Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Hej, wracam na tarczy, dziś 7dpt beta <0,1.
    5 transfer , 2 procedura, obstawiona immunologicznie, 0 zarodków zamrożonych.

    Święta takie same jak od 3 lat czyli dupa. Nie każdej jak widac "musi się udać"


    Nie wiem czy będę robić 3 procedurę z NGS/PGS czy już AZ.

    Pozdrawiam wszystkie którym się udało i te które czekają na cud.
    O nie ! Dla pocieszenia napiszę witaj w klubie ... Ja rozważam wyjazd na święta daleko od rodziny .
    Ale pamiętaj że trzymam za was kciuki cały czas i daj znać czasami co u was ściskam mocno .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, przykro mi :( trzymaj się.

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, Anakonda... Ja cały czas Wam kibicuję i wierzę, że zdarzy się jeszcze Wasz cud!

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Można. Ja miałam styczeń stymulacje i świeży transfer, luty crio i marzec kolejne ivf z transferem
    No to fajnie, bo czas mnie goni.
    Jak.sie nie uda to następną procedurę w wakacje zrobię.

    Dziewczyny tez mialyscie przepisane encorton 1.5 tabletki, tzn chodzi mi o.to czy pół, bo właśnie wyczytałam w ulotce, że nie powinno.się dzielić tej tabletki. I czy faktycznie zawsze.podczas.posiłku, czy to ma jakies znaczenie dla dzialania ? Bo dopiero wyczytalam, ze.podczas.posilku trZeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 20:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Was.chciałam zapytać czy.umiecie przeliczać Resweratrol.na.lampki wina .. ?

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 30 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas wolała lampkę wina wypić niż brać tabletkę :D a ty się tak nie ciesz że można raz za razem bo mała była pod opieką dr Ż, ty jesteś pod opieką dr K a w tym wypadku akurat to ma znaczenie :) bo dr ciągle kombinuje co by tu jeszcze sprawdzić czy zrobić żeby zwiększyc szansę jakby się transfer nie powiódł a to z kolei może oznaczać cykl przerwy na przykład :)
    Edit
    Przerwy spowodowanej łyżeczkowaniem na przykład :) nie samą ideą przerwy dla przerwy.
    Ale jeszcze nie miałaś transferu a już myślisz o kolejnych? Masz 4 zarodki, transferujecie pojedynczo czy podwójnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 07:52

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Mysza masakra :( Przykro mi.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Hej, wracam na tarczy, dziś 7dpt beta <0,1.
    5 transfer , 2 procedura, obstawiona immunologicznie, 0 zarodków zamrożonych.

    Święta takie same jak od 3 lat czyli dupa. Nie każdej jak widac "musi się udać"


    Nie wiem czy będę robić 3 procedurę z NGS/PGS czy już AZ.

    Pozdrawiam wszystkie którym się udało i te które czekają na cud.

    Mysza ja miałam nie mieć dzieci, dr nie wiedziała już co ze mną zrobić a widzisz, udało się także zawsze jest nadzieja!!! Ale może coś jest w tym odpuszczeniu sobie bo ja byłam tak totalnie zmęczona tymi jazdami do Poznania w jedną i w drugą po kilka razy w tygodniu po to tylko żeby dowiedzieć się że transfer znów odwołany, że chciałam tylko zabrać te zarodki (obojętnie na jakie endo) zamknąć temat i żyć dalej...
    Trzymam cały czas kciuki za ciebie i anakondę i wierzę że będziecie mamami!

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Mysza ja miałam nie mieć dzieci, dr nie wiedziała już co ze mną zrobić a widzisz, udało się także zawsze jest nadzieja!!! Ale może coś jest w tym odpuszczeniu sobie bo ja byłam tak totalnie zmęczona tymi jazdami do Poznania w jedną i w drugą po kilka razy w tygodniu po to tylko żeby dowiedzieć się że transfer znów odwołany, że chciałam tylko zabrać te zarodki (obojętnie na jakie endo) zamknąć temat i żyć dalej...
    Trzymam cały czas kciuki za ciebie i anakondę i wierzę że będziecie mamami!


    Bardzo dziękuję za ciepłe słowa dziewczyny, już się wypłakałam i wiem że będę próbowac dalej. Korzystam też z życia nie żyję "wyłącznie staranimi".

    Chciałabym kiedyś móc tu wrócić i podzielic się dobrymi wieściami.

    bv5tg9v.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1154

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza 1986 :( Ale to samo co imbirek. U mnie lekarze załamli ręce. I ja wcale nie miałam zarodków. A dzisiaj 30 tc. I pamiętam jak wtedy stanęłam pod ścianą i nie wiedziałam co robić. Na koniec roku mieliśmy przystąpić do AZ to nam pozostało. Pamietaj żeby się nie poddawać.
    Trzymam za was kciuki nieustannie <3

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Chciałabym kiedyś móc tu wrócić i podzielic się dobrymi wieściami.
    Wrócisz!

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też mialyscie problemy z nogami? Mi w nocy drętwieja, bolą a rano jest masakra.. To jest normalne w 5 miesiącu?

    202312226851.png
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Dziewczyny też mialyscie problemy z nogami? Mi w nocy drętwieja, bolą a rano jest masakra.. To jest normalne w 5 miesiącu?
    Ja nic takiego nie mialam ale polozna mi.mowila ze moga bolec uda, a moja kolezanke bolaly lydki i musiala na to brac zelazo.

    Pelna nadziei
  • klopsik Autorytet
    Postów: 322 484

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie jeździcie na bete w poznaniu? Ja jednak najbardziej lubię laboratorium Medartu, bo czuję, że tam jest czysto:) za to HCP zajeżdza prl'em. Macie jakies sprawdzone miejscówki?

  • Kimczi Koleżanka
    Postów: 57 29

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem mega szczęśliwa bo mój krwiak się wchłonął i zaczęłam już 8 tydzień . Dziewczyny chce powoli przestać kuć brzuch bo wiem od was że dr. Sz ma pretensje o to , zrobiłam sobie pierwsze dwa zastrzyki w uda clexane i prolutex i strasznie boli , macie jakaś metodę ? Kłuje się w zewnętrzne czy wewnętrzne strony ud ? Pozdrawiam

  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala8 ja mialam skurcze lydek przy koncowce masakra spie i nagle straszny bol. Wyskakiwalam doslownie z lozka

    Wiwi92
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno sie w zewnetrzna czesc ud przynajmniej ja tak robilam. Kazda chyba te zaszczyki bola. Pod koncem to juz miejsca nie ma zeby sobie robic

    Wiwi92
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimczi wrote:
    Cześć dziewczyny , jestem mega szczęśliwa bo mój krwiak się wchłonął i zaczęłam już 8 tydzień . Dziewczyny chce powoli przestać kuć brzuch bo wiem od was że dr. Sz ma pretensje o to , zrobiłam sobie pierwsze dwa zastrzyki w uda clexane i prolutex i strasznie boli , macie jakaś metodę ? Kłuje się w zewnętrzne czy wewnętrzne strony ud ? Pozdrawiam

    W ramię moim zdaniem najlepiej chyba, że sama robisz to ciężko :)

    klz9krhmyflvohw4.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Dziewczyny gdzie jeździcie na bete w poznaniu? Ja jednak najbardziej lubię laboratorium Medartu, bo czuję, że tam jest czysto:) za to HCP zajeżdza prl'em. Macie jakies sprawdzone miejscówki?
    Ja jeżdżę do Diagnostyki w Nobel Tower. Mają czynne w soboty. :)

    klopsik lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Clexane, to przeszkodą w USG są siniaki po zastrzykach czy chodzi o coś jeszcze? Bo u mnie nawet nie ma tragedii, a jak pomyślę o kłuciu w udo tą igłą, to mi słabo. :D

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
‹‹ 1045 1046 1047 1048 1049 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ