X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • kamilja Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Myślę że pytanie pewnie już takie padło ale kogo polecacie do inseminacji w Krakovi? U nas problem z mężem (azoospermia) więc inseminacja będzie nasieniem dawcy. Ewentualnie przy niepowodzeniu próba invitro. Czy jest ktoś warty uwagi? Czy raczej kierować się do innej kliniki w Krk?

  • Basiuulka Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilja wrote:
    Cześć dziewczyny. Myślę że pytanie pewnie już takie padło ale kogo polecacie do inseminacji w Krakovi? U nas problem z mężem (azoospermia) więc inseminacja będzie nasieniem dawcy. Ewentualnie przy niepowodzeniu próba invitro. Czy jest ktoś warty uwagi? Czy raczej kierować się do innej kliniki w Krk?
    Hej ja polecam dr Wyrobę, co prawda akurat nie wykonywałam u niego inseminacji, bo się nie kwalifikuję, ale znam osoby, które robiły u niego ten zabieg z pomyślnym skutkiem 🙂

    kamilja lubi tę wiadomość

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilja wrote:
    Cześć dziewczyny. Myślę że pytanie pewnie już takie padło ale kogo polecacie do inseminacji w Krakovi? U nas problem z mężem (azoospermia) więc inseminacja będzie nasieniem dawcy. Ewentualnie przy niepowodzeniu próba invitro. Czy jest ktoś warty uwagi? Czy raczej kierować się do innej kliniki w Krk?

    ja mialam 3 x stymulacje i 3 x inseminacje u dr M., potem przeszlam do dr W. na in vitro i teraz znowu do niego wrocilam po rodzenstwo. 😁

    ale to nie tak, ze jestem niezadowolona z dr M. czy cos, bo jest dobrym lekarzem, po prostu bardziej mi po drodze z dr W. 😁


    kamilja lubi tę wiadomość

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos mi sie tu dodalo dwa razy. 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 17:43

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilja wrote:
    Cześć dziewczyny. Myślę że pytanie pewnie już takie padło ale kogo polecacie do inseminacji w Krakovi? U nas problem z mężem (azoospermia) więc inseminacja będzie nasieniem dawcy. Ewentualnie przy niepowodzeniu próba invitro. Czy jest ktoś warty uwagi? Czy raczej kierować się do innej kliniki w Krk?
    Cześć! Ale super widzieć że podejmujecie kroki 🥰
    Zobacz sobie na stronie internetowej, tak jest rozpiska, który lekarz się zajmuje jakimi problemami.

    Ja byłam u dr W, ale teraz na transfer chciałabym do któregoś z doktorów M 😂

    kamilja lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • kamilja Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi😊 rozważałam też dr Przybycienia z Krakovi bo jakbym zdecydowała się na inseminacje to miałabym troszkę bliżej do Tarnowa na jakieś wizyty kontrole. Muszę zobaczyć jakie są terminy na lipiec boję się o wprowadzenie finansowego in vitro że dostanie się do kliniki będzie graniczyło z cudem

  • Mel85 Przyjaciółka
    Postów: 113 161

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Hej 🙂 ja jestem po 1. transferze na cyklu sztucznym, niestety nieudanym :( teraz w maju lub w czerwcu będzie podejście nr 2 (prawdopodobnie tym razem na cyklu naturalnym), ogólnie to moja druga procedura, za pierwszym razem nie udało się uzyskać żadnych zarodków. Przyjaciółka123 jak będziesz coś wiedzieć więcej o tym jak będzie wyglądać refundacja u nich to daj znać ❤️

    U nas podobnie. W styczniu transfer na sztucznym i ciąża była ale w marcu poronienie.
    Teraz czekam na majowa miesiączkę i chce jak najszybciej podjąć drugi transfer ... Dwa ❄️❄️ jeszcze są chociaż nie najlepszej klasy - dok mówi żeby tymi klasami nie sugerować się ...

    Ja 38 l.
    Mąż 40 l.
    Czynnik męski
    Kariotypy ☑️
    Ivf I - 04.23 jedna blastocysta z 5 doby poronienie samoistne 5/6tc 💔
    Ivf II - 09.23
    brak zarodków do transferu 💔
    Zmiana kliniki
    Ivf III - 11.23
    Trzy ❄️❄️❄️
    Transfer I 01.24- 8 tc 💔
    Transfer II - ?
  • Basiuulka Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel85 wrote:
    U nas podobnie. W styczniu transfer na sztucznym i ciąża była ale w marcu poronienie.
    Teraz czekam na majowa miesiączkę i chce jak najszybciej podjąć drugi transfer ... Dwa ❄️❄️ jeszcze są chociaż nie najlepszej klasy - dok mówi żeby tymi klasami nie sugerować się ...
    Hej, kurcze strasznie mi przykro.. U mnie nawet nie próbował się wczepić.. Jesteś pacjentką dr W? Ja jutro idę do kliniki na wizytę sprawdzić czy wszystko ok i jeśli tak to podejmuję drugą próbę w tym cyklu 💚

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 527 1714

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Hej, kurcze strasznie mi przykro.. U mnie nawet nie próbował się wczepić.. Jesteś pacjentką dr W? Ja jutro idę do kliniki na wizytę sprawdzić czy wszystko ok i jeśli tak to podejmuję drugą próbę w tym cyklu 💚
    Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będziesz mogła startować 🥰

    Basiuulka lubi tę wiadomość

    30 lat

    Czynnik V (Leiden) ✅
    Czynnik V (R2) ✅
    Czynnik II (protrombina) ✅
    PAI❌MTHFR❌

    Kariotyp ✅

    Przeciwciala przeciwplemnikowe ✅

    KrakOvi
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    Zostały 4x ❄️
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Hej, kurcze strasznie mi przykro.. U mnie nawet nie próbował się wczepić.. Jesteś pacjentką dr W? Ja jutro idę do kliniki na wizytę sprawdzić czy wszystko ok i jeśli tak to podejmuję drugą próbę w tym cyklu 💚

    daj znac jak tam po wizycie. ♥️ trzymamy kciuki! ✊🏼♥️

    Basiuulka lubi tę wiadomość

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • Mel85 Przyjaciółka
    Postów: 113 161

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Hej, kurcze strasznie mi przykro.. U mnie nawet nie próbował się wczepić.. Jesteś pacjentką dr W? Ja jutro idę do kliniki na wizytę sprawdzić czy wszystko ok i jeśli tak to podejmuję drugą próbę w tym cyklu 💚

    Tak u dr Wyroby :)
    Od stycznia straciliśmy dużo czasu ale za to było zagnieżdżenie chyba dobrze. Chociaż sama nie wiem muszę pogadać z Dokiem.
    Narazie czuje że jestem w dobrych rękach.👍

    Basiuulka lubi tę wiadomość

    Ja 38 l.
    Mąż 40 l.
    Czynnik męski
    Kariotypy ☑️
    Ivf I - 04.23 jedna blastocysta z 5 doby poronienie samoistne 5/6tc 💔
    Ivf II - 09.23
    brak zarodków do transferu 💔
    Zmiana kliniki
    Ivf III - 11.23
    Trzy ❄️❄️❄️
    Transfer I 01.24- 8 tc 💔
    Transfer II - ?
  • Basiuulka Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, oficjalnie rozpoczynam podejście drugie, w maju transfer 🌸🙌

    Nadzieja25, Przyjaciółka123, Mel85 lubią tę wiadomość

  • Nastka01 Ekspertka
    Postów: 121 55

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! 🌷
    Mieliśmy po nieudanych iui AID ponad rok przerwy i żadnej dokumentacji świeżej z tego okresu. Myślicie że jest szansa mimo to na kwalifikacje do refundacji w czerwcu, jeżeli wiemy że mamy problem z czynnikiem męskim i jest to potwierdzone badaniami?

    🔴Amh 0,90
    🔴Jeden jajowód drożny
    🔴problemy z armią

    🔵2021-2022
    AZ Czechy (cp, poronienie)
    🔵2023
    Styczeń IUI aid (biochem)
    Luty IUI aid (nieudane)
    Przerwa w staraniach do końca roku + suplementacja
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka01 wrote:
    Czesc dziewczyny! 🌷
    Mieliśmy po nieudanych iui AID ponad rok przerwy i żadnej dokumentacji świeżej z tego okresu. Myślicie że jest szansa mimo to na kwalifikacje do refundacji w czerwcu, jeżeli wiemy że mamy problem z czynnikiem męskim i jest to potwierdzone badaniami?

    Hejka, jeśli jest bezpośrednie wskazanie do IVF to nie trzeba mieć tych starań ☺️
    A u Was azoospermia była ? Jeśli tak, albo jakieś bardzo słabe wyniki to myślę że bez problemu sklasyfikują jako bezpośrednią przyczynę 🙃

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Nastka01 Ekspertka
    Postów: 121 55

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Hejka, jeśli jest bezpośrednie wskazanie do IVF to nie trzeba mieć tych starań ☺️
    A u Was azoospermia była ? Jeśli tak, albo jakieś bardzo słabe wyniki to myślę że bez problemu sklasyfikują jako bezpośrednią przyczynę 🙃
    Hej Krysiu :) tak u nas bardzo słabe wyniki sytuacja właściwie bez wyjścia, dziękuję za Twoją odp, super, podnioslas mnie trochę na duchu. To chyba nie będę wbijać tam do kliniki w maju, a miałam taki cel by się upewnić czy jest szansa dla nas w ogóle. Ale poczekam już chyba na wizytę w czerwcu w takim razie by sobie nie robić nie potrzebnych kosztów... 😊 tak bardzo bym chciała wyjść znów na ring...

    🔴Amh 0,90
    🔴Jeden jajowód drożny
    🔴problemy z armią

    🔵2021-2022
    AZ Czechy (cp, poronienie)
    🔵2023
    Styczeń IUI aid (biochem)
    Luty IUI aid (nieudane)
    Przerwa w staraniach do końca roku + suplementacja
‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ