X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1142 1963

    Wysłany: 27 czerwca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Nadzieja w jakich godzinach ta sobota?
    My idziemy na masaż zaległy wtedy 😆 a później możliwe, że czeka mnie wycieczka do Tarnowa do dr P.
    Super, że się tampony przydały 😉😊


    Przyjaciółka wizyta ok😉 Tłumy znów ogromne były 😵‍💫Pęcherzyk już spory i endo dobre, zastrzyk z ovi był i jutro mam jeszcze monit czy pękł a jak nie, to w sobotę Tarnów 🙃 Przyznam, że nie bardzo mi się chce tam jechać

    a dal Ci cos wiecej do samego transferu?

    to pewnie po urlopie W. w pon tez beda tlumy. 😵‍💫

    kurde, jeszcze musze duzo wczesniej wyjechac, bo mi zamkneli Kościuszki, gdzie sobie jechalam „skrotem”.
    a teraz musze pchac sie na Aleje, zawracac na przelaczce pod muzeum i modlic sie zeby jakas dobra dusza puscila mnie na prawy pas. 🫠🫠🫠🙄😂
    juz mnie brzuch boli z nerwow na sama mysl. 🤡😂

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • WiolaA Autorytet
    Postów: 461 635

    Wysłany: 27 czerwca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Nadzieja w jakich godzinach ta sobota?
    My idziemy na masaż zaległy wtedy 😆 a później możliwe, że czeka mnie wycieczka do Tarnowa do dr P.
    Super, że się tampony przydały 😉😊


    Przyjaciółka wizyta ok😉 Tłumy znów ogromne były 😵‍💫Pęcherzyk już spory i endo dobre, zastrzyk z ovi był i jutro mam jeszcze monit czy pękł a jak nie, to w sobotę Tarnów 🙃 Przyznam, że nie bardzo mi się chce tam jechać

    O ja tak jeździłam ostatnio 🫣 w piątek i w sobotę do Tarnowa na monitoring czy pęcherzyk pękł 🤪
    Ale wyszło mi to na dobre 🥰
    U Ciebie też napewno pójdzie super 💪

    Norisowa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1668 4134

    Wysłany: 27 czerwca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa myślę że 15:00 dopiero 😁

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 27 czerwca, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    a dal Ci cos wiecej do samego transferu?

    to pewnie po urlopie W. w pon tez beda tlumy. 😵‍💫

    kurde, jeszcze musze duzo wczesniej wyjechac, bo mi zamkneli Kościuszki, gdzie sobie jechalam „skrotem”.
    a teraz musze pchac sie na Aleje, zawracac na przelaczce pod muzeum i modlic sie zeby jakas dobra dusza puscila mnie na prawy pas. 🫠🫠🫠🙄😂
    juz mnie brzuch boli z nerwow na sama mysl. 🤡😂
    Nie wiem czy dobrze, że zaproponuję (bo sama się od poniedziałku wkurzam), ale może MPK jedź? Wysiadziesz pod muzeum i fajny spacerek się robi stamtąd 😁 głowa spokojniejsza trochę o trasę - aczkolwiek tak jak wspomniałam, to po tych zmianach w rozkładzie jazdy to mnie szlag trafia na mieście 🥴 korki są straszne a te aleje to już najgorsze...
    Dr powiedział że omówi później leki do transferu 😉 widziałam tylko jak wpisywał w moją tabelke jakieś dawkowanie i leki, ale nie wiem co to było, chyba się spieszył dziś. Tylko jutro się z nim nie widzę, bo u kogoś innego mam monit, no chyba, że w sobotę u niego będę to dopytam. A jeśli jutro pęcherzyk pęknie, to chyba dopiero na transfer się z nim zobaczę - no chyba, że wypadnie że ktoś inny zrobi


    Wiola o jak się ładnie złożyło 😅 i kiedy Ci pękł? Ja tak po cichu obstawiam czwartek na transfer

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 15:31

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1142 1963

    Wysłany: 27 czerwca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Nie wiem czy dobrze, że zaproponuję (bo sama się od poniedziałku wkurzam), ale może MPK jedź? Wysiadziesz pod muzeum i fajny spacerek się robi stamtąd 😁 głowa spokojniejsza trochę o trasę - aczkolwiek tak jak wspomniałam, to po tych zmianach w rozkładzie jazdy to mnie szlag trafia na mieście 🥴 korki są straszne a te aleje to już najgorsze...
    Dr powiedział że omówi później leki do transferu 😉 widziałam tylko jak wpisywał w moją tabelke jakieś dawkowanie i leki, ale nie wiem co to było, chyba się spieszył dziś. Tylko jutro się z nim nie widzę, bo u kogoś innego mam monit, no chyba, że w sobotę u niego będę to dopytam. A jeśli jutro pęcherzyk pęknie, to chyba dopiero na transfer się z nim zobaczę - no chyba, że wypadnie że ktoś inny zrobi


    Wiola o jak się ładnie złożyło 😅 i kiedy Ci pękł? Ja tak po cichu obstawiam czwartek na transfer

    chyba tak zrobie. 🙄 dojade gdzies autem z tej mojej wiochy i przesiade sie na komunikacje miejska. 🫠🤔

    jejku, to coraz blizej transferu jestes. 🥺♥️♥️♥️

    Norisowa lubi tę wiadomość

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • WiolaA Autorytet
    Postów: 461 635

    Wysłany: 27 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Nie wiem czy dobrze, że zaproponuję (bo sama się od poniedziałku wkurzam), ale może MPK jedź? Wysiadziesz pod muzeum i fajny spacerek się robi stamtąd 😁 głowa spokojniejsza trochę o trasę - aczkolwiek tak jak wspomniałam, to po tych zmianach w rozkładzie jazdy to mnie szlag trafia na mieście 🥴 korki są straszne a te aleje to już najgorsze...
    Dr powiedział że omówi później leki do transferu 😉 widziałam tylko jak wpisywał w moją tabelke jakieś dawkowanie i leki, ale nie wiem co to było, chyba się spieszył dziś. Tylko jutro się z nim nie widzę, bo u kogoś innego mam monit, no chyba, że w sobotę u niego będę to dopytam. A jeśli jutro pęcherzyk pęknie, to chyba dopiero na transfer się z nim zobaczę - no chyba, że wypadnie że ktoś inny zrobi


    Wiola o jak się ładnie złożyło 😅 i kiedy Ci pękł? Ja tak po cichu obstawiam czwartek na transfer


    W czwartek rano brałam ovitrele a pękł dopiero w sobotę koło południa 😅

    preg.png
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 27 czerwca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaA wrote:
    W czwartek rano brałam ovitrele a pękł dopiero w sobotę koło południa 😅
    Ja czuję, że będzie u mnie podobnie 😅 znam już swoje jajca na wylot, więc raczej wycieczka mnie nie ominie 😉


    Przyjaciółka tak, już z górki :) aczkolwiek totalnie tego nie czuję 😉 W sensie strasznie mi się nie chce tam jeździć i ogólnie czuję duże zmęczenie tematem

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 949 791

    Wysłany: 28 czerwca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Ja chyba nie jestem jeszcze gotowa na spotkanie, może jak będziemy już w ciąży... 😁

    Nie zrobiłam jeszcze badań, bo czekałam na odpowiedź jakie mam zrobić, lista faktycznie jest okrojona względem tego co było kiedyś.

    Ogarnęłam właśnie skierowania, podjadę dziś pobrać wymazy a jutro na krew.

    Tak mi się dłuży ten czas, wydaje mi się że czerwiec trwa wiecznie. Przez to że tamten cykl mi się tak spóźnił, to teraz nie wiem kiedy dostanę, oby nie w piątek 😢

    Norisowa lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 28 czerwca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu a czemu nie w piątek? Wtedy wizyta?
    Mnie za to czerwiec przeleciał jak z bicza strzelił 🙃


    Oczywiście czeka mnie wycieczka do Tarnowa jutro do dr. Pęcherzyk nie pękł. Tak się zastanawiam czy jutro nie mógł mi ktoś zrobić monitu w klinice 🤔 ale chyba dr musi rozpisać mi leki prawda? Dostanę już proga przed transferem? Wiola będę Ci wdzięczna za info 😄 i wysyłam zapro do przyjaciółek

  • WiolaA Autorytet
    Postów: 461 635

    Wysłany: 28 czerwca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już patrzę 😅 byłaś dziś w Tarnowie ?
    Jeżeli jeszcze nie dostałaś leków , to tak niestety musisz jechać do niego
    Bo on dopiero jak ma pewne że była owulacja to rozpisuje wszystko
    Napewno sporo hormonów i heparynę a reszta w zależności od tego jakie masz wskazania
    To wszystko zaczynasz brać już od dnia w którym pękł pęcherzyk

    Ja dziś byłam i słyszałam już serduszko ❤️
    Dziś 22dpt
    Jutro zaczynamy 7 tydzień 😀

    Krysia23, Przyjaciółka123, Norisowa , Dreamscometrue lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 949 791

    Wysłany: 28 czerwca, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Krysiu a czemu nie w piątek? Wtedy wizyta?
    Mnie za to czerwiec przeleciał jak z bicza strzelił

    A bo w piątek bym musiała od razu się w pracy dobijać do nich i umawiać "na dziś" 💩

    Ja dziś znalazłam notesik, w którym sobie wszystko zapisywałam, kiedy wizyty, jakie leki, w którym dniu co na USG było widać. Fajne teraz będę mieć odniesienie 🙂

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    transfer - ❓

    Czekają na nas ☃️☃️
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 29 czerwca, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    A bo w piątek bym musiała od razu się w pracy dobijać do nich i umawiać "na dziś" 💩

    Ja dziś znalazłam notesik, w którym sobie wszystko zapisywałam, kiedy wizyty, jakie leki, w którym dniu co na USG było widać. Fajne teraz będę mieć odniesienie 🙂
    Aaa ok 😅 powiem tyle, że dziś było pusto w klinice 😄 wczoraj jakieś hordy ludzi a dziś może 3 widziałam łącznie i na spokojnie telefony panie odbierały.
    Ja właśnie żałuję, że nie spisywałam sobie tak wszystkiego po kolei po transferze, objawów itd 😉 już zapomniałam

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 29 czerwca, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaA wrote:
    A już patrzę 😅 byłaś dziś w Tarnowie ?
    Jeżeli jeszcze nie dostałaś leków , to tak niestety musisz jechać do niego
    Bo on dopiero jak ma pewne że była owulacja to rozpisuje wszystko
    Napewno sporo hormonów i heparynę a reszta w zależności od tego jakie masz wskazania
    To wszystko zaczynasz brać już od dnia w którym pękł pęcherzyk

    Ja dziś byłam i słyszałam już serduszko ❤️
    Dziś 22dpt
    Jutro zaczynamy 7 tydzień 😀
    Super, rosnijcie zdrowo 😊
    My jedziemy jutro do dr. Szkoda że tak wyszło, bo wizyta będzie płatna a nie jak w programie za free, no ale to już niewielki koszt w porównaniu do tego co kiedyś 😉

    WiolaA lubi tę wiadomość

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 29 czerwca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj i wczoraj zauważyłam podbarwiony na różowo śluz :/ coś mnie to nie pokoi. Nie mam żadnych objawów i tak myślę skąd to może być? Od razu wizja, że transfer się jednak nie odbędzie

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 29 czerwca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj i wczoraj zauważyłam podbarwiony na różowo śluz :/ coś mnie to nie pokoi. Nie mam żadnych objawów i tak myślę skąd to może być? Od razu wizja, że transfer się jednak nie odbędzie
    A nie jesteś w okolicach owulki? Ja czasami tak mam w połowie cyklu

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1668 4134

    Wysłany: 29 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj i wczoraj zauważyłam podbarwiony na różowo śluz :/ coś mnie to nie pokoi. Nie mam żadnych objawów i tak myślę skąd to może być? Od razu wizja, że transfer się jednak nie odbędzie

    Ja tak czasem miałam w okolicach owulacji, wtedy jeszcze robiłam sobie nadzieję że to implantacja 😁

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 29 czerwca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Ja tak czasem miałam w okolicach owulacji, wtedy jeszcze robiłam sobie nadzieję że to implantacja 😁
    Tyyy faktycznie 😆 przecież jadę dziś sprawdzić czy owu była, więc to może pęcherzyk peknal łaskawie. Też mi się tak kiedyś zdarzało a może teraz tak jest przez ten ovi

    Basiuulka, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1668 4134

    Wysłany: 29 czerwca, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Tyyy faktycznie 😆 przecież jadę dziś sprawdzić czy owu była, więc to może pęcherzyk peknal łaskawie. Też mi się tak kiedyś zdarzało a może teraz tak jest przez ten ovi

    Może się na drodze miniemy, będę Ci machała 😁

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 29 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Może się na drodze miniemy, będę Ci machała 😁
    Nadzieja25 a Ty jedziesz na wizytę do W?

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1668 4134

    Wysłany: 29 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Nadzieja25 a Ty jedziesz na wizytę do W?
    Nie, on ma urlop dzisiaj mam wizytę w zastępstwie u kogoś innego 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca, 10:30

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ