X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Ale się miło czyta jak Wam się udaje pomimo jakiś nieprawidłowości .
    Moje endo niestety nigdy nie było rewelacja chyba tylko raz powyżej 9 a tak zawsze w granicach 8. Wiec jeśli nie spadnie do poniedziałku to robimy ten transfer i może w końcu los się i do nas uśmiechnie po tylu próbach 🍀🍀🍀

    Ja przez rok nie mogłam podejść do transferu, mimo że niemalże cykl w cykl (z przerwami na anty zleconymi przez dr) dr podejmowala próby, żeby to endo u mnie uzyskać na różne sposoby - albo nie dobijało do 8 albo się cofało. Dodatkowo moje endo jest mało receptywne czyli nie ma co chwycić zarodka a później go ewentualnie odżywić a mam dwójkę dzieci i spodziewam się trzeciego 😊 w cyklu w którym miałam transfer moje endo miejscami miało 9 maks a miejscami nawet 6 nie miało - dr dokładnie namierzała miejsce w ktore ma mi podać zarodek. Był to też cykl bardzo przeciągnięty z uwagi na to że między druga a trzecią ocena nie uroslo wcale, ale się udało 😊 mało tego, udało się podwojnie - jeden bliźniak jest z in vitro, drugi to 'produkcja własna' 😂
    A druga ciąża to juz w ogóle ewenement - ciąża naturalna przy cyklach 8 tyg, owulacjach które praktycznie nie występują i endometrium, które nie istnieje - po pierwszej ciąży nic się z moim endo nie zmieniło, nadal było tak samo żenujące jak wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 09:03

    kamisia, Aliglam, Kaach, mika_do, Angel9306 lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Myszka93 Koleżanka
    Postów: 55 55

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jest w 6tc dziś pojawilo się brązowe plamienie. Boję się🤧

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diversik - powodzenia i pięknego doświadczenia cudu narodzin 😘

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Melduję się z porodowki 🙈
    O 4 odeszły mi wody z krwią...

    Trzymajcie kciuki 🤭

    Kciuki :)

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 336

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Hej dziewczyny jest w 6tc dziś pojawilo się brązowe plamienie. Boję się🤧
    Spokojnie na początku brązowe płomienie może się zdarzyć. Macica się oczyszcza....są tu dziewczyny co te plamily żywa krwią. Na pewno dużo odpoczywaj. I odezwij się do lekarza zawsze warto to poinformować 😉

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Ja przez rok nie mogłam podejść do transferu, mimo że niemalże cykl w cykl (z przerwami na anty zleconymi przez dr) dr podejmowala próby, żeby to endo u mnie uzyskać na różne sposoby - albo nie dobijało do 8 albo się cofało. Dodatkowo moje endo jest mało receptywne czyli nie ma co chwycić zarodka a później go ewentualnie odżywić a mam dwójkę dzieci i spodziewam się trzeciego 😊 w cyklu w którym miałam transfer moje endo miejscami miało 9 maks a miejscami nawet 6 nie miało - dr dokładnie namierzała miejsce w ktore ma mi podać zarodek. Był to też cykl bardzo przeciągnięty z uwagi na to że między druga a trzecią ocena nie uroslo wcale, ale się udało 😊 mało tego, udało się podwojnie - jeden bliźniak jest z in vitro, drugi to 'produkcja własna' 😂
    A druga ciąża to juz w ogóle ewenement - ciąża naturalna przy cyklach 8 tyg, owulacjach które praktycznie nie występują i endometrium, które nie istnieje - po pierwszej ciąży nic się z moim endo nie zmieniło, nadal było tak samo żenujące jak wcześniej.
    Wow jestem w szoku pozytywnym oczywiście - to dowód ze nasze organizmy potrafią zdziałać cuda. A powiedz mi miałaś transfer z użyciem usg ? Bo ja zawsze mam podanie i dr usg nie używa ... wiem ze każdy inaczej - ja chyba byłabym spokojniejsza jakbym widziała jak zarodek zostaje prawidłowo wprowadzony tak jak mówisz w odpowiednie miejsce ...

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Wow jestem w szoku pozytywnym oczywiście - to dowód ze nasze organizmy potrafią zdziałać cuda. A powiedz mi miałaś transfer z użyciem usg ? Bo ja zawsze mam podanie i dr usg nie używa ... wiem ze każdy inaczej - ja chyba byłabym spokojniejsza jakbym widziała jak zarodek zostaje prawidłowo wprowadzony tak jak mówisz w odpowiednie miejsce ...
    W klinice nie robią transferów przy użyciu USG dr K robi zdjęcia i przed podaniem te zdjęcia oglądają (mają wydruki) razem z Z i podają bynajmniej tak u mnie bywało.

    Aliglam lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    W klinice nie robią transferów przy użyciu USG dr K robi zdjęcia i przed podaniem te zdjęcia oglądają (mają wydruki) razem z Z i podają bynajmniej tak u mnie bywało.


    U mnie nic nie oglądali, chyba że w kompie przed przyjściem...
    Stres mnie już dopada przed tym transferem:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 10:36

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka93 wrote:
    Hej dziewczyny jest w 6tc dziś pojawilo się brązowe plamienie. Boję się🤧

    z mojego doświoadczenia wynika że nawet 50% kobiet ma takie plamienia na początku ciąży, zachowaj spokój (tak wiem łatwo się mówi) , dużo leż i napisz do lekarza żeby zaordynował czy zwiększać leki z progesteronem

    ja w tej ciązy tez miałam kilka razy brązowe plamienia a nawet krew ok 7 i 9 tc

    A gustu lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliglam wrote:
    Wow jestem w szoku pozytywnym oczywiście - to dowód ze nasze organizmy potrafią zdziałać cuda. A powiedz mi miałaś transfer z użyciem usg ? Bo ja zawsze mam podanie i dr usg nie używa ... wiem ze każdy inaczej - ja chyba byłabym spokojniejsza jakbym widziała jak zarodek zostaje prawidłowo wprowadzony tak jak mówisz w odpowiednie miejsce ...

    Nie, dr sobie to mierzyła i mówiła że odpowiednio przygotuje słomkę, którą poda zarodek :) ogólnie z tego co zrozumiałam wtedy to jest jakieś standardowe miejsce w które podają, natomiast u mnie w tym standardowym miejscu było to endo malutkie dlatego musiałam mieć podane gdzieś indziej.
    Tak jak anakonda pisze w medarcie nie podaje się pod kontrolą usg, a przynajmniej nie podawali te prawie już 3 lata temu. Transferów miałam kilka i ani razu z użyciem usg :)

    Aliglam lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .

    bdziągwa, Anulas, Maggy, Matilda19, niezapominajka12345, truskawka26, alexxandra_aa, Antonina, Emma_, Aliglam, Kaach, Catlady, Nowa38, mika_do, A gustu, antonna, Panna Migotka, Olanta, Angel9306, Starajacsieocud, iMonia lubią tę wiadomość

  • Myszka93 Koleżanka
    Postów: 55 55

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    z mojego doświoadczenia wynika że nawet 50% kobiet ma takie plamienia na początku ciąży, zachowaj spokój (tak wiem łatwo się mówi) , dużo leż i napisz do lekarza żeby zaordynował czy zwiększać leki z progesteronem

    ja w tej ciązy tez miałam kilka razy brązowe plamienia a nawet krew ok 7 i 9 tc


    Napisałam do Ż i odpisał że odpoczywamy i czekamy.

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .

    Hej, za dużo,
    Co Ty mówisz, pozytywne i to 2 testy? ale że naturals?
    Na betę biegusiem i progesteron proszę zbadać, a potem wrócić tu z dobrymi wieściami!

    Myszka: to odpoczywaj !

    Maggy, Aliglam, Kaach lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .

    Lec na betę :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .


    Coś mi się wydaje, że wirus tylko pomaga a nie przeszkadza 😎 zapowiadają wzrost demograficzny, tak jak po zimie stulecia 💁🏻‍♀️ Chyba leć na betę i umawiaj wizytę ☘️☘️☘️☘️☘️ I ogromne gratulacje ❤️❤️🐣🙏🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 11:49

    Maggy lubi tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .


    BETA I LEKARZ. WSPANIALE!!!!!!

  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .

    Kochana ja miałam podobnie, co prawda nie po transferze ale po całych miesiącach ostrej stymulacji, odwołana pierwsza wizyta w medarcie, rozpacz, że znowu wszystko przeciagnie sie w czasie a potem miesiac przerwy w lekach i jakichkolwiek zaplanowanych pod dyktando mojego organizmu staraniach. I nagle cud, dwie kreski na teście. Też myślałem że to jakieś jaja. A jednak cuda się zdarzaja:) u Ciebie też tak będzie mocno w to wierzę! Leć na bete jak najszybciej i wracaj do nas z dobrymi wiesciami. Trzymam kciuki!!!!!!

    Kaach, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pewnie będzie wieczorem właśnie zrobiłam. 4 lata starań w tym rok medarcie 3 nieudane transfer mój mąż słabe nasienie ja progesteron poniżej wszelkiej krytyki . Teraz zrobiłam jeszcze jeden test i też pozytywny . Ja się dziewczyny czuję jak w ukrytej kamerze . Coś w stylu tego starego programu" Mamy cię "

    niezapominajka12345, JustynaFrog, Luluiza, Antonina, Aliglam, Maggy, Gaja88, Kaach, Catlady, Nowa38, mika_do, Mysza1986, Panna Migotka, Starajacsieocud, iMonia, Mera lubią tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wow kochana ale super wieści!!!!💪 trzymam kciuki żebyś jednak nie była w ukrytej kamerze, raczej 3 testy by nie kłamały więc to na pewno to, daj koniecznie znać jak beta wieczorem ✊✊😍😊
    Za dużo za dużo wrote:
    Beta pewnie będzie wieczorem właśnie zrobiłam. 4 lata starań w tym rok medarcie 3 nieudane transfer mój mąż słabe nasienie ja progesteron poniżej wszelkiej krytyki . Teraz zrobiłam jeszcze jeden test i też pozytywny . Ja się dziewczyny czuję jak w ukrytej kamerze . Coś w stylu tego starego programu" Mamy cię "

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • alexxandra_aa Autorytet
    Postów: 711 421

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Hej dziewczyny to ja za dużo nie wiem dlaczego usunięto mi konto . Fakt wylogowałam się bo chciałam dać sobie czas ale żeby mi usunęli to przesada . Chciała bym pogratulować wszystkim które tu urodziły bo widziałam poszalałyście . 😉IMonia miałaś chyba najlepszy prezent na święta . Przychodzę do was z takim małym zapytaniem wiadomo jestem po nieudanej dużej stymulacji i transferze z marca . Wczoraj powinnam dostać miesiączkę ale zrobiłam test i wyszedł pozytywny dzisiaj też . I tak w sumie mam wrażenie że ktoś sobie robi ze mnie jaja . Nawet nie wiem co ja mam teraz ze sobą zrobić .


    Ale mega cudowna wieść!!! Koniecznie leć na betę i od razu daj znac ❤️❤️❤️

    Aliglam lubi tę wiadomość

    Starania od lutego 2018r.
    30.05.2018 ocena drożności jajowodów (HyCoSy): P -, L +
    04.07.2018 IUI :(
    02.02.2019 IUI :(
    Punkcja- pobrano 12 komórek, 8 zapłodnionych, 4 zarodki
    23.09.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1 :(
    20.10.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1
    8dpt beta 97,5
    10 dpt beta 241,5 prog 82
    12 dpt beta 525
    15 dpt beta 1348
    19 dpt beta 8847, prog 178
‹‹ 2178 2179 2180 2181 2182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ