X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 27 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Lepiej dla sowjego spokoju napisz do dr, On faktycznie działa kojąco na takie sytuacje, pewnie dostaniesz zalecenia: leżeć odpoczywać i 2x dziennie relanium lub no-spa. Niektóre dziewczyny też plamią po usg- wiesz tam jest teraz wszystko mooocno ukrwione (tak mi lekarz tłumaczył).

    A który masz tc? bo mnie się takie zdarzały własnie w 6/7tc teraz już od tygodnia odpukać...

    Mera... dzięki!

    Dr odpisał mi na mojego sms:" Nie martwić się tym". Więc troszkę się uspokoilam.
    Jestem w 8tc.

    Dziękuję Ci że odpisałaś 😊

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 27 września 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro 3 dzień cyklu. Jadę na USG. Na moje nieszczęście nie ma K więc przyjmie mnie Ż. Nie dość, że nieznany mi lekarz to badanie w czasie okresu. Wiem, że ich to nie ruszy, ale o tak się zdenerwowałam tym.

  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 27 września 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Jutro 3 dzień cyklu. Jadę na USG. Na moje nieszczęście nie ma K więc przyjmie mnie Ż. Nie dość, że nieznany mi lekarz to badanie w czasie okresu. Wiem, że ich to nie ruszy, ale o tak się zdenerwowałam tym.

    Ja również raz w zastępstwie byłam u dr Z.
    Nie przejmuj się niczym, sympatyczny jest.

    agulla1 lubi tę wiadomość

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 27 września 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Jeśli ktoś potrzebuje chetnie oddam za darmo całe opakowanie Clexane (kupione w sierpniu, później mogę sprawdzić datę ważności) 0,6 i 6 sztuk zastrzyków Clexane 0,4.
    Niestety tylko odbiór osobisty na Ratajach.
    Mam też chyba 6 opakowań Luteiny 50 ale podjęzykowej.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 27 września 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Jutro 3 dzień cyklu. Jadę na USG. Na moje nieszczęście nie ma K więc przyjmie mnie Ż. Nie dość, że nieznany mi lekarz to badanie w czasie okresu. Wiem, że ich to nie ruszy, ale o tak się zdenerwowałam tym.
    Ja tam z dr Ż nadaje na tych samych falach nie owija w bawełnę za co go cenie.
    PS dr K nie będzie jakiś czas ale wiem że dla niektórych pacjentek ma przyjeżdżać

    agulla1 lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Tak tak wiem że gwarancji nikt nie da, to oczywiste. Jutro idę do dr zobaczymy jakiego on jest zdania czy będziemy działać w tym cyklu czy zaleci odpuścić....glutenu od dziś nie jem wcale, jestem obrażona na jakiekolwiek pożywienie hehe😳🤔🙉 ja też raczej jestem zdania żeby nie tracić czasu i kasy na badania dalsze tylko po prostu wykluczyć ten nieszczesny Gluten czy mam celiakie czy mogę ją mieć 😳 lepiej zapobiegać....najbardziej boli koniec ciepłych chrupiacych bułeczek... Idę zaraz do sklepu kupić jakieś pieczywo bezglutenowe ale z tego co wiem to wszystkie są kiepskie w smaku 🙉😳🥺
    Puki nie znajdziesz dobrego pieczywa polecam wafle kukurydziane good food z solą morską . Są dobre i dobrze zastępują chleb

  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 27 września 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ja tam z dr Ż nadaje na tych samych falach nie owija w bawełnę za co go cenie.
    PS dr K nie będzie jakiś czas ale wiem że dla niektórych pacjentek ma przyjeżdżać

    Dobrze ze mówisz o nieobecność dr K bo miałam podjechać na posiew; ale to może pobierze ktoś inny w zastępstwie.

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Ja też dzisiaj po wizycie u Kru. Młoda cały czas się tak układa, że ni cholery nie chce pozować. Zawsze wychodzę ze zdjęciem szyjki 🤪.
    Na moje crp dostałam w ciemno antybiotyk i dr sprawdzi czy podziała, jeśli nie, będzie myślał co dalej. Trochę mnie uspokoił ;)
    Mała waży już 533g. Wagą mam się nie przejmować i tym co mówią stare ciotki odnośnie tego, że muszę przytyć 😆
    O widzę dzisiaj wszystkie były w ośrodku . Dziewczyny fajnie się was czyta że tu się udało , że tam serduszko bije . Innemu stopy widać. 😉Mam nadzieję ,że niedługo do was dołączę . Tak się uspokajam i nabieram optymizmu jak widzę takie wieści . Dalia90 nie dziw się pewnie się wstydzi jak obcy facet ją podgląda to się chowa . 😜

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 27 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    O widzę dzisiaj wszystkie były w ośrodku . Dziewczyny fajnie się was czyta że tu się udało , że tam serduszko bije . Innemu stopy widać. 😉Mam nadzieję ,że niedługo do was dołączę . Tak się uspokajam i nabieram optymizmu jak widzę takie wieści . Dalia90 nie dziw się pewnie się wstydzi jak obcy facet ją podgląda to się chowa . 😜
    Ja nie wiem,bo twarzy nie chce pokazać, za to dupsko i nie tylko 🙊to pierwsze na usg się pojawiają. Także nie rozumiem jej toku myślenia 😂

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 27 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Ja nie wiem,bo twarzy nie chce pokazać, za to dupsko i nie tylko 🙊to pierwsze na usg się pojawiają. Także nie rozumiem jej toku myślenia 😂

    Jej tok myślenia jest prosty😊
    Schowala twarz i myśli że jej całej nie widać 🤣

    Dalia90, mao, Za dużo lubią tę wiadomość

  • Mera Autorytet
    Postów: 525 488

    Wysłany: 27 września 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam do dr Kru🙈ośrodek już pusty😉

    MedArt-marzec 2019
    IUI-08.06.2019 (puregon+ovitrelle)
    ilys58d.png[/url]
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 września 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki musze spróbować. Póki co kupiłam jakieś pierwsze lepsze firmy Schar z rosmanna o dziwo w smaku wcale nie jest takie złe, a z tego co czytałam z tymi bezglutenowymi różnie bywa i raczej są okropne w smaku 😳🙈 może dlatego nie jest złe, bo mam katar i smaku dobrze nie wyczułam hehe nie wiem 😳

    Jutro wizyta u dr ciekawa jestem czy powie ze przygotowujemy się do IUI czy najpierw będę musiała walczyć z glutenem👎 od dziś odstawiłam więc tak sobie pomyślałam że zanim dojdzie do IUI to miną już ok.3 tygodnie na diecie bezglutenowej więc chyba warto spróbować a nie tracić więcej czasu hmmm...🤔z drugiej strony mam myślenie, że może to faktycznie tylko przez Gluten nie mogę zajsc w ciążę i gdybym odstawiła go np na pół roku czy iles miesięcy to by się udało naturalnie? Ale kto to wie....nikt 🙈
    Za dużo wrote:
    Puki nie znajdziesz dobrego pieczywa polecam wafle kukurydziane good food z solą morską . Są dobre i dobrze zastępują chleb

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg🙈🙈 ja to współczuję lekarzom z jednej strony... Czy oni mają wlasne życie?! Szok nie dość że od rana do wieczora w klinice, w innych miastach to później jeszcze ich bombardujemy smsami😳😂
    Mera wrote:
    Ja jeszcze czekam do dr Kru🙈ośrodek już pusty😉

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 27 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ja tam z dr Ż nadaje na tych samych falach nie owija w bawełnę za co go cenie.
    PS dr K nie będzie jakiś czas ale wiem że dla niektórych pacjentek ma przyjeżdżać
    Kurczak, chyba nic złego nie dzieje się z dr K? Bo skoro jej nie ma, a jest dr Ż to raczej nie jest to czas relaksacyjny😔

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Ja nie wiem,bo twarzy nie chce pokazać, za to dupsko i nie tylko 🙊to pierwsze na usg się pojawiają. Także nie rozumiem jej toku myślenia 😂
    Oj tam nie chce twarzy pokazać bo się może nie umalowała albo fryzura z rana nie taka. 😂 A tu przystojny pan i mili państwo patrzą .

    Dalia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Kurczak, chyba nic złego nie dzieje się z dr K? Bo skoro jej nie ma, a jest dr Ż to raczej nie jest to czas relaksacyjny😔
    Pani w rejestracji mi mówiła że dr K ma sprawy rodzinne coś z mamą . Dlatego jest nie dostępna czasami albo ma przerwy w środku dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, ja zaszłam w ciążę naturalnie po ponad pół roku diety bezglutenowej 🙂 Wdrożylam ją na zalecenie kliniki, w której operowalam endometriozę. Uważam, że zmiana diety miała duży wpływ na to, że nam się udało.

    Aktualnie jem wszystko, ale jak skończę karmić piersią to mam zamiar z powrotem nie jeść glutenu oraz laktozy.

  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 27 września 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Kurczak, chyba nic złego nie dzieje się z dr K? Bo skoro jej nie ma, a jest dr Ż to raczej nie jest to czas relaksacyjny😔
    dr K ma urlop do 5 października. Ja mam wreszcie wizytę 7...a 2 października 1 KTG, ale na nie mam nadzieję dr Sz zerknie. Dziewczyny które miałyście ktg w klinice. Czy jakikolwiek lekarz potem jakoś komentował wynik czy jak??

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 27 września 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg...jak sobie teraz pomyślę to pół roku to masa czasu, ale super ze Ci się udało!!
    Ja się wciąż waham co tu zrobić, czy podchodzić do IUI po ok.3 tygodniach diety bezglutenowej (może to jednak nie w tym tkwi problem bo przecież badania nie sa jednoznaczne i może nam tylko predyspozycje do tej choroby ale jeszcze jej nie mam...kto to wie 🙈), czy stosować kilka miesięcy dietę bezglutenową i próbować naturalnie....szkoda mi czasu 👎🥺
    baileys wrote:
    Niezapominajka, ja zaszłam w ciążę naturalnie po ponad pół roku diety bezglutenowej 🙂 Wdrożylam ją na zalecenie kliniki, w której operowalam endometriozę. Uważam, że zmiana diety miała duży wpływ na to, że nam się udało.

    Aktualnie jem wszystko, ale jak skończę karmić piersią to mam zamiar z powrotem nie jeść glutenu oraz laktozy.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 27 września 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Pani w rejestracji mi mówiła że dr K ma sprawy rodzinne coś z mamą . Dlatego jest nie dostępna czasami albo ma przerwy w środku dnia.
    Też słyszałam że mama Pani Dr jest w szpitalu i stąd te nieobecności w klinice...

    bv5tg9v.png
‹‹ 1634 1635 1636 1637 1638 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ