Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wpiszesz w.google Grzrgorz kulig endokrynolog szczecin wyskoczy ci adres. Wojska polskiego i telefon. On jest na drugim rogu jak vitro za tymi co bilety sprawdzaja... :) za budynkiem na sprzedaz. Ja jutro bede dzwonic do vitro odwolam ta wizyte do pc bo mam jednak na 1.07 i przeloze na 7.07. I sie zapytam co tam fisiuja z.doktorkiem. 😳😄😄

    Kemi lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten G.Kulig przyjmuje tez w mswia albo srody albo w czwartki. Ale nie wiem jak z terminami. Ale ogolnie od razu mówię jest dobry jako lekarz... Ale on jest z pisu haahah...jest bardzo wierzacy i ma 5 dzieci. Ja mu nie mowilam o in vitro ale w koncu powiedzialam. To tak sceptycznie to odebral.
    Jak powiedzialam ze byla beta i rosla a.po tem.spadla powiedzial "czyli zycia nie bylo" zglupialam jak to uslyszalam bo juz nie wiem kiedy oni uznaja ze jest zycie...ehh... I ma pelno znakow religinych w gabinecie korytarzu i u recepcjonistki. Przeswietlilam go z mezem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 20:43

    Kemi lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia28 wrote:
    Tropka nie podsłyszałaś dokładnie? 19.06 raczej zacznę stymulację , nic mi dziś nie mówił, że się na urlop wybiera :( ps. naszych kariotypów dalej nie ma, trochę to już żenujące...a stwierdzenie Pani w recepcji z wyrzutem ze dalej spływają z lutego...co mnie to interesuje?podany termin wykonania badania to 4-6 tyg...Uważam, ze w takim przypadku nalezą się przeprosiny, a nie jeszcze jakieś wyrzuty jak się człowiek zapyta...
    Recepcjonistki pokazywały mu grafik że ma wizyty poumawiane A on , że idzie na urlop koniec czerwca początek lipca. A może jeszcze coś ustala . Różnie to z nimi bywa .

  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka mam znajomą która podchodziła do vitro kilka razy, zawsze mówiła o tym ,że ciężko jej bo każdy zarodek to życie, etc . Po nieudanych próbach zaszła naturalnie i nagle invitro to zło i wyciąganie kasy, a przecież 6 tygodni ciąży to jeszcze nie płód i takie tam...normalnie człowiek zmiennym jest :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harper nie wiem co Ci napisać... To okrutne, ze musimy wszystkie tak cierpieć :( czy masz jeszcze zarodki?

  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka19 wrote:
    U mnie doktor WG wyliczył termin wg trasnferu zarodka i taki wpisał w kartę ciąży. Wg miesiączki wychodził mi późniejszy termi.
    W karcie ja też mam wpisany 14.06, uwzględniając transfer 5 dniowej blastki, a dzisiaj w poradni wyliczył na 18.06 z miesiączki.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Harper88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są tortury! Kiedyś zawału z tych stresów dostanę. Tak się nie da żyć. Tak mam jeszcze jednego. Ale przy każdym transferze cała się trzese czy się rozmrozi a później te okropne dwa tygodnie czekania. Już nie daje rady. Dlaczego musimy znosić tyle porażek? Za jakie grzechy? To okrutne.

    Robak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tropka wrote:
    Recepcjonistki pokazywały mu grafik że ma wizyty poumawiane A on , że idzie na urlop koniec czerwca początek lipca. A może jeszcze coś ustala . Różnie to z nimi bywa .
    A kiedy robiliście te karioptypy? Tez czekam na wyniki,nie wyobrażam sobie żeby nie było..Pytanie mam do was dziewczyny jak to powinnam ustalić i czy dobrze zrobiłam.Mąż ma biopsje 9 lipca ja mam wizytę 10 u PC ale jak na złość podejrzewam ze będę mieć wtedy miesiączkę,a mieliśmy na tej wizycie już zacząć stymulację.Co robić przenosić ten termin czy iść wcześniej przed mężem na wizytę? Żeby ewentualnie wiedzieć co robimy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harper88 wrote:
    To są tortury! Kiedyś zawału z tych stresów dostanę. Tak się nie da żyć. Tak mam jeszcze jednego. Ale przy każdym transferze cała się trzese czy się rozmrozi a później te okropne dwa tygodnie czekania. Już nie daje rady. Dlaczego musimy znosić tyle porażek? Za jakie grzechy? To okrutne.
    Ja mam to samo, zawał przed czy zarodek się rozmrozi, później mam spokój, ale 4-5 dpt i ja już swiruje bo czuje że się nie udało. W tym jednym udanym transferze po prostu czułam że to to...

    Coraz bardziej rozważam adopcje zarodka, ale czy to by się udało...

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Ja do Medrka 3 tyg wczesniej sie umawialam
    Do Kuliga chodzi moja kuzynka i kolezanka tez chodziła chwalą sobie teraz kuzynce próbuje pomóc zajsc w ciaze przy endometriozie zobaczymy ...
    Harper przytulam bardzo mi przykro ... :(

    7b0f9c1e19.png
  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    A kiedy robiliście te karioptypy? Tez czekam na wyniki,nie wyobrażam sobie żeby nie było..Pytanie mam do was dziewczyny jak to powinnam ustalić i czy dobrze zrobiłam.Mąż ma biopsje 9 lipca ja mam wizytę 10 u PC ale jak na złość podejrzewam ze będę mieć wtedy miesiączkę,a mieliśmy na tej wizycie już zacząć stymulację.Co robić przenosić ten termin czy iść wcześniej przed mężem na wizytę? Żeby ewentualnie wiedzieć co robimy?

    My robiliśmy kariotypy 1.04

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • Harper88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ja już też mam różne myśli co dalej. Naprawdę nie wiem co robić i dlaczego to się nie udaje. A takie życie w zawieszeniu mnie wykańcza. Przez te porażki nie umiem już być taka jak kiedyś. Ten ból jest nie do zniesienia.

    Robak lubi tę wiadomość

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 27 maja 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    A kiedy robiliście te karioptypy? Tez czekam na wyniki,nie wyobrażam sobie żeby nie było..Pytanie mam do was dziewczyny jak to powinnam ustalić i czy dobrze zrobiłam.Mąż ma biopsje 9 lipca ja mam wizytę 10 u PC ale jak na złość podejrzewam ze będę mieć wtedy miesiączkę,a mieliśmy na tej wizycie już zacząć stymulację.Co robić przenosić ten termin czy iść wcześniej przed mężem na wizytę? Żeby ewentualnie wiedzieć co robimy?

    Idz normalnie tego 10 z miesiaczka mize od razu zaczniesz stymulacje. Bez sensu przed biopsja bo nie wiesz czy beda plemniki. Nam pc kazal po biopsji przyjsc.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    693336569
    Proszę :-)
    Dziękuję :)

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 27 maja 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozmawialam z PC to ma go nie byc w czerwcu, a potem jakos od polowy lipca. Info od niego. Chyba, ze zmienil plany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 23:16

    Tropka lubi tę wiadomość

  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 28 maja 2019, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze wyniki w planie oddawali , na kariotypy ok 3 tyg czekałam, a może teraz mają poślizgi bo dofinansowanie i więcej pacjentek , procedur. Trzeba tam dzwonić i pospieszać.

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szczecinie chodzę do Andrysiak-Mamos, fajna babka, szybko doszła co u mnie jest pięć, przyjmuje prywatnie jak i na nfz, pracuje w szpitalu, na Unii Lubelskiej,
    Jest też podobno w tamtym szpitalu pani doktor która za równo ma specjalizacje z endokrynologii jak i ginekologii, podobno też dobra jest, ale ja już zaczęłam leczenie u tej pierwszej więc do tamtej już nie szłam.

    Kurcze u mnie chyba lipa będzie, no ej ostatnio pc mi powiedział że endo 6 wczoraj powiedział to sam do tego trójdzielne, a w kompie miał zapisane endo 3 że było tydzień temu, no tyle słyszałam że mówił 6. To tak słabo by urósło że wcale?coś mi źle tydzień temu powiedział, wątpię żeby teraz odbył się transfer, nie chce robić nic na hura, zobaczymy co powie mi w czwartek, wątpię żeby endo urósło do tych minimum 8 , jeśli będzie mniej jak 8 to nie podejdę do transferu. Powiem że następny cykl.
    Akurat zanim poczekam na okres zanim zacznę nowy cykl to może zdążą się przenieść z vitro.

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia u mnie tez tak było z tym endo pamietasz ?? dostałam plastry aerozol do psikania leki i urosło do 7 szału nie bylo ale sie udało

    7b0f9c1e19.png
  • Kemi Ekspertka
    Postów: 226 101

    Wysłany: 28 maja 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za polecenia Endo- Lońka wystarszyłaś mnie trochę - zwykle nie dogaduję się z takimi świrami ;) udało mi się wyszarpać termin na 12.07 do Korolonek A ponoć jest mega specjalistką w kwestii IO więc będę czekać.

    Sylwia - zdaj się może na to, co Ci doradzi PC? Ja bym zapytała co on myśli, powiedziała, że mogę poczekać jeśli do końca nie jest ok i wtedy niech on decyduje ;)

    Lońka lubi tę wiadomość

    Przęcięty prawy jajowód, IO, hiperinsulinemia

    08.2018 - AMH 1,5
    02.2016 - córeczka
    01.2017 - CB
    10.2017 - ciąża pozamaciczna
    02.2019 - CB
    04.2019 - CB
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 28 maja 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Sylwia u mnie tez tak było z tym endo pamietasz ?? dostałam plastry aerozol do psikania leki i urosło do 7 szału nie bylo ale sie udało
    Tak właśnie pamiętam ale wiesz....A jak ty się czujesz??

    Sylwia211987
‹‹ 902 903 904 905 906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ