X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1666 4132

    Wysłany: Dzisiaj, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Melduję się jako stara pacjentka KrakOvi, ale nowa dr W.

    Bylismy na konsultacji i dr W będzie nam robił ostatni transfer bombelka z zimowiska, a później jeśli będzie potrzeba, będziemy planować co dalej w kwestii zaczynania wszystkiego od początku, stymulacji, ewentualnej mezoterapii jajników itd. Doktor przyznal, ze mimo iż specjalizuje się w pacjentkach z niskim AMH, to jak popatrzył na moje wyniki i naszą historię ogólnie, byl zaciekawiony i powiedział że przyjmuje wyzwanie, będziemy myśleć i działać w październiku lub listopadzie. Muszę przyznać że na mnie zrobił dobre wrażenie i jestem gotowa mu zaufać 🙂

    O to bardzo się cieszę, mam nadzieję że Wam również pomoże tak jak nam ♥️

    Puszkina lubi tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 491 230

    Wysłany: Dzisiaj, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Długo się nie odzywałam, ale to dlateczo, że czekaliśmy w zawieszeniu na termin badań z dofinansowania. Wreszcie coś ruszyło po 2 miesiącach, byliśmy dzisiaj na pobranie krwi i wymazów i zapisaliśmy się na za 2 tygodnie na wizytę kwalifikacyjną do całej procedury do Dr W no i jedziemy z tym koksem. Mam Do Was jeszcze pytanie. Czy któraś z Was jest pod opieką endokrynologa i musiała dostarczyć zaświadczenie z poradni o braku przeciwskazań do znieczulenia? Akurat jestem w trakcie zmiany przychodni, w nowej przychodni mam dopiero wizytę w grudniu i nie wiem jak to ogarnąć..

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 949 790

    Wysłany: Dzisiaj, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Długo się nie odzywałam, ale to dlateczo, że czekaliśmy w zawieszeniu na termin badań z dofinansowania. Wreszcie coś ruszyło po 2 miesiącach, byliśmy dzisiaj na pobranie krwi i wymazów i zapisaliśmy się na za 2 tygodnie na wizytę kwalifikacyjną do całej procedury do Dr W no i jedziemy z tym koksem. Mam Do Was jeszcze pytanie. Czy któraś z Was jest pod opieką endokrynologa i musiała dostarczyć zaświadczenie z poradni o braku przeciwskazań do znieczulenia? Akurat jestem w trakcie zmiany przychodni, w nowej przychodni mam dopiero wizytę w grudniu i nie wiem jak to ogarnąć..

    Hmmm.. chyba najlepiej jakby udało Ci się jeszcze dostać do poprzedniego lekarza.
    Ale zastanawiam się czy musisz mieć to zaświadczenie z poradni, czy po prostu od endokrynologa... Może udałoby się gdzieś dostać, nawet prywatnie, do kogoś, żeby z perspektywy endokrynologa na to spojrzał i wystawił takie zaświadczenie

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 424 266

    Wysłany: Dzisiaj, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Długo się nie odzywałam, ale to dlateczo, że czekaliśmy w zawieszeniu na termin badań z dofinansowania. Wreszcie coś ruszyło po 2 miesiącach, byliśmy dzisiaj na pobranie krwi i wymazów i zapisaliśmy się na za 2 tygodnie na wizytę kwalifikacyjną do całej procedury do Dr W no i jedziemy z tym koksem. Mam Do Was jeszcze pytanie. Czy któraś z Was jest pod opieką endokrynologa i musiała dostarczyć zaświadczenie z poradni o braku przeciwskazań do znieczulenia? Akurat jestem w trakcie zmiany przychodni, w nowej przychodni mam dopiero wizytę w grudniu i nie wiem jak to ogarnąć..

    Ja nie musiałam 😉

    Krakovi
    I IVF IMSI:
    5.1.1❄️ 4.1.1 ❄️❄️

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️


    11.01.2022-20.03.2022 9t4d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
‹‹ 109 110 111 112 113
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ