X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziękuję Ci za odpowiedź, ja jednak muszę pierw się skonsultować z Imunologiem, do takiego doszłam wniosku, ponieważ chcąc robić kolejną procedurę od nowa,muszę wiedzieć czy aby sam Accofil wystarczy i będzie tzw.lekiem na całe to zło, którym nas los obdarzył. Szkoda mi tracić kolejne transfery, a wiem że na pewno będą takie jak poprzednie. Doszłam do wniosku że zostanę u dr.P bo ma On najlepsze opinie w Małopolsce, ale pirew muszę się dowiedzieć co z moją Imunno.
    Jak dla mnie dr P. jest najlepszy i warto się go trzymać. 2 lata spędzone w Angeliusie w Katowicach u "najlepszej Pani dr" i guzik z tego, bajzel w papierach, brak pomysłu, czasem nawet nie kojarzyła co już robiliśmy i kazała robić badania które na ostatniej wizycie donosiłam, mogłabym wymieniać jeszcze...Angelius jest świetnie wypromowany w necie i na tym jedzie ale nic poza tym. Dr P. natomiast ma doświadczenie którego nikt z młodych wypromowanych klinik (przy tym młodych lekarzy) nie przebije. Przykro mi ze się nie udało u dr P. , ale warto dać szansę. Ja bym osobiście umówiła się do immunologa. Ja miałam wizytę u dr Paśnika, wprawdzie dr P i tak zmienił zalecenia i dał po swojemu, więc nie wiem czy ta wizyta u Paśnika była potrzebna ale z tego co piszesz to jest głębszy problem w immunologii dlatego najpierw immunolog. Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia_nyk wrote:
    Jak dla mnie dr P. jest najlepszy i warto się go trzymać. 2 lata spędzone w Angeliusie w Katowicach u "najlepszej Pani dr" i guzik z tego, bajzel w papierach, brak pomysłu, czasem nawet nie kojarzyła co już robiliśmy i kazała robić badania które na ostatniej wizycie donosiłam, mogłabym wymieniać jeszcze...Angelius jest świetnie wypromowany w necie i na tym jedzie ale nic poza tym. Dr P. natomiast ma doświadczenie którego nikt z młodych wypromowanych klinik (przy tym młodych lekarzy) nie przebije. Przykro mi ze się nie udało u dr P. , ale warto dać szansę. Ja bym osobiście umówiła się do immunologa. Ja miałam wizytę u dr Paśnika, wprawdzie dr P i tak zmienił zalecenia i dał po swojemu, więc nie wiem czy ta wizyta u Paśnika była potrzebna ale z tego co piszesz to jest głębszy problem w immunologii dlatego najpierw immunolog. Powodzenia

    Właśnie ze względu na duże doświadczenie dr P. wybrałam i jego i Macierzyństwo. Dokyor zna się na immunologii i wierzy, że ma ona wpływ i u osób,.które maja w immuno jakiś problem to dobry wybór😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś stosowała długi protokół z Marvelonem? Biorę Narvelon od tygodnia j moja miesiaczka była bardzo skąpa, prawie jej nie było, A to mam przedłużające się plamienia. Czy miał ktoś podobnie po tym antyku?

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś stosowała długi protokół z Marvelonem? Biorę Narvelon od tygodnia j moja miesiaczka była bardzo skąpa, prawie jej nie było, A to mam przedłużające się plamienia. Czy miał ktoś podobnie po tym antyku?
    Też tak miałam. W sumie to płaciłam prawie 3 tygodnie.

    Dota25 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka1825 wrote:
    Też tak miałam. W sumie to płaciłam prawie 3 tygodnie.

    Oj to dlugo. Mam wrazenie jakby ten okres po prostu trwal caly czas tylko w postaci plamien.
    A bralas antyki 21 dni? A potem mialas Gonapeptyl? Ten Gonapeptyl bierze sie caly czas az do punkcji? Mam az 3 opakowania tego.

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy marvelonie cały czas plamilam. A co do gonapeptylu ja wybrałam 19 zastrzyków 🙂 ale z tego co dziewczyny pisały na różnych forach to czasem brały mniej czasem więcej tych zastrzyków. Chyba zależy od tego w jakim tempie będą rosły jajeczka. I bierze się go prawie do samego końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2022, 19:08

    Dota25 lubi tę wiadomość

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Oj to dlugo. Mam wrazenie jakby ten okres po prostu trwal caly czas tylko w postaci plamien.
    A bralas antyki 21 dni? A potem mialas Gonapeptyl? Ten Gonapeptyl bierze sie caly czas az do punkcji? Mam az 3 opakowania tego.
    Ja w sumie brałam Marvelon prawie 3 miesiące, a to dlatego że wyszła mi bakteria i dr nie kazał przerywać antykoncepcji i dołożył antybiotyki.
    Gonapeptyl bierze się prawie do samej punkcji. Dr chyba zazwyczaj wypisuje więcej w razie w.

    Dota25 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Mika225 Koleżanka
    Postów: 47 53

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzywałam się bo mój świat wywrócił się totalnie. 29 urodziłam małego smoka przez cc, jest piękny i zdrowy ❤️

    Gusia1985, blueberry_7, Allende, Jestemza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika225 wrote:
    Nie odzywałam się bo mój świat wywrócił się totalnie. 29 urodziłam małego smoka przez cc, jest piękny i zdrowy ❤️

    Super😊gratuluję i wszystkiego dobrego dla Was😊🌞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Ja przy marvelonie cały czas plamilam. A co do gonapeptylu ja wybrałam 19 zastrzyków 🙂 ale z tego co dziewczyny pisały na różnych forach to czasem brały mniej czasem więcej tych zastrzyków. Chyba zależy od tego w jakim tempie będą rosły jajeczka. I bierze się go prawie do samego końca.

    Dziękuję😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka1825 wrote:
    Ja w sumie brałam Marvelon prawie 3 miesiące, a to dlatego że wyszła mi bakteria i dr nie kazał przerywać antykoncepcji i dołożył antybiotyki.
    Gonapeptyl bierze się prawie do samej punkcji. Dr chyba zazwyczaj wypisuje więcej w razie w.

    Mi sie za muesiac konczy waznosc wymazow. Oni bardzo zwracaja na to uwagę co do miesiaca? Nie wiem, czy by sie na wszelki wypadek teraz nie zapisac jeszcze na te posiewy, tylko przy plamieniach to mogą wyjsc niewiarygodnie:(

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Mi sie za muesiac konczy waznosc wymazow. Oni bardzo zwracaja na to uwagę co do miesiaca? Nie wiem, czy by sie na wszelki wypadek teraz nie zapisac jeszcze na te posiewy, tylko przy plamieniach to mogą wyjsc niewiarygodnie:(
    Wydaje mi się, że oni je sprawdzają przed transferem.
    Ale plamienia powinny się za jakiś czas uspokoić.

    Dota25 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia_nyk
    Cześć, dziękuję Ci za dobre słowo, a napiszesz mi u kogo się leczyłaś w Angelusie? Ja zapisałam się tam właśnie na wizytę immunologiczna do Pani Dr. JANOSZ, co prawda udało mi się z nią wcześniej skontaktować poprzez e-mail, wyslalam jej moje dotychczasowe wyniki, zapoznala się z nimi i napisała jakie dodatkowe badania mam dorobić, jest bardzo MIŁA, chociaż nie miałam z nią jeszcze kontu osobistego, ale bardzo się ucieszyłam że mi odpisała i czekam co będzie dalej, czy to wniesie coś nowego. Nie mam jakiś wielkich nadzieji, ale chcę jeszcze spróbować.

  • blueberry_7 Koleżanka
    Postów: 34 37

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dota25 wrote:
    Mi sie za muesiac konczy waznosc wymazow. Oni bardzo zwracaja na to uwagę co do miesiaca? Nie wiem, czy by sie na wszelki wypadek teraz nie zapisac jeszcze na te posiewy, tylko przy plamieniach to mogą wyjsc niewiarygodnie:(
    Wymazy powinny być aktualne zarówno do punkcji, jak i transferu niestety (tutaj już tylko te dotyczące kobiety), ale zdarzyło mi się, że któreś badanie się przeterminowało o kilka dni i dostałam zgodę na podejście do transferu bez powtarzania go. Mimo wszystko warto zapytać, bo to pewnie też zależy od lekarza prowadzącego. 🙂

    Dota25 lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika225 wrote:
    Nie odzywałam się bo mój świat wywrócił się totalnie. 29 urodziłam małego smoka przez cc, jest piękny i zdrowy ❤️

    Mika ogromne gratulacje!!! 😍😍😍
    To był poród w terminie?

  • Misia Autorytet
    Postów: 388 114

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy orientujecie się kiedy dr Przybycień wraca z urlopu

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 16:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wrote:
    Czy orientujecie się kiedy dr Przybycień wraca z urlopu

    We wtorek mam u niego wizyte, więc myslę, że od przyszłego tygodnia juz bedzie w pracy😊

  • Mika225 Koleżanka
    Postów: 47 53

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Mika ogromne gratulacje!!! 😍😍😍
    To był poród w terminie?

    Tak w terminie :) i cc było zaplanowane, nie chciałam naturalnie próbować

    Jestemza, Allende lubią tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika225 wrote:
    Nie odzywałam się bo mój świat wywrócił się totalnie. 29 urodziłam małego smoka przez cc, jest piękny i zdrowy ❤️
    Gratulacje 😘🥳
    Jak się czujecie?

    Allande w skrócie to mój gin skierował mnie na obserwacje bo synek slabo rósł,miałam nisko łożysko i pessar na szyjce.
    Po przyjeździe do szpitala okazało się że przepływy pępowinowe słabną,gdzie dzień wcześniej było ok.
    Szybka CC,mały 1880 46 cm, 8 punktów.19 dni w szpitalu.Dzis już 3700 chłopa ♥️🥰
    Trzymam kciuki za Ciebie😘

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ