Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 25 października 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 686,4
    Nie wiem czy teraz za mało nie przyrosła? Nie powinna się podwoić?

    Bella93, Iwkaaa, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 25 października 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusy wrote:
    Ja tylko wiem, że w Policach w szpitalu.
    Tak w Policach.

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 25 października 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Bączek w Policach wczoraj moja przyjaviolka urodzila synusia Bączek ja prowadzil a ciaza zagrozonA byla

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 25 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Beta 686,4
    Nie wiem czy teraz za mało nie przyrosła? Nie powinna się podwoić?
    Jest ok

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 25 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Beta 686,4
    Nie wiem czy teraz za mało nie przyrosła? Nie powinna się podwoić?
    Andziula jest ok! Mi też nie zawsze się podwajala, najczęściej przyrastala co dwa dni o jakieś 80-90%.

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 25 października 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu niecałe 66%. Ale EB napisała, że ważne że przyrasta. I mam powtórzyć w sobotę jeszcze. No zobaczymy
    W kalkulatorze wzrostu hcg jak wpisałam wyskoczyło, że przyrost w normie. I tego się trzymam ;)

    Asik86, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 25 października 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    A tu niecałe 66%. Ale EB napisała, że ważne że przyrasta. I mam powtórzyć w sobotę jeszcze. No zobaczymy
    W kalkulatorze wzrostu hcg jak wpisałam wyskoczyło, że przyrost w normie. I tego się trzymam ;)
    Powinna sie podwoic w ciagu 48-72h, ona po prostu zwalnia, to jest normalne.
    Jak sobie sprawdzisz wynik z pt i dzisiejszy to przyrost jest ladniejszy ;)

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 26 października 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tutaj taka cisza??

    Jak tam nasze ciężaróweczki?

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 26 października 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ;) ja byłam trochę zapracowana. Czuję się ok. Jestem wzdeta w dalszym ciągu jak balon. I od czasu do czasu coś zakłuje albo zaboli jak na @.I dałam sobie na luz ze sprawdzaniem całego internetu jak powinien wyglądać przyrost. Co ma być to będzie. A tak to bym zwariowała. A jak u Ciebie Jusy?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 26 października 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallooo rzeczywiscie jakos tu cicho dzis :)

    7b0f9c1e19.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.
    Ja dziś wróciłam do pracy.
    Źle się trochę czuje,boli mnie bardzo w krzyżu- to u mnie normalne, w poprzedniej ciąży tez tak miałam i strasznie się meczylam :/
    Beta rośnie. Dziś 175,600

    Asik86, Andziula_1988, wombi, jusy, Stereo lubią tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 26 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam się martwić. Moje objawy się osłabiają a nie nasilają ;( piersi mniej bolą, brzuch mniej wzdęty, apetyt mi wrócił i znów jest mi zimno ;( obym tylko martwiła się na zapas.
    Niuni cieszę się z Towjej bety ;) ja idę w sobotę na powtórkę

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 26 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    A ja zaczynam się martwić. Moje objawy się osłabiają a nie nasilają ;( piersi mniej bolą, brzuch mniej wzdęty, apetyt mi wrócił i znów jest mi zimno ;( obym tylko martwiła się na zapas.
    Niuni cieszę się z Towjej bety ;) ja idę w sobotę na powtórkę
    Andziula!! Miałaś za dużo nie myśleć!! beta pięknie przyrasta, wszystko jest w porządku! Oczywiście, wiem, co czujesz bo sama robiłam betę chyba co 3 dni a później oczekiwanie czy będzie serduszko, ale... Spokojnie, naprawdę! Ja co chwila macalam się po piersiach i mówiłam że chyba coś złego się dzieje. Nie myśl za dużo! Będzie dobrze, już jest super!!

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w sobotę :)

    Andziula,to nie jest powód do zmartwien, że nie masz żadnych objawów..
    Ciesz się, że czujesz się dobrze.

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 26 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miałam nie myśleć i dupa ;) nie umiem... Biorę się za książkę, Skupie uwagę na czymś wciągającym. A przynajmniej się postaram ;p chociaż przez kilka minut ;p
    Dzięki Asik ;*

    Asik86 lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 26 października 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście w sobotę będę mocno zajęta to liczę, że jakoś czas szybko zleci. Niuni ja raz mam objawy, raz nie ;( ehhh czekam na betę i serduszko albo serduszka ;)

    Asik86, Niuni, Iwkaaa, Stereo lubią tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewuszki alez pogoda tylko spac Niuni ja tez zplecami od piczatku problemy w 1 i 2 ciazy taki juz urok :) Andziula wiem ze nie da sie nie myslec jak sie martwisz to idz dzis na bete :)

    7b0f9c1e19.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 27 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka jak samopoczucie??

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 27 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam dokładnie tak jak mówisz Mikuśka. Nie spałam od 6 i stwierdziłam, że nie wytrzymam. Piersi flaki, żadnych innych objawów. Na szczęście plamienia tez nie mam. Boże, żeby wszystko było dobrze. Żeby to były błędne przeczucia

    dqpri09kh0x52aib.png
  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 27 października 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orienruhecie się czy takie dni jak 1 listopada albo 11 robią insemanacje?

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ