X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 11 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa dzięki MedA. Jeszcze poczekam do wizyty bo doktor nic nie mówił o tym badaniu. Tak jak już wcześniej pisałam brał FSH i mówił, że to będzie potrzebne do refundacji leków. Zapytam go tego 2 listopada na wizycie, w razie co pojadę na polną zrobić badanie.

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak już tak te ceny dodajemy, to sprawdziłam, że na Polnej 140 zł ;-)

  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 11 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wychodzi, że na Polnej najkorzystniej, ale jeszcze poczekam co na to doktor. Bo on ma chyba inne podejście od Pani doktor. Ostatnio też dzwoniłam do niego odnośnie refundacji leków, czy się przypadkiem nie skończą w październiku; to usłyszałam od niego kto mi takich rzeczy nagadał i że on pierwsze co słyszy o tym :)

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 11 października 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar Ta wrote:
    Hej, dziewczyny widzę, że wszystkim nie na rękę ten urlop, no ale cóż odpoczynek im się należy ;)
    Ja leczę się u dr Żaka, u niego chyba nie ma takiego problemu z wizytami, dlatego Ajda nie przejmowałabym się za bardzo.
    Mi przez urlop odpadnie jeden cykl, ale w sumie nie koliduje to z leczeniem, bo jestem na antybiotyku i od listopada zaczynam długi protokół. Boję się tylko, że potem wypadną święta i nici z transferu jeszcze w tym roku.
    Czy wiecie jak funkcjonuje klinika w okresie około świątecznym?


    Masz racje, moje torbiele nie zniknęły ale się zmniejszyły dostałam kolejne leki akurat na czas urlopu :) i po urlopie 2.11 mam wizyte i mam nadzieje, że już ich nie będzie :) więc nie strace nic prze urlop, ale też się obawiam okolic świątecznych choć z tego co słyszałam w święta też klinika jest czynna

    ajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajda tak, oni pracują w zasadzie non stop ;-) Również w Wigilię, Boże Narodzenie, Sylwestra, Nowy Rok, Wielkanoc, itd... Sama mam "przyjemność" bywać tam praktycznie w każdy świąteczny dzień, bo zawsze tak jakoś przypada, że muszę się stawić na wizytę wtedy gdy reszta Polski ma wolne ;-) Teraz też wizytę mam 1 listopada :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, to życzę Ci żeby 02.11 wszystko było ok i będziecie mogli znów wystartować z działaniami :)
    Ja też drugiego dowiem się co dalej.
    Co do okresu świątecznego, to dr ostatnio coś wspominał, że obiecał pracownikom, że postara się nie planować zabiegów na ten czas. Mam nadzieję, że miał na myśli same święta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 12:12

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 11 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym roku na Boże Narodzenie klinika pracowała za wyjątkiem 25 i 26 grudnia ale od 28 grudnia Pani i pan dr mieli 2 tygodnie urlopu. W tym roku nie wiadomo jeszcze☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA mam nadzieję, że faktycznie, w tym roku też będą pracowali bo wolałabym nie przekładać na styczeń niczego :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może mnie pani dr oszukała, że się refundacja kończy i niepotrzebnie namówiła na zakup leków? :> Każde z nich mówi inaczej :D

    Ja na AMH czekałam kilka dni, mogły to być 2-3 dni, a robiłam u nich w MedArcie.

    liloe i co takie wysokie AMH oznacza? Czy to Ci utrudnia zajście w ciążę?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo, w zeszłym roku nie mieli urlopu w październiku więc może dlatego wzięli sobie po świętach... Zobaczymy, ale myślę, że spokojnie, nie będziesz musiała niczego przekładać ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    To może mnie pani dr oszukała, że się refundacja kończy i niepotrzebnie namówiła na zakup leków? :> Każde z nich mówi inaczej :D

    Ja na AMH czekałam kilka dni, mogły to być 2-3 dni, a robiłam u nich w MedArcie.

    liloe i co takie wysokie AMH oznacza? Czy to Ci utrudnia zajście w ciążę?

    Nie, Pani dr jest po prostu bardziej zachowawcza niż dr Żak - ze wszystkim tak jest, zarówno z leczeniem jak i procedurami. A wiadomo na pewno, że refundacja jest do końca października a na dalszy okres nie ma jeszcze informacji ;-)
    Wysokie AMH świadczy o policystycznych jajnikach i w moim przypadku słaba jakość komórek jest tego konsekwencją, ale nie jest powiedziane, że u Liloe też tak będzie.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA, a Ty jakie masz AMH?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 z hakiem, w zasadzie można powiedzieć, że 10 ;-)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a w normach było napisane, że 9 jest ok :> Co to za idiotyczne normy! Ciekawe co mi pani doktor powie, ale nie chcę jej teraz zawracać tym głowy, bo z tego co tu czytam jest bardzo zajęta :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 11 października 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH robi się również w 2 dniu cyklu?

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We ja robiłam w 26 dc więc to chyba nie ma znaczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 12:42

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH w teorii jest dane raz na całe życie i niezależne od dnia cyklu, tzn. z czasem maleje ;-) A wg normy na Polnej moje AMH jest poza normą, bo norma jest do 7 z hakiem tam. Ale tak czy siak ja wiedziałam wcześniej, że mam PCOS a AMH tylko to potwierdziło. A ty Antonna ile masz tego AMH, bo nie wiem, czy pisałaś, czy przegapiłam informację?

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 7.42 ng/ml. A norma była od 1.8 do 9.16.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 12:46

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz lat jeśli mogę zapytać? Bo na AMH wpływa też wiek, chociaż nie zawsze się to sprawdza, ale ogólnie o PCOS świadczy przede wszystkim obraz USG i stosunek LH do FSH, jeśli żaden ginekolog ci wcześniej nie powiedział, że masz policystyczne to pewnie nie masz. W ogóle widziałaś pewnie jak dr ci robiła USG swoje jajniki na monitorze? Jeśli miałaś dookoła jajnika sznur pęcherzyków to to jest właśnie PCOS, jeśli nie, to nie masz tego świństwa ;-)

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ