Forum Starając się z pomocą medyczną klinowa resekcja jajników
Odpowiedz

klinowa resekcja jajników

Oceń ten wątek:
  • Gaja88 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, rozważam zabieg laparoskopii z klinową resekcją jajnika i mam kilka pytań jeśli pozwolicie :)
    Nana, widzę że zabieg miałaś wykonywany w Poznaniu, w którym szpitalu i jak długo czekałaś na przyjęcie? Miałaś laparoskopię czy starą metodą?

Jak długo byłyście w szpitalu i ewentualnie jak długo na L4? Jak długo wraca się do formy?

BezchmurneNiebo, widzę że też jesteś po 1 nieudanym IVF, czy będziecie po resekcji podchodzić jeszcze raz, czy będziecie próbować naturalnie?

ibm2df9hxhkr3iz7.png
    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r. - 7❄️ :)
    transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
  • Imari Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nana, u mnie wszystko ok;) Lekarz powiedział, że operacja się udała. Teraz czekam na efekty;) Bezchmurne, Nana działamy;)
    Gaja ja dostałam tydydzień zwolnienia po wyjściu ze szpitala. Teraz jestem ponad tydzień po laparo i czuję się bardzo dobrze.W poniedziałek idę do pracy, zobaczę jak się będę czuła;) Pozdrawiam

Gaja88 lubi tę wiadomość

• Gaja88 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari dzięki za odpowiedź, trzymam kciuki żebyś nie musiała długo czekać na efekty! :)A miałaś robioną tylko resekcje czy jeszcze coś? To była resekcja jednego czy obu jajników?

ibm2df9hxhkr3iz7.png
    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r. - 7❄️ :)
    transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 lipca 2018, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja ja miałam resekcje obu jajników, z histeroskopią i sprawdzaniem droznosci jajowodow, wszystko się udało wszystko odbyło się laparoskopowo :) laparoskopia odbyła się w Poznaniu na Polnej czekałam tydzień od wizyty więc szybko. BezchmurneNiebo i Imari trzymam za nas kciuki!!

Gaja88, Imari lubią tę wiadomość

• Imari Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2018, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robioną resekcję dwóch jajników, przy okazji sprawdzoną drożność. Miałam też robioną histerosjopię - usunięcie polipa w macicy... Reasumując: wiosene porządki;)

• Imari Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2018, 08:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny?;) Jakieś pierwsze odczucia po laparo?;) U mnie rany się goją, teraz czekam na @...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 17:11

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze, jestem dokładnie 27 dni po resekcji i rany goją się książkowo tydzień po zabiegu zaczęliśmy już z mężem starać się o dzidziusia oczywiście nie oczekuję od razu cudu, narazie mimo wszystko czekam na @ a 4 sierpnia mam wizytę u Pani Docent więc dowiem se jak to wszystko wygląda po operacji i czy wspomagamy czymś staranie czy nie :)

Imari lubi tę wiadomość

• Imari Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2018, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nana;) Ja wczoraj przywitałam @... ale w sumie na poprzedni cykl nie liczyłam. Od wczoraj jestem na bromku... i powiem Ci że nieźle mnie potraktował...czułam się jak po jakichś narkotykach. Zawroty głowy sprowadziły mnie do parteru...dosłownie. Mam nadzieję że dziś już będzie lepiej;) i że to ostatni element mojej przedciążowej układanki;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 lipca 2018, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam u Was?? Ja jestem już 40 dni po resekcji i @ jak nie było tak narazie nie ma... 4go sierpnia mam wizytę u mojej Gin więc mam nadzieję że dowiem się samych dobrych rzeczy mize to już to o czym tyle marzę... Jeśli nie to mam nadzieję że da mi coś na wywołanie okresu i ewentualnie coś na wspomaganie zajścia w ciążę

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego