Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, kochana ale już duże!! :)
    Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszkow, ciągną z Ciebie wszystkie witaminy, ale dasz radę!
    Wszystko będzie dobrze, bo dlaczego miałoby być inaczej?!
    Trzymajcie się ciepło!
    Buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 11:51

    1769e124dc.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 24 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Asik, kochana ale już duże!! :)
    Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszkow, ciągną z Ciebie wszystkie witaminy, ale dasz radę!
    Wszystko będzie dobrze, bo dlaczego miałoby być inaczej?!
    Trzymajcie się ciepło!
    Buziaki :*
    dziękuję <3

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 24 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASIK <3<3 wiercipiętki - ale się wzruszyłam :)

    Asik86 lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 24 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dokładnie i mnie wiercipiętki wzruszyły ;) pięknie;)
    Dużo zdrówka Asik. Niech Maluszki rosną pięknie.
    Jusy, Inka doskonale Was rozumiem. Nawet z betą teraz zwlekałam. Ale bądźmy dobrej myśli. Brak objawów niczego nie wyklucza. Już teraz w to wierzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 12:29

    Asik86 lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 października 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Beta 98.97 !!!

    Boże!
    Płacze znowu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 13:24

    jusy, nick nieaktualny, inka2707, Iwkaaa, Andziula_1988, wombi, Agnieszka GreenApple, Stereo, sylwia211987, kania85 lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 24 października 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Dziewczyny,
    Beta 98.97 !!!

    Boże!
    Płacze znowu

    Super, a przed chwilą sobie właśnie o Tobie myślałam, że jak będzie koło 100 to jest GIT!
    Dzisiaj lecisz na wizutę do VL?
    No to można gratulować :)

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 24 października 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Dziewczyny,
    Beta 98.97 !!!

    Boże!
    Płacze znowu
    brawooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE RAZ JESZCZE NIUNI!!!!!

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 24 października 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Dziewczyny,
    Beta 98.97 !!!

    Boże!
    Płacze znowu

    Hurrra :) :) To już możemy gratulować!!!

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam wizyty właśnie :/
    Ale jadę o VL po receptę. A ktoś musi mnie obejrzeć, bo infekcja mi się nasila. Nie odpuszczę już teraz!
    Boże! Ja jestem w ciąży!

    Andziula_1988, Agnieszka GreenApple, Stereo lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 24 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się tutaj coś ruszyło na naszym forum :)

    Andziula_1988, Niuni lubią tę wiadomość

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 24 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni. Super. Będzie dobrze.
    Umówiłam się do Polic na poniedziałek.
    Na wyniki M zerknie w szpitalu.
    Profilaktycznie umówiłam M
    Na 9tego do androloga w vitro. Finalnie zobaczymy co powie Baczek.
    Przyjemnego dnia życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 18:49

    Niuni lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 24 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni gratuluję!!!
    Asik zdrówka i spokoju życzę

    Jejciu jak miło słyszeć tyle dobrych wieści ❤❤❤

    Asik86, Niuni lubią tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 24 października 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam spotkanie i myślałam, że jajko zniosę ;p Niuni cieszę się razem z Tobą ;) wspaniale!!
    Teraz dziewczynki czekamy na dobre wieści od Was ;)

    Niuni lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje moje kochane ciesze sie z wami !!! Niuni kochana ty moja całuski :)

    Niuni lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pojechalam do Baczka bo zalapalam zapalenie zatok bol glowy niesamowity odwolalam dzis wszystkie wizyty ehhhh ale tsh mam 3 ft3 ft 4 bardzo niskie prolaktyna 2.39 to chyba tez za wysoka no nic trzeba bedzie sie faszerowac

    7b0f9c1e19.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 24 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie miałam pisać Mikuśka jak u Ciebie;) jak zawsze coś. Pogoda teraz nie sprzyja. U mnie w pracy wszyscy prychają ;( wyzdrowiejesz i wracaj do gry ;)

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka dziękuję Słońce ;)
    Kurcze, ale się porobiło. Szkoda tej wizyty..
    Chyba nie masz odporności, ciągle coś łapiesz.. zresztą, ja też tak mam.

    1769e124dc.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 października 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobija mnie to rycze juz dzis chyba 3 raz z bezsilnosci staram sie dobrze odzywiac spacery witaminy ehh i ciagle cos lapie i znowu antybiotyk zapewne dostane dobrze ze u was tak wspaniale wiesci to sie serducho cieszy

    7b0f9c1e19.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 24 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka przytulam mocno.
    Zdrówka dużo. Buziaki :*

    1769e124dc.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 24 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni - płaczę z Tobą - szczęście w czystej postaci <3

    Niuni lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ