :(

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia86 wrote:
    niestety wyje test pozytywny a beta 0,2 jak zyc :( :(
    Kurcze Justysia przykro mi :(.

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 14 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    Jusy a co u Ciebie?! Jak się czujesz?

    Dzięki u mnie dobrze, narazie nic nie działamy, może pyknie hihi naturalnie, a jak nie to może za 2-3 miesiące podejdziemy do IUI

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 14 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia86 wrote:
    niestety wyje test pozytywny a beta 0,2 jak zyc :( :(

    Przykro mi :(

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia bardzo mi przykro :-( przytulam!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ