X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną klinowa resekcja jajników
Odpowiedz

klinowa resekcja jajników

Oceń ten wątek:
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, rozważam zabieg laparoskopii z klinową resekcją jajnika i mam kilka pytań jeśli pozwolicie :)
    Nana, widzę że zabieg miałaś wykonywany w Poznaniu, w którym szpitalu i jak długo czekałaś na przyjęcie? Miałaś laparoskopię czy starą metodą?

    Jak długo byłyście w szpitalu i ewentualnie jak długo na L4? Jak długo wraca się do formy?

    BezchmurneNiebo, widzę że też jesteś po 1 nieudanym IVF, czy będziecie po resekcji podchodzić jeszcze raz, czy będziecie próbować naturalnie?

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nana, u mnie wszystko ok;) Lekarz powiedział, że operacja się udała. Teraz czekam na efekty;) Bezchmurne, Nana działamy;)
    Gaja ja dostałam tydydzień zwolnienia po wyjściu ze szpitala. Teraz jestem ponad tydzień po laparo i czuję się bardzo dobrze.W poniedziałek idę do pracy, zobaczę jak się będę czuła;) Pozdrawiam

    Gaja88 lubi tę wiadomość

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari dzięki za odpowiedź, trzymam kciuki żebyś nie musiała długo czekać na efekty! :)A miałaś robioną tylko resekcje czy jeszcze coś? To była resekcja jednego czy obu jajników?

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja ja miałam resekcje obu jajników, z histeroskopią i sprawdzaniem droznosci jajowodow, wszystko się udało wszystko odbyło się laparoskopowo :) laparoskopia odbyła się w Poznaniu na Polnej czekałam tydzień od wizyty więc szybko. BezchmurneNiebo i Imari trzymam za nas kciuki!!

    Gaja88, Imari lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robioną resekcję dwóch jajników, przy okazji sprawdzoną drożność. Miałam też robioną histerosjopię - usunięcie polipa w macicy... Reasumując: wiosene porządki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny?;) Jakieś pierwsze odczucia po laparo?;) U mnie rany się goją, teraz czekam na @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 17:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze, jestem dokładnie 27 dni po resekcji i rany goją się książkowo tydzień po zabiegu zaczęliśmy już z mężem starać się o dzidziusia oczywiście nie oczekuję od razu cudu, narazie mimo wszystko czekam na @ a 4 sierpnia mam wizytę u Pani Docent więc dowiem se jak to wszystko wygląda po operacji i czy wspomagamy czymś staranie czy nie :)

    Imari lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nana;) Ja wczoraj przywitałam @... ale w sumie na poprzedni cykl nie liczyłam. Od wczoraj jestem na bromku... i powiem Ci że nieźle mnie potraktował...czułam się jak po jakichś narkotykach. Zawroty głowy sprowadziły mnie do parteru...dosłownie. Mam nadzieję że dziś już będzie lepiej;) i że to ostatni element mojej przedciążowej układanki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam u Was?? Ja jestem już 40 dni po resekcji i @ jak nie było tak narazie nie ma... 4go sierpnia mam wizytę u mojej Gin więc mam nadzieję że dowiem się samych dobrych rzeczy mize to już to o czym tyle marzę... Jeśli nie to mam nadzieję że da mi coś na wywołanie okresu i ewentualnie coś na wspomaganie zajścia w ciążę

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ