X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1667 4133

    Wysłany: 5 lipca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Achh to od rana będą kciuki zaciśnięte! 😍
    Teraz był mój 2 transfer i nie miałam ani wtedy (świeży) ani teraz (krio) telefonu od embriologa 🤔 Tzn dzwonili wtedy powiedzieć jak się zarodki rozwijają, ale przed samym transferem już nie. Myślę, że tak jak dziewczyny mówią, kocioł tam jest teraz nieziemski 😵‍💫
    W ogóle wczoraj to klasyka ze staniem, bo miejsc siedzących zabrakło, ale przynajmniej poznałysmy się z Nadzieją 😊😄❤️

    Dokładnie, bardzo się cieszę że mogłyśmy się poznać!😍
    A ja w przeciągu tygodnia nocuje już w trzecim noclegu. Poznam tutaj chyba wszystkie apartamenty i hotele 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 00:12

    Norisowa , Przyjaciółka123, Basiuulka lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1667 4133

    Wysłany: 6 lipca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapytałam i w naszej klinice badania potwierdzające ciążę są w ramach refundacji, więc beta jest za darmoszke, bo tam rozmawiałyście wcześniej o tym 😁

    Basiuulka, Przyjaciółka123, Krysia23, Norisowa lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 6 lipca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    Dziewczyny zapytałam i w naszej klinice badania potwierdzające ciążę są w ramach refundacji, więc beta jest za darmoszke, bo tam rozmawiałyście wcześniej o tym 😁
    Ekstra, dzięki za cynk 😘 kiedy masz transfer?! 🌞

    Przyjaciółka123 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1667 4133

    Wysłany: 6 lipca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Ekstra, dzięki za cynk 😘 kiedy masz transfer?! 🌞

    13.07 🥰

    Basiuulka, Krysia23, Norisowa lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt ♥️

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1141 1963

    Wysłany: 6 lipca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    13.07 🥰

    oo, super! ♥️🥰 to dzien po naszej wizycie. 😁

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 6 lipca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    13.07 🥰
    Cudnie 🤩 już za tydzień

  • Grażka1985 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 6 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn , które badaly zarodki ile czekałyście na info?

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 6 lipca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka jak tam? 😊 Wszystko ok? ❤️

    Basiuulka lubi tę wiadomość

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 6 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Basiulka jak tam? 😊 Wszystko ok? ❤️
    Dzięki 😘 jestem już po, trochę boli mnie teraz głowa, więc mam plan odpoczywać dziś i jutro 🙌
    A Ty jak się masz? Kiedy robisz betę?

    Przyjaciółka123, Norisowa lubią tę wiadomość

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 6 lipca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie szczerze mówiąc czuję lekki niesmak, przy tym transferze nie miałam w zaleceniach ani AH ani EG, gdzie przy poprzednich za te dodatkowe procedury zawsze dopłacałam.. Embriolog powiedziała, że zarodek ładny i nie ma potrzeby nacinać i podawać na kleju, chociaż przed wcześniejszymi transferami słyszałam to samo, że zarodek bardzo ładny, ale otoczka dość gruba i woleli naciąć.. jak teraz porównuje zdjęcia zarodków to otoczki są podobne.. myślałam, że chociaż jest opcja dołożenia EG w ramach refundacji 🙄
    I sprawa progesteronu - zawsze był badany w dniu transferu, a dzisiaj powiedzieli, że nie trzeba 🐒
    Jak to było u Was dziewczyny, które już są po transferze w ramach refundacji? Bo jestem trochę załamana i nie wierzę, że cokolwiek z tego będzie..

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1141 1963

    Wysłany: 6 lipca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Ogólnie szczerze mówiąc czuję lekki niesmak, przy tym transferze nie miałam w zaleceniach ani AH ani EG, gdzie przy poprzednich za te dodatkowe procedury zawsze dopłacałam.. Embriolog powiedziała, że zarodek ładny i nie ma potrzeby nacinać i podawać na kleju, chociaż przed wcześniejszymi transferami słyszałam to samo, że zarodek bardzo ładny, ale otoczka dość gruba i woleli naciąć.. jak teraz porównuje zdjęcia zarodków to otoczki są podobne.. myślałam, że chociaż jest opcja dołożenia EG w ramach refundacji 🙄
    I sprawa progesteronu - zawsze był badany w dniu transferu, a dzisiaj powiedzieli, że nie trzeba 🐒
    Jak to było u Was dziewczyny, które już są po transferze w ramach refundacji? Bo jestem trochę załamana i nie wierzę, że cokolwiek z tego będzie..

    ale przeciez EG jest w ramach refundacji, wtf. 😐

    Basiuulka lubi tę wiadomość

    33 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    02.08. (6 dpt) - beta 18,89 (prog. 18,58)
    03.08. (7 dpt) - beta 45,75
    05.08. (9 dpt) - beta 122 (prog. 52,35)
    07.08. (11 dpt) - beta 278 (prog. 59)
    09.08. (13 dpt) - beta 682,62 (prog. 60,64)
    12.08. (16 dpt) - beta 1926,59 (prog. 71,88)
    14.08. (18 dpt) - mamy pęcherzyk ciążowy 🫧
    21.08. (25 dpt) - CRL 0,48 cm i ♥️
    04.09. (8+1) - CRL 1,81 cm ♥️

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1
    ❄️ 4.1.1
    ❄️ 4.2.3

    preg.png
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 6 lipca, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Ogólnie szczerze mówiąc czuję lekki niesmak, przy tym transferze nie miałam w zaleceniach ani AH ani EG, gdzie przy poprzednich za te dodatkowe procedury zawsze dopłacałam.. Embriolog powiedziała, że zarodek ładny i nie ma potrzeby nacinać i podawać na kleju, chociaż przed wcześniejszymi transferami słyszałam to samo, że zarodek bardzo ładny, ale otoczka dość gruba i woleli naciąć.. jak teraz porównuje zdjęcia zarodków to otoczki są podobne.. myślałam, że chociaż jest opcja dołożenia EG w ramach refundacji 🙄
    I sprawa progesteronu - zawsze był badany w dniu transferu, a dzisiaj powiedzieli, że nie trzeba 🐒
    Jak to było u Was dziewczyny, które już są po transferze w ramach refundacji? Bo jestem trochę załamana i nie wierzę, że cokolwiek z tego będzie..
    Też nie miałam ani badanego proga, ani EG. Nie wnikalam już i nie chciało mi się dyskutować, ale też nie czuję by to miało jakieś ogromne znaczenie - może się mylę. Moja gin do której chodziłam po stracie analizowała mój transfer i sama stwierdziła, że to pic na wodę (ten EG, a babka ma wiedzę większą niż przeciętny gin bo jeździ na międzynarodowe konferencje, zna najnowsze ustalenia ESHRE itd, więc też jej zaufałam), ale jeśli mam mieć spokojniejszą głowę, to żebym to wzięła. Skoro nie dali, to poprostu machnęłam ręką.
    Prog mnie teraz i tak nie interesował, bo od kilku dni i tak biorę Cyclogest i prolutex, więc to wiadomo że raczej niski nie jest, zbadam razem z betą.
    Może jak teraz się nie uda (tfu tfu), to będę poruszała temat EG z dokrorem.
    Jakby od tego EG tylko miało zależeć powodzenie transferu, to byłoby to w podstawie każdego transferu a nie że za kropelkę kwasu hialuronowego oni liczyli 600zl 😜
    Betę mam zrobić w czwartek i sobotę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 17:23

    Basiuulka lubi tę wiadomość

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 6 lipca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Też nie miałam ani badanego proga, ani EG. Nie wnikalam już i nie chciało mi się dyskutować, ale też nie czuję by to miało jakieś ogromne znaczenie - może się mylę. Moja gin do której chodziłam po stracie analizowała mój transfer i sama stwierdziła, że to pic na wodę (ten EG, a babka ma wiedzę większą niż przeciętny gin bo jeździ na międzynarodowe konferencje, zna najnowsze ustalenia ESHRE itd, więc też jej zaufałam), ale jeśli mam mieć spokojniejszą głowę, to żebym to wzięła. Skoro nie dali, to poprostu machnęłam ręką.
    Prog mnie teraz i tak nie interesował, bo od kilku dni i tak biorę Cyclogest i prolutex, więc to wiadomo że raczej niski nie jest, zbadam razem z betą.
    Może jak teraz się nie uda (tfu tfu), to będę poruszała temat EG z dokrorem.
    Jakby od tego EG tylko miało zależeć powodzenie transferu, to byłoby to w podstawie każdego transferu a nie że za kropelkę kwasu hialuronowego oni liczyli 600zl 😜
    Betę mam zrobić w czwartek i sobotę :)
    Dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę 🙏 no teraz te dodatki to już nie takie atrakcyjne widzę, ale jak się dodatkowo płaciło to polecali 🤑 no cóż..
    Betę robisz w KrakOvi czy na własną rękę?

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 6 lipca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    Dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę 🙏 no teraz te dodatki to już nie takie atrakcyjne widzę, ale jak się dodatkowo płaciło to polecali 🤑 no cóż..
    Betę robisz w KrakOvi czy na własną rękę?
    Ty tam już się nic nie stresuj i nie rozmyslaj 😊 to już za Tobą a teraz trzeba jak to dr mówił trenować kciuka na pilocie tv i chilluj z bąbelkiem ❤️😅
    W klinice będę badać skoro jest wliczone w program 😁 dopytam czy tą drugą zleconą też będę u nich miała za free. Mam nadzieję tylko, że to nie będzie tak, że wynik się pojawi np. na następny dzień skoro nie płacimy 😵‍💫 tylko szybciej heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 17:35

    Basiuulka lubi tę wiadomość

  • WiolaA Autorytet
    Postów: 461 635

    Wysłany: 7 lipca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam się dziewczyny czujecie po transferach ?😊
    Kiedy bety ? Czy jednak wcześniej jakiś sikaniec ?🤪

    Basiuulka, Norisowa lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 7 lipca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaA wrote:
    Jak tam się dziewczyny czujecie po transferach ?😊
    Kiedy bety ? Czy jednak wcześniej jakiś sikaniec ?🤪
    Ja to po tych lekach najsłabiej, najlepiej się czuję wieczorami i teraz 😅 Beta w czwartek a sik na patyk na bank wcześniej, pewnie wtorek 😉 się zobaczy. Zapasu testów wielkiego nie mam, liczę, że nie będę z nimi szaleć jak ostatnio 😆
    Cosik się tam w środku dzieje czasem a co, to się okaże za parę dni :)

    Basiuulka lubi tę wiadomość

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 7 lipca, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Ja to po tych lekach najsłabiej, najlepiej się czuję wieczorami i teraz 😅 Beta w czwartek a sik na patyk na bank wcześniej, pewnie wtorek 😉 się zobaczy. Zapasu testów wielkiego nie mam, liczę, że nie będę z nimi szaleć jak ostatnio 😆
    Cosik się tam w środku dzieje czasem a co, to się okaże za parę dni :)
    A co czujesz w środku? 😁 Kurła ja znowu nic, ale dopiero 1 dpt 🙄

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 7 lipca, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuulka wrote:
    A co czujesz w środku? 😁 Kurła ja znowu nic, ale dopiero 1 dpt 🙄
    Czasem kłucie i lekkie hm rozpieranie jakby czy puchnięcie, nie wiem jak to określić 🧐 Ale ogólnie w większości nie czuję nic. Piersi nic totalnie, ostatnio czułam bardzo, ale byłam wtedy świeżo po punkcji

    Basiuulka lubi tę wiadomość

  • Norisowa Ekspertka
    Postów: 172 123

    Wysłany: 7 lipca, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw to chyba za wcześnie na cokolwiek by coś czuć 😅 ja takie kłucia czy ciągnięcia miałam też poprostu po owu, przed okresem i w sumie nie wiem czemu

  • Basiuulka Autorytet
    Postów: 340 160

    Wysłany: 7 lipca, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norisowa wrote:
    Btw to chyba za wcześnie na cokolwiek by coś czuć 😅 ja takie kłucia czy ciągnięcia miałam też poprostu po owu, przed okresem i w sumie nie wiem czemu
    🤥 ja też tak mam często po owu.. chciałabym coś poczuć teraz, pewnie niedługo poczuję, ale bóle okresowe 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca, 23:02

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ