X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam.......zaraz chyba dostanę wynik...i wszystko się okaże

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki !

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo
    Ja nie pomoge abvonc nie znam sie
    u mnie z ta luteina to tylko dyskonfort piecze jak wyplywa boje sie jakiegos zapalenia dostane musze porozmawiac z pc o innym sposobie moze sam prolutex by wystarczyl i dosustnie duphaston ... bede do niego pisac jutro
    A ty kiedy idziesz do lekarza ja bym musiala w sumie na juz bo leki mi sie koncza

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu znowu.......rośnie...powoli rośnie....dziś 42...co robić....

    abvonc, karolkowa, Lońka, Zocha85, Kulta lubią tę wiadomość

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to dobry znak , spokojnie , poinformuj lekarza o wzroście.

    Mikuśka jutro mam wizytę, leki też mi się kończą, podejrzewam, że dostanę coś jeszcze aby poprawić progesteron . Kiedyś wspominałam dokt. O dyskomforcie jaki jest przy dopochwowej i strachu przed grzybkiem A on , że cały szkopuł w tym aby właśnie dostarczać progesteron miejscowo tam gdzie trzeba . Wiem , że jest jeszcze żel, ale nie wiem jak z wchłanianiem. Zapytam o to .

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sylwia
    Kurcze no ale podwoiła się tak??
    Byla cos 24 ???
    A pisałaś do PC ???

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mu napisałam sms...niech wstaje😊.
    No przyrost jest teoretycznie w normie...ale mały ale znowu dzyzia też taki miała....ja pikole wtorek powtórka

    abvonc lubi tę wiadomość

    Sylwia211987
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Helooo
    Ja nie pomoge abvonc nie znam sie
    u mnie z ta luteina to tylko dyskonfort piecze jak wyplywa boje sie jakiegos zapalenia dostane musze porozmawiac z pc o innym sposobie moze sam prolutex by wystarczyl i dosustnie duphaston ... bede do niego pisac jutro
    A ty kiedy idziesz do lekarza ja bym musiala w sumie na juz bo leki mi sie koncza
    Mnie też piecze.. Napisałam do EB to mam brać dwa zastrzyki Prolutex, rano i wieczorem, a luteinę odstawić.

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia skoro wzrost prawidłowy, to jest nadzieja , każdy organizm inny , powoli, ale rusza to najważniejsze. Głowa do góry!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koralkova oby i mnie zamienili . Szyjke się podrażnia , też bym wolała się przestawić na zastrzyk . Drogi prolutex?

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wczoraj ze strzykawkami iglami na tydzień 390 zl bo biore rano i wieczorem

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale już wolę zapłacić niż miec zapalenie ... trudno
    Sylwia co zobaczysz co odpisze ale zapewne bedzie kazał powtorzyc
    Przyrost jest no nic trzeba czekac Ehhh

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie....przy twojej becie to blado to wygląda....ale znowu dzyzia też miała takie przyrosty liche

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka racja !
    A wyszłaś zmiany w szyjce? Chodzi mi o to czy też jest twarda i zaciśnięte?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia przy pierwszym podejściu też z blastką miałam dużo niższą betę. Myślę , że wiele czynników ma na to wpływ i o niczym to nie przesądza.
    Wszędzie piszą, że ważniejszy jest odpowiedni wzrost , nie wartość. Cierpliwości. Mocno trzymam kciuki

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie wyczuwam z szyjka moze za wczesniej jeszcze albo po prostu nie wiem co ma wyczuć hehheh

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie zrobię, nic nie wymyślę...czekam do wtorku...może i mi się poszcześci z taką beta...minimalna...przyrost 71% teoretycznie w normie...ale to tylko teoria...oby się nie zatrzymało....jutro pędze po zwolnienie jeszcze na tydzień .... We wtorek kolejne badanie

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nic się nie wymyśli tylko to czekanie jest najgorsze masakra jakas

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Sylwia przy pierwszym podejściu też z blastką miałam dużo niższą betę. Myślę , że wiele czynników ma na to wpływ i o niczym to nie przesądza.
    Wszędzie piszą, że ważniejszy jest odpowiedni wzrost , nie wartość. Cierpliwości. Mocno trzymam kciuki
    Rozumiem że pierwsze podejście się nie udało z ta niską betą ..? no nie wierze dziewczyny boje sie rozczarowania tutaj niby rośnie ta beta ale szału nie robi znowu przypadek Dzyzi.......ale z drugiej strony dlaczego u mnie ma byc tak samo jak u Dzyzi... u mnie pewnie bedzie źle .. nic nie poradze boje sie cieszyć ... staram sie mysleć pozytywnie ale jak patrze na dziewczyny które mają bety po prostu wywalone w kosmos to moja wypada przy nich bardzo blado.. zaraz sobie mysle że coś nie tak się rozwija i ze bedzie puste jajo albo coś w tym stylu ....... no nic nie zrobie czekam dalej do wtorku... napisałam do pc o przyrostach od 8 dpt, napisałam ze w 7 dpt miałam plamienie dla tego 8 dpt poleciłam na bete bo nie wiedziałam czy mam brac ten accofil czy nie.. zobaczymy co odpisze;)

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia poroniłam w 6tc , byłam 12 h w pracy , poronienie chybione. Do tej pory nie wiem co winić. Później przeszłam operacje plastyki macicy , rozeszła sie blizna po cc. Moze te techniczne problemy wpłynęły na poronienie .

    Dużo czasu, wiary i siły trzeba aby usłyszeć w końcu upragnione serduszko . Oby tym razem się udało.

    Poczekaj na bieg wydarzeń, zobaczysz co PC odpisze . A Dyzia jest Dla nas przykladem , że niska beta niczego nie przesądza.

    Ja też jak na szpilkach siedzę .
    Staram się zająć czymś, nie stresować , nie czytać na forach , ale i tak ciągnie .
    Zwariować można.

‹‹ 804 805 806 807 808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ