X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Będę dzwonić do nich i mam nadzieję, że uda się mi umówić na styczeń na wizytę startowa do in vitro. Wszystkie badania będę musiała powtórzyć bo mi się ważność po inseminacji skończyła. Ale to trochę zrobię u nich a trochę u siebie, i też mi wygodniej będzie u siebie zrobić test na covid. A powiedzcie mi jak wygląda początek stymulacji do in vitro w krótkim protokole, kiedyś czytałam że od 20 dnia cyklu się zaczyna, to prawda ? Bo czekam teraz na okres i może uda się umówić na wizytę tak, żeby zacząć już w kolejnym cyklu

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Będę dzwonić do nich i mam nadzieję, że uda się mi umówić na styczeń na wizytę startowa do in vitro. Wszystkie badania będę musiała powtórzyć bo mi się ważność po inseminacji skończyła. Ale to trochę zrobię u nich a trochę u siebie, i też mi wygodniej będzie u siebie zrobić test na covid. A powiedzcie mi jak wygląda początek stymulacji do in vitro w krótkim protokole, kiedyś czytałam że od 20 dnia cyklu się zaczyna, to prawda ? Bo czekam teraz na okres i może uda się umówić na wizytę tak, żeby zacząć już w kolejnym cyklu
    Zaczyna się od 2-3 dc w krótkim protokole. Wtedy właśnie idziesz na wizytę i masz USG, ale to oczywiście już po wizycie kwalifikacyjnej na której lekarz powie co i jak. Zrób sobie jeszcze USG piersi bo też jest wymagane chyba że masz 1 rok jest ważne.
    Ja robiłam większość badań w klinice, nie wiem jak cenowo w porównaniu do innych lab musisz sobie porównać jest cennik na stronie.

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Będę dzwonić do nich i mam nadzieję, że uda się mi umówić na styczeń na wizytę startowa do in vitro. Wszystkie badania będę musiała powtórzyć bo mi się ważność po inseminacji skończyła. Ale to trochę zrobię u nich a trochę u siebie, i też mi wygodniej będzie u siebie zrobić test na covid. A powiedzcie mi jak wygląda początek stymulacji do in vitro w krótkim protokole, kiedyś czytałam że od 20 dnia cyklu się zaczyna, to prawda ? Bo czekam teraz na okres i może uda się umówić na wizytę tak, żeby zacząć już w kolejnym cyklu

    Siska a do kogo chcesz się umówić? 🙃

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona dzięki, no badania muszę porobić wszystkie, cytologia mi się kończy końcem stycznia, usg piersi nie miałam 🙊 tzn miałam robione u mojego Ginekologa ale on mi papierka nie dał, bo mówił, że jeszcze nie ma ukończonych uprawnień i nie chce tak bez tego wydawać zaświadczeń i w gyncentrum i później macierzyństwie nie pytali o to ☺️ ale myślę że cytologie, jakieś wymazy, badania z krwi, gdzie nie muszę być na czczo, zrobię u nich a resztę u siebie. Mam nadzieję, że szybko mnie dopuszcza do protokołu i nie będzie żadnego problemu w badaniach.

    Nimsi sama nie wiem, chyba jest mi to obojętne. Wcześniej byłam na iui u Mirockiego ale chyba pisałyście, że odchodzi. Więc pewnie kto będzie miał miejsce to się tam zapisze

    nimsi lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    A jesli mozna spytac ile tobie pobrali i jak duzo sie udalo zaplodnic?
    Pobrali 20 (szok, bo kilka dni wcześniej wyglądało, że będzie 13 ;)), 17 było dojrzałych, 12 się zapłodniło i ostatecznie jest 8 zarodków (z 5. i 6. doby).

    Salome, Krakowska lubią tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry_7 wrote:
    Pobrali 20 (szok, bo kilka dni wcześniej wyglądało, że będzie 13 ;)), 17 było dojrzałych, 12 się zapłodniło i ostatecznie jest 8 zarodków (z 5. i 6. doby).

    Super! Gratulacje😉
    Jakiej klasy masz zarodki?

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:35

    MalaGosia lubi tę wiadomość

  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Super! Gratulacje😉
    Jakiej klasy masz zarodki?
    Dzięki! Mam nadzieję, że po PGS będzie nadal tak dobrze. :)
    Co do klas to wiem na pewno, że 3 z piątej doby są bardzo ładne i mają dwa końcowe numery .1.1, 3 z szóstej doby są podobno też bardzo ładne i dwa nieco gorszej jakości, ale nie widziałam tego na papierze jeszcze, więc oczywiście stres związany z rozmową wszytko "wyczyścił" z pamięci. ;)

  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Witajcie, podczytuje czasem Wasz wątek i rzuciło mi się że któraś z Was chciała się dostać do dr. P. Jeśli jesteście zainteresowane to jutro od 7 są zapisy do Tarnowa dla nowych pacjentek 😉
    Ja byłam kilka razy na monitoringu w Tarnowie i kurczę dwukrotnie czekałam 4h w najbardziej oblegane dni, czyli piątek i niedzielę. Dobrze, że miałam książkę. 🙄 A za pierwszym razem sobie przyszłam kulturalnie w sobotę (przygotowana na długie posiedzenie, wiedząc już, że są takie kolejki), a tu zonk - 2 osoby w poczekalni i ja trzecia. Niestety takie szczęście już się nigdy nie powtórzyło. 😂
    Na wizytę umówioną w recepcji wchodzi się o ustalonej porze ofc. 🙃

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:35

    blueberry_7 lubi tę wiadomość

  • Jojo Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)
    czym się kierowałyście przy wyborze Macierzyństwa na klinike do in vitro??? a Gyncentrum w Krakowie, macie jakies doświadczenia z tą kliniką? zastanawiam się nad wyborem kliniki, zanim cokolwiek zacznę. Proszę doradzcie coś :-)

  • Jojo Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina94 wrote:
    w razie czego mam kilka opakowań Neoparin w dawkach 0,4 i 0,6 ml, cena 50-60 zł za opak.
    szybka wysyłka InPost'em lub możliwy odbiór osobisty w stolicy
    prosze pisać na e-maila: [email protected]
    pozdrawiam

    Nie zalecam takich ofert Dziewczynki - to nielegalne :-( nie wolno sprzedawać leków : Zgodnie z art. 124 ustawy z 6 września 2001 o prawie farmaceutycznym, „kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

    http://silniwchorobie.pl/220/wtorny-rynek-lekow-czy-to-kolejny-przyklad-na-marnotrawstwo

    AgaJaga lubi tę wiadomość

  • Sabina94 Koleżanka
    Postów: 296 11

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jojo wrote:
    Nie zalecam takich ofert Dziewczynki - to nielegalne :-( nie wolno sprzedawać leków : Zgodnie z art. 124 ustawy z 6 września 2001 o prawie farmaceutycznym, „kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

    Nie napisałeś nic odkrywczego, ale potrafię zrozumiec że potrzeba dowartościowania się była silniejsza.
    I daruj sobie swój protekcjonalny ton, Panie Dobra Rada.
    Jak już musisz zabłysnąć to napisz co mają zrobić ludzie, których nie stać na kupno lekarstw za horrendalne ceny w aptece.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 19:38

    Asia8818, Sto_krotka, Alicja83* lubią tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry_7 wrote:
    Pobrali 20 (szok, bo kilka dni wcześniej wyglądało, że będzie 13 ;)), 17 było dojrzałych, 12 się zapłodniło i ostatecznie jest 8 zarodków (z 5. i 6. doby).

    Wow Gratulacje to duzo.

    blueberry_7 lubi tę wiadomość

  • AgaJaga Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 pamiętacie może jakie badania musiałyście zrobić po pozytywnej becie (in vitro)? Chciałabym zrobić, żeby na następną wizytę nie przychodzić z pustymi rękami ✊✊

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jojo wrote:
    Hej Dziewczyny :-)
    czym się kierowałyście przy wyborze Macierzyństwa na klinike do in vitro??? a Gyncentrum w Krakowie, macie jakies doświadczenia z tą kliniką? zastanawiam się nad wyborem kliniki, zanim cokolwiek zacznę. Proszę doradzcie coś :-)

    Ja mam.
    Plusem jest, że można na miejscu zrobić wszystkie badania łącznie z COVIDEM. Minusem, że nie są czynni w soboty, więc jeśli dzień cyklu lub transferu wypada w sobotę odsyłają do Katowic.
    Opóźnienia w normie, największe u dr Kowalskiej.
    Wyhodowali mi dużo i dobrej klasy zarodki (a mam 39 lat) i to przy pierwszej procedurze, więc nie narzekam.
    Personel miły.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Witajcie, podczytuje czasem Wasz wątek i rzuciło mi się że któraś z Was chciała się dostać do dr. P. Jeśli jesteście zainteresowane to jutro od 7 są zapisy do Tarnowa dla nowych pacjentek 😉

    Gusia przyjmij proszę zaproszenia 🙃

    AgaJaga, Gusia1985 lubią tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:36

    nimsi lubi tę wiadomość

  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1658 1777

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panib wrote:
    Ale od kogo usłyszałaś ?
    Dziewczyny, w takich sprawach tylko wizyta u genetyka, wszystko Wam wyjaśni......
    Hej :-) czy my nie spotkałyśmy się 11.12 w godzinach przedpołudniowych u dr P.?😀

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • Parole Autorytet
    Postów: 251 585

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaJaga wrote:
    Hej 😊 pamiętacie może jakie badania musiałyście zrobić po pozytywnej becie (in vitro)? Chciałabym zrobić, żeby na następną wizytę nie przychodzić z pustymi rękami ✊✊
    Morfologia, crp, dimery, potas, magnez, próby wątrobowe, tsh, ft4, progesteron i beta hcg. To mam zlecone na wizycie na której byłam tylko z wynikami bety.
    Ale ja biorę leki immunosupresyjne, więc też tym się kierował doktor u mnie zlecając to.

    VI. 2016 zaczynamy starania
    VIII. 2018 pierwsza nieudana inseminacja 😔
    IX. 2018 druga nieudana inseminacja 😔
    V. 2020 zmiana kliniki
    VII. 2020 wizyta u immunologa (min. Kiry AA😔)
    IX. 2020 decyzja o in vitro i rozpoczęcie długiego protokołu
    27.X.2020 punkcja

    Mamy 6 zapłodnionych komórek. 🥰
    2 przebadane PGS zdrowe🥰


    1.XII.2020 udany transfer 5 dniowego mrozaczka
    VIII. 2021 jest nasz Synek 😍
    VI. 2022 wracamy po rodzeństwo 🙏
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ