X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kriobank Białystok
Odpowiedz

Kriobank Białystok

Oceń ten wątek:
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 981 550

    Wysłany: 27 sierpnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Hej dziewczyny, może którejś z was został może agolutin? Szukam bo słabo z dostępnością...

    Mi zostało chyba 7-8 ampułek. Muszę sprawdzić. Mogę oddać za koszt wysyłki :)

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Paulik_30 Autorytet
    Postów: 411 263

    Wysłany: 28 sierpnia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiek wrote:
    Mi zostało chyba 7-8 ampułek. Muszę sprawdzić. Mogę oddać za koszt wysyłki :)

    Hej, ja bym chętnie przygarnęła 😉 wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

  • Pusiek Autorytet
    Postów: 981 550

    Wysłany: 29 sierpnia, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulik_30 wrote:
    Hej, ja bym chętnie przygarnęła 😉 wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

    Zaakceptowałam:)

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • RainbowDeer Ekspertka
    Postów: 134 385

    Wysłany: 29 sierpnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zarodków, nam też nie dali info. Szkoda też że nie dzwonią po zakończeniu hodowli.

    U nas w ogóle miały być łącznie 3 zarodki. Na wizycie potwierdzającej ciążę dopytaliśmy o ich klasy i okazało się, że jest jeszcze czwarty. Doszedł w szóstej dobie bodajże i nikt nas o tym nie poinformował 😒

    Wiadomość super, ale jednak gdybyśmy nie dopytali, dalej byśmy myśleli że zostały nam 2 mrozaki.

    Pomiary proga miałam razem z betą w 9 i 11 dpt, później chyba przed wizytą potwierdzającą ciążę, a więcej to już na własną rękę

    Trzymam kciuki dziewczyny. Jeśli nie ma efektów w krio, nie bójcie się szukać gdzie indziej

    '96👩‍❤️‍👨'90

    START STARAŃ 09.22
    START LECZENIA 01.24

    ♀️ PCOS, AMH 5,1

    ♂️ oligospermia ok. 1 mln/ml

    02.24 - IUI przepływowa ❌️
    04.24 - cykl naturalny na letrozolu ❌️
    05.06.24 - start stymulacji 💉
    15.06.24 - punkcja 🧪
    20.06.24 - transfer
    HCG 9dpt 77 ✨️
    HCG 11dpt 189 🥹
    HCG 19dpt 4655 🙃
    27dpt mamy ❤️

    ❄️❄️❄️ czekają na swoją kolej

    preg.png
  • justme Autorytet
    Postów: 402 406

    Wysłany: 1 września, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RainbowDeer wrote:
    Co do zarodków, nam też nie dali info. Szkoda też że nie dzwonią po zakończeniu hodowli.

    U nas w ogóle miały być łącznie 3 zarodki. Na wizycie potwierdzającej ciążę dopytaliśmy o ich klasy i okazało się, że jest jeszcze czwarty. Doszedł w szóstej dobie bodajże i nikt nas o tym nie poinformował 😒

    Wiadomość super, ale jednak gdybyśmy nie dopytali, dalej byśmy myśleli że zostały nam 2 mrozaki.

    Pomiary proga miałam razem z betą w 9 i 11 dpt, później chyba przed wizytą potwierdzającą ciążę, a więcej to już na własną rękę

    Trzymam kciuki dziewczyny. Jeśli nie ma efektów w krio, nie bójcie się szukać gdzie indziej
    Już byłam pacjentką jednej z białostockich klinik i wcale nie byłam bardziej zadowolona :(

    Chyba w ciągu trwania programu można dwa razy zmienić klinikę z tego co pamiętam. Sama już nie wiem, jest dużo za i przeciw.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc


    👧30 lat
    ❌ niskie żelazo, ferrytyna, kwas foliowy
    ❌ za wysoka prolaktyna
    ❌ mutacja pai 1 i mthfr a1928c



    🧔30 lat
    ❌ za wysoka homocysteina, niski kwas foliowy
  • Szafirek1 Koleżanka
    Postów: 31 10

    Wysłany: 9 września, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam do oddania 3 zastrzyki Gonapeptyd Daily, data ważności do czerwca 2025.
    Leki są przechowywane w lodówce, a więc odbiór osobisty na terenie Białegostoku. Może ktoś potrzebuje?

    Starania od 5 lat
    Niedoczynność tarczycy, PCOS, Endometrioza
  • justme Autorytet
    Postów: 402 406

    Wysłany: 11 września, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tu tak cicho? Jak wasze starania?

    Co robicie z użytymi strzykawkami? Mam tego całe pudło, a w klinice podobno nie można już oddawać. Nie chcę tego wrzucać do odpadków zmieszanych.

    U mnie przygotowania do drugiego transferu, tym razem u Profesora. Czy ktoś z was miał u Profesora transfer? Jak wrazenia? Ma dużo mniejsze obłożenie niż dr Aga.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc


    👧30 lat
    ❌ niskie żelazo, ferrytyna, kwas foliowy
    ❌ za wysoka prolaktyna
    ❌ mutacja pai 1 i mthfr a1928c



    🧔30 lat
    ❌ za wysoka homocysteina, niski kwas foliowy
  • słonecznik Ekspertka
    Postów: 246 189

    Wysłany: 11 września, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Hej co tu tak cicho? Jak wasze starania?

    Co robicie z użytymi strzykawkami? Mam tego całe pudło, a w klinice podobno nie można już oddawać. Nie chcę tego wrzucać do odpadków zmieszanych.

    U mnie przygotowania do drugiego transferu, tym razem u Profesora. Czy ktoś z was miał u Profesora transfer? Jak wrazenia? Ma dużo mniejsze obłożenie niż dr Aga.

    Hejka. W sobotę będę miała drugi transfer tym razem u dr Agi. Ostatnio właśnie transfer robił Profesor i niestety ale nie był udany. Nie poinformował mnie, że zarodek był tylko na + wtedy może bym się zdecydowała na dwa.

    ☀️ 1 IUI 19.04.2022r
    ☀️ IVF protokół krótki. Punkcja jajników 18.05.2022r ❄️❄️❄️❄️❄️
    ☀️ 20.06.2022r Transfer ❄️
    7dpt bHCG 1,10💔
    ☀️ 19.07.2022r Transfer❄️ + embryoglue
    7dpt-prg 71.10 bHCG 90 I 9dpt-prg 72.60 bHCG 219 I 13dpt-prg 82.30 bHCG 1260 I 29dpt mamy ❤️
    Córeczka 31.03.2023r.🐰

    ☀️14.08.2024r Transfer ❄️ + embryoglue
    7dpt bHCG 1,10 😞
    ☀️ 14.09.2024r Transfer ❄️ + embryoglue
    ??
  • Pusiek Autorytet
    Postów: 981 550

    Wysłany: 11 września, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Hej co tu tak cicho? Jak wasze starania?

    Co robicie z użytymi strzykawkami? Mam tego całe pudło, a w klinice podobno nie można już oddawać. Nie chcę tego wrzucać do odpadków zmieszanych.

    U mnie przygotowania do drugiego transferu, tym razem u Profesora. Czy ktoś z was miał u Profesora transfer? Jak wrazenia? Ma dużo mniejsze obłożenie niż dr Aga.

    U mnie w mieście apteki mają podpisaną umowę z miastem i można u nich pobrać pojemnik na zużyte strzykawki. Jak zapełniłam to zamówiłam do nich i dostawałam kolejny pusty.

    Są też dwa duże punkty gdzie można oddać od razu całość. Musiałabyś sprawdzić czy u Ciebie takie punkty funkcjonują.

    ❤️ Zosia 21.12.2023, 3020 gr, 50 cm

    age.png
  • Silenka Autorytet
    Postów: 780 1005

    Wysłany: 11 września, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Hej co tu tak cicho? Jak wasze starania?

    Co robicie z użytymi strzykawkami? Mam tego całe pudło, a w klinice podobno nie można już oddawać. Nie chcę tego wrzucać do odpadków zmieszanych.

    U mnie przygotowania do drugiego transferu, tym razem u Profesora. Czy ktoś z was miał u Profesora transfer? Jak wrazenia? Ma dużo mniejsze obłożenie niż dr Aga.
    Hej , nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Bstoku, to w PSZOKu na 42 Pułku Piechoty przyjmują zużyte igly i strzykawki. Trzeba napchac plastikowa butelke np. Po wodzie nimi , zakręcić i przywieźć, bo w kartonie nie przyjmą

    justme lubi tę wiadomość

    🩷💙

    preg.png
  • RainbowDeer Ekspertka
    Postów: 134 385

    Wysłany: 12 września, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Hej co tu tak cicho? Jak wasze starania?

    Co robicie z użytymi strzykawkami? Mam tego całe pudło, a w klinice podobno nie można już oddawać. Nie chcę tego wrzucać do odpadków zmieszanych.

    U mnie przygotowania do drugiego transferu, tym razem u Profesora. Czy ktoś z was miał u Profesora transfer? Jak wrazenia? Ma dużo mniejsze obłożenie niż dr Aga.

    U mnie transferował prof. Wszystko szybko, sprawnie, bezboleśnie, śmieszki heszki na sali, sam transfer udany. Trzymam kciuki 🥰

    '96👩‍❤️‍👨'90

    START STARAŃ 09.22
    START LECZENIA 01.24

    ♀️ PCOS, AMH 5,1

    ♂️ oligospermia ok. 1 mln/ml

    02.24 - IUI przepływowa ❌️
    04.24 - cykl naturalny na letrozolu ❌️
    05.06.24 - start stymulacji 💉
    15.06.24 - punkcja 🧪
    20.06.24 - transfer
    HCG 9dpt 77 ✨️
    HCG 11dpt 189 🥹
    HCG 19dpt 4655 🙃
    27dpt mamy ❤️

    ❄️❄️❄️ czekają na swoją kolej

    preg.png
‹‹ 667 668 669 670 671
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ