X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    mao jeśli masz wizyte na anty to nie jest ocena tylko wizyta i rozpisanie leków do stymulacji . Ocena jest od 3dc .
    Dzięki:) myślałam, że wszystko to już oceny, ale już przyjęłam do wiadomości, że to wizyta :)

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Dzięki:) myślałam, że wszystko to już oceny, ale już przyjęłam do wiadomości, że to wizyta :)
    Ja.nawet raz.jak bylam na.ocenie to kazali zaplacic jak.za.wizytę bo za.dlugo gadalam z dr . W.szoku.bylam. Ale za to.miałam tylko.jedną ocenę

  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam u dr K to ona czasem do nich na recepcje dzwoniła i mówiła, że dzisiaj nic nie płace, albo, że np tylko za posiew...
    No co Ty mówisz? Mnie jeszcze tak nigdy nie zrobili...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 18:17

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Ja jak byłam u dr K to ona czasem do nich na recepcje dzwoniła i mówiła, że dzisiaj nic nie płace, albo, że np tylko za posiew...
    No co Ty mówisz? Mnie jeszcze tak nigdy nie zrobili...
    No tak bylo niestety. Grunt zeby udalo się w pierwszej procedurze, bo nie mam kasy na drugą :P

  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska90 gratulacje zdrowka dla was

    Wiwi92
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    No tak bylo niestety. Grunt zeby udalo się w pierwszej procedurze, bo nie mam kasy na drugą :P
    To trzymam kciuki za Ciebie i za siebie :)

    Berbeć lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta co u was?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Mao nie denerwuj się, jestes w dobrych rekach i co najważniejsze idziesz do przodu po swoje szczęście☺ trzymam kciuki
    Dziękuję, ale i tak jestem przerażona... :) Ale Wasze suwaczki podnoszą mnie na duchu, bo tylu z Was się udało :)

    Mała8 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 12 listopada 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam tez bo dluzszym stosowaniu clexane bardzo wypadaly wlosy? Obawiam sie ze po urodzeniu juz za wiele ich nie zostanie a jeszcze kilka miesiecy zostalo a garsciami moge je zbierac:(

    Pelna nadziei
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Dziewczyny czy Wam tez bo dluzszym stosowaniu clexane bardzo wypadaly wlosy? Obawiam sie ze po urodzeniu juz za wiele ich nie zostanie a jeszcze kilka miesiecy zostalo a garsciami moge je zbierac:(


    U mnie nie zauważyłam ale zobaczysz co będzie po porodzie. To jest dopiero masakra :/

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Dziewczyny czy Wam tez bo dluzszym stosowaniu clexane bardzo wypadaly wlosy? Obawiam sie ze po urodzeniu juz za wiele ich nie zostanie a jeszcze kilka miesiecy zostalo a garsciami moge je zbierac:(

    Ja też miałam ten problem. Pod koniec ciąży miałam już niezłe zakola i obcielam sporo po długości. Włosów to nie wzmocniło ale chociaż mogłam je inaczej układać. Po porodzie również wypadały ale pocieszę Cię że teraz mam taką szopę jakiej wcześniej nie miałam:) Myślę że że 3/4 miesiace Po porodzie włosy przestały wypadać a rosły na potęgę!

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to jest nadzieja choc pewnie te pomocne szampony i tak teraz nic za wiele nie zdzialaja ale coz.
    A jeszcze jedno Pani w aptece mowila ze powinnam brac wiecej witamin dr Z mowil tylko o kwasie o wit D Wiec tak bralam z mysla ze tyle na ten moment wystarcza a Wy cos bralyscie?

    Pelna nadziei
  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    O to jest nadzieja choc pewnie te pomocne szampony i tak teraz nic za wiele nie zdzialaja ale coz.
    A jeszcze jedno Pani w aptece mowila ze powinnam brac wiecej witamin dr Z mowil tylko o kwasie o wit D Wiec tak bralam z mysla ze tyle na ten moment wystarcza a Wy cos bralyscie?
    Pelna nadziei mi strasznie tez wypadaly wlosy w 1 trymestrze a clexane nie bralam.
    Kochana ja biore pregna plus to jest kompleks wiramin dla kobiet w ciazy no i aspargin to jest magnez na ten twardy brzuch.

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia wrote:
    Pelna nadziei mi strasznie tez wypadaly wlosy w 1 trymestrze a clexane nie bralam.
    Kochana ja biore pregna plus to jest kompleks wiramin dla kobiet w ciazy no i aspargin to jest magnez na ten twardy brzuch.
    Dziekuje jutro w sumie bede u dr Z to moze wyniki wyjda lepiej i juz pozbede sie clexane i podpytam go o te witaminy rowniez. A jak sie czujesz w ogole? Brzusio rosnie?:)

    Pelna nadziei
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia, Pełna nadziei, a nie bierzcie DHA?

  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Tacia, Pełna nadziei, a nie bierzcie DHA?
    Ja nie nawet nie wiedzialam jak czytam Was to bralam niewiele jak tylko foliowy i wit. D zreszta jeszcze acard clexane to myslalam ze i tak duzo tego ale zobacze jutro. A Tobie lekarz zalecil ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 11:48

    Pelna nadziei
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Tacia, Pełna nadziei, a nie bierzcie DHA?
    Ja brałam pregna dha. Kru stwierdził ze dzisiejsze ryby to plastik i kazał uzupełniać tabletkami.

    LadyInna lubi tę wiadomość

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei wrote:
    Ja nie nawet nie wiedzialam jak czytam Was to bralam niewiele jak tylko foliowy i wit. D zreszta jeszcze acard clexane to myslalam ze i tak duzo tego ale zobacze jutro. A Tobie lekarz zalecil ?
    Nie, lekarz mi tego nie zalecał. Ale poczytaj trochę o DHA. Ja biorę omegamed Optima forte (tam dodatkowo jest tabletka z wit D, jodem i żelazem) folian, metylokobalamine, magnez, clexane, acard, duphaston i na własne życzenie dalej prolutex.

  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 13 listopada 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie pytalam sie o dha wiec sama nie wiem. A i jeszcze biore podwyzszona dawke kwasu foliowego ;-)
    Brzusio rosnie troszke juz widac ale kszdy kto mnie widzi mowi ale masz maly ten brzuch ;-)

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto suplementować w ciąży i podczas kp DHA - wpływa na rozwój układu nerwowego dziecka. Ja brałam w ciąży i po porodzie Omegamed Optima Forte, teraz się przerzuciłam (z polecenia dr K) na Prenatal Duo

    l22ntv73m8tqf2yc.png
‹‹ 1030 1031 1032 1033 1034 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ