Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Kochana oby to byla wlasciwa kreska. Niestety ovitrelle tez jeszcze moze dzialc. Ale ✊✊✊

    U mnie w 10 dniu po ovitrelle czyli to był 5dpt też wyszła druga kreska .. później już nie.

    Dziewczyny myślę że trzeba ograniczyć wizyty maksymalnie i zostawić tylko dla dziewczyn w ciąży i tych które już rozpoczęły leczenie

    Powiem Wam że płakać mi się chce

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 14 marca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    No wiem dlatego miałam zaplanowane że zrobię w poniedziałek . Ale on zaplanował na dziś . Wiem że też się stresuje że też ma prawo ale mam teraz ochotę dziada udusić . Bo cały weekend zjeb... .

    Z tymi dziadami... 😉 Nerwy na pewno ci nie pomoga więc staraj się odpoczywac i nie myslec o tym (wiem łatwo się mówi)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 14 marca 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dziewczyny dziś za sprawą męża zrobiłam test oczywiście za wcześnie wiem. Ale on się uparł i już . Więc dla świętego spokoju żeby mu udowodnić na sikałam .Jest bardzo blada kreska. I teraz więcej zmartwienia jak pożytku . Transfer był we wtorek . A zastrzyki przestałam brać 3.03 . Czy to możliwe ? Jestem na siebie zła że go posłuchałam . ☹️

    Myślę, ze nie ma pewnosci czy to zastrzyk czy ciaza. Powtorz test pojutrze i jesli nadal kreska tam bedzie to bedziesz miec odpowiedz 😉

    nick nieaktualny, iMonia, Kaach, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 14 marca 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dziewczyny dziś za sprawą męża zrobiłam test oczywiście za wcześnie wiem. Ale on się uparł i już . Więc dla świętego spokoju żeby mu udowodnić na sikałam .Jest bardzo blada kreska. I teraz więcej zmartwienia jak pożytku . Transfer był we wtorek . A zastrzyki przestałam brać 3.03 . Czy to możliwe ? Jestem na siebie zła że go posłuchałam . ☹️

    3mam kciuki ja bym we wtorek zrobiła drugi test. Mój to mnie powstrzymywał z testami, a u Ciebie odwrotnie 🙈 oszalec idzie z tymi facetami :p.

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    3mam kciuki ja bym we wtorek zrobiła drugi test. Mój to mnie powstrzymywał z testami, a u Ciebie odwrotnie 🙈 oszalec idzie z tymi facetami :p.
    We wtorek i tak mam zbadać bhcg mam nadzieję że będzie gdzie . Że nie zamkną . Widzisz u mnie zabrakło konsekwencji . Ale tak z przymrużeniem oka to w sumie czy od zastrzyku czy nie mój pierwszy w życiu pozytywny test . Jaki by nie był . 😂

    Panna Migotka, iMonia, nick nieaktualny, niezapominajka12345, diversik89, mika_do, Gaja88, nick nieaktualny, AnkaBe, Starajacsieocud, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 14 marca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    We wtorek i tak mam zbadać bhcg mam nadzieję że będzie gdzie . Że nie zamkną . Widzisz u mnie zabrakło konsekwencji . Ale tak z przymrużeniem oka to w sumie czy od zastrzyku czy nie mój pierwszy w życiu pozytywny test . Jaki by nie był . 😂

    To rób w niedzielę test. Mój pierwszy wyszedł biały a po kilkunastu minutach była krecha i też plułam w brodę po co mi to było 😂. I oby było u Ciebie tak jak u mnie ✊. We wtorek wizyta u AB jeszcze posiew muszę zrobić

    Starajacsieocud lubi tę wiadomość

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 14 marca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jeszcze mam do Was pytanie co robicie ze strzykawka i igłami itd po prolutexie? Po clexane jeszcze ewentualnie przyjmą w aptece, ale reszty nie chcą... Ostatnio byliśmy u weterynarza na zabiegu to powiedział, że w razie czego za 2 tyg jak szwy będą ściągać to możemy zostawić u nich :p. A Wy jak sobie radzicie z tymi odpadami?

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 14 marca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś może się wypowiedzieć na temat tych wyników 🙈 zastanawia mnie CRP lekko podwyższone...
    4a7425649297.jpg

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach wrote:
    A dziewczyny jeszcze mam do Was pytanie co robicie ze strzykawka i igłami itd po prolutexie? Po clexane jeszcze ewentualnie przyjmą w aptece, ale reszty nie chcą... Ostatnio byliśmy u weterynarza na zabiegu to powiedział, że w razie czego za 2 tyg jak szwy będą ściągać to możemy zostawić u nich :p. A Wy jak sobie radzicie z tymi odpadami?
    Mi pani w aptece powiedziała że można wyrzucić tam gdzie odpady na leki ale ma być w jakimś kartoniku zabezpieczone ,opisane. Widocznie co apteka to co innego . W Gemini się pytałam.

    Kaach lubi tę wiadomość

  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 14 marca 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Kochane czy któraś może się wypowiedzieć na temat tych wyników 🙈 zastanawia mnie CRP lekko podwyższone...
    4a7425649297.jpg
    Kochana, nie przejmuj się takim CRP, może jakaś drobna infekcja lub nawet afta może je podwyższyć. Ja miałam w ciąży nawet 27 🙃, przy porodzie na Polnej coś koło 15, po porodzie spadło do 7 😊. Pozdrowionka ode mnie i Aluni 😘

    diversik89 lubi tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo wrote:
    Dziewczyny dziś za sprawą męża zrobiłam test oczywiście za wcześnie wiem. Ale on się uparł i już . Więc dla świętego spokoju żeby mu udowodnić na sikałam .Jest bardzo blada kreska. I teraz więcej zmartwienia jak pożytku . Transfer był we wtorek . A zastrzyki przestałam brać 3.03 . Czy to możliwe ? Jestem na siebie zła że go posłuchałam . ☹️


    No chyba właśnie dlatego sikane się nie sprawdzają... sto razy lepiej i pewniej iść na betę. Oby była dodatnia 💪🏻

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:06

  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis w klinice i aktualna wersja jest taka, ze klinika jest otwarta i nie planuje sie sama z siebie zamknąć. Ale jak sie trafi ktos z koronawirusem, to moze to zaburzyc jej prace. Także pozyjemy zobaczymy 🤷‍♀️

    Za duzo tylko jak bedziesz powtarzac test sikany to tej samej firmy 😉 trzymam kciuki! Moze musiala przyjsc pandemia, zebysmy zaszly w ciaze 🙈 Mam nadzieje, ze moj transfer dojdzie do skutku.

    Starajacsieocud, Kaach, mika_do, diversik89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Angel9306 lubią tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Bylam dzis w klinice i aktualna wersja jest taka, ze klinika jest otwarta i nie planuje sie sama z siebie zamknąć. Ale jak sie trafi ktos z koronawirusem, to moze to zaburzyc jej prace. Także pozyjemy zobaczymy 🤷‍♀️


    I to samo mi powiedział AB.

    Kaach lubi tę wiadomość

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Kochana, nie przejmuj się takim CRP, może jakaś drobna infekcja lub nawet afta może je podwyższyć. Ja miałam w ciąży nawet 27 🙃, przy porodzie na Polnej coś koło 15, po porodzie spadło do 7 😊. Pozdrowionka ode mnie i Aluni 😘


    Ooo jak miło, że się odezwałaś ❣
    Napisz co u Was ?
    Buziaki od ciotki dla Aluni 🥰

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 14 marca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mam pytanko. Dzis mam 11 dc, a moj estradiol przy dawce 75j to 1700. Przed ostatnim transferem w tym samym czasie mialam 760, przy dawce 50j 🤔 Tez mialyscie takie wysokie?

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 14 marca 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy dawce 50 j. Miałam estradiol ponad 5000 jakoś w 12 dc🙈🙄
    antonna wrote:
    Dziewczyny, a mam pytanko. Dzis mam 11 dc, a moj estradiol przy dawce 75j to 1700. Przed ostatnim transferem w tym samym czasie mialam 760, przy dawce 50j 🤔 Tez mialyscie takie wysokie?

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 14 marca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odkryłam dziś w lodówce że mam prawie cały Gonal ważny do 10/2020 😅 wiadomo że nie teraz ale może któraś potrzebuje i po tej całej koronadupie będzie chciała ?

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dziewczyny, a mam pytanko. Dzis mam 11 dc, a moj estradiol przy dawce 75j to 1700. Przed ostatnim transferem w tym samym czasie mialam 760, przy dawce 50j 🤔 Tez mialyscie takie wysokie?
    Ja też miałam przy dawce 75j 1500

  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 14 marca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja przy dawce 50 j. Miałam estradiol ponad 5000 jakoś w 12 dc🙈🙄
    Ej sprawdzilam w historii i w tym udanym cyklu tuz przed owulacja mialas 2300. Chyba, ze jakis inny masz na mysli :-)

    Ok dzieki Za duzo, czyli wszystko w normie 👍

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
‹‹ 2100 2101 2102 2103 2104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ