X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Byly tez tu takie dziewczyny, ktorym po przejsciu na diete udalo sie zajsc w ciaze, wiec niektorym to pomaga. U mnie moze to nie ma takiego znaczenia 🤷‍♀️ Mialam podane dwa zarodki, bo chcialam, ale nasze nie byly przebadane.

    Anulas, super wiesci! Za duzo powodzenia na prenatalnych! Ja mam wizyte w srode, mam nadzieje, ze jest wszystko ok.

    Dzięki. Za środe✊.
    Nie jest to przypadkiem ta sama osobo, którą Mysza polecała? 🤔 Gdzieś mialam to nazwisko od niej spisane, no ale... Na sklerozę nie ma rady😕

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Nie wiem czy uwierzyła. Ale skoro na mnie nic nie działa to napisała do mnie i podała do niej osobisty numer. Z tego co dr mi pisała wywnioskowałam to dr rozmawiała z tą dziewczyną i kazała mi się z nią skontaktować.
    Dzwoniłam to kazała mi 3 dni pisać co piję ile i co jem każdy szczegół a w poniedziałek mają mi oddzwonić z rejestracji co i jak. Pojadę zobaczę co mi tam powie najwyżej stracę kasę i tyle.

    Jedź, co Ci szkodzi. Ja akurat wierze w moc medycyny naturalnej, mam nadzieje, ze Ci to pomoze na to głupie endometrium!

    Starajacsieocud lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Jedź, co Ci szkodzi. Ja akurat wierze w moc medycyny naturalnej, mam nadzieje, ze Ci to pomoze na to głupie endometrium!
    Nie no pojadę ale ja jestem prawie pewna że mam uszkodzone mechanicznie endometrium i tu żadne cuda nie zdziałają. Dr K na tą chwilę jest uparta i nie będzie robić transferu żeby tylko wykorzystać zarodki także muszę trochę ją pomęczyć.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek urodziłaś? Bo ja tu zaglądam aż nie urodzisz 😉

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Imbirek urodziłaś? Bo ja tu zaglądam aż nie urodzisz 😉

    Nieeee 🤦‍♀️ we wtorek dr Kru stwierdził że jemu tu wygląda, że jeśli cokolwiek miałoby się zadziać to najwcześniej za 2 tyg 🙄 także na poniedziałek mam skierowanie do szpitala na cięcie, zobaczymy. Kru miał się kontaktować z ordynatorem w mojej sprawie także się okaże co tam zastanę jak przyjadę :)

    jestem w szoku że K cię wysyła na takie 'szamaństwa', ale to w sumie dobrze bo znaczy że kombinuje i myśli o Tobie więc może coś wykombinuje... Trzymam mocno kciuki żeby zadziałało!

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te prenatalne to mnie wykończyły wszystko jest dobrze będziemy mieć dziewczynkę ale ... Cała byłam w tym żelu dosłownie do kolan . Potem miałam się przekręcać z boku na bok bo mała nie chciała się ułożyć . A na końcu kazał mi wyjść zjeść coś słodkiego .I tak spędziłam 3 godziny 🙈

    Lumiko, Bąbel, antonna, Maggy, Mamka92, Aguś93, mika_do, Matilda19, Nowa38, Olanta, truskawka26, Catlady, bdziągwa, niezapominajka12345, Gaja88, Lilak1992, Panna Migotka, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Dziewczyny te prenatalne to mnie wykończyły wszystko jest dobrze będziemy mieć dziewczynkę ale ... Cała byłam w tym żelu dosłownie do kolan . Potem miałam się przekręcać z boku na bok bo mała nie chciała się ułożyć . A na końcu kazał mi wyjść zjeść coś słodkiego .I tak spędziłam 3 godziny 🙈


    Wspaniale, że wszystko ok😍 Ale 3 h😵 masakra.

  • Paulina90 Ekspertka
    Postów: 183 189

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie dziewczyny ile wasze maleństwa ważyły w 31 tygodniu ??? ;)

    *Jajowody drożne
    * Nasienie męża ok
    * Moje wyniki też ok

    19.11.2019 pierwsza IUI :-)w4squgpj6eja2r1h.png
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Dziewczyny te prenatalne to mnie wykończyły wszystko jest dobrze będziemy mieć dziewczynkę ale ... Cała byłam w tym żelu dosłownie do kolan . Potem miałam się przekręcać z boku na bok bo mała nie chciała się ułożyć . A na końcu kazał mi wyjść zjeść coś słodkiego .I tak spędziłam 3 godziny 🙈
    U na tez Dziewczynka ❤️
    A w którym tygodniu jesteście? 😊
    To były Wasze pierwsze prenatalne? 🤔
    Robiłaś ten test Pappa? 💁‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2020, 18:59

    Starajacsieocud lubi tę wiadomość

    f3c5740a8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel wrote:
    U na tez Dziewczynka ❤️
    A w którym tygodniu jesteście? 😊
    To były Wasze pierwsze prenatalne? 🤔
    Robiłaś ten test Pappa? 💁‍♀️
    Mamy 12 tydzień to były nasze pierwsze. Od początku badania wszystko było dobrze nic nie odbiegało od normy . Dr Sz nie miał zastrzeżeń więc nie robiłam tego testu .

    Bąbel, mika_do, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Mamy 12 tydzień to były nasze pierwsze. Od początku badania wszystko było dobrze nic nie odbiegało od normy . Dr Sz nie miał zastrzeżeń więc nie robiłam tego testu .
    A dał Ci skierowanie? Bo słyszałam ze wszystkim daje 🤪
    U nas tez wszystko dobrze i tez nie zrobiłam tego testu 😊
    A ile masz lat? Jeśli mogę wiedzieć? 🤔

    f3c5740a8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel wrote:
    A dał Ci skierowanie? Bo słyszałam ze wszystkim daje 🤪
    U nas tez wszystko dobrze i tez nie zrobiłam tego testu 😊
    A ile masz lat? Jeśli mogę wiedzieć? 🤔
    Tak powiedział jeszcze przed badaniem że daje skierowanie i jeśli on pod koniec badania powie że nie ma zastrzeżeń i jest dobrze to nie muszę robić . Chyba że dla siebie to mogę . Stwierdziłam że jeśli wszystko jest dobrze nic nie odbiega od normy to mu zaufam . Mam 28 lat nie jest źle 😉

    Bąbel lubi tę wiadomość

  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam prenatalne u Sz 2 tygodnie temu i dopiero na końcu powiedział że jak sobie chce to mogę zrobić ale żadnego skierowania nie dawał. Tylko w opisie napisał że poinformował mnie o takiej możliwości. U mnie jest ciaza blizniacza Więc te badania mają też trochę mniej sensu, tak mi przynajmniej tłumaczył. Powiedzial ze w jego opinii wszystko było ok, dzieciaczki jak na ten etap rozwijają się prawidłowo więc postanowiłam nie robić już żadnych testów. A mam 34 lata;)

    Bąbel, diversik89, Starajacsieocud lubią tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy teraz 16 tydzień 😊
    Dostałam skierowanie na ten test Pappa ale go nie zrobiłam bo tyle się naczytałam ze przekłamują 🙈
    Doktor SZ. nie miał żadnych zastrzeżeń i chyba dlatego na niego nie poszłam 😉 mam nadzieje ze na połówkowych nie będzie mnie z tego rozliczał? 🤣 mam 37 lat 🤰

    f3c5740a8e.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny biorąc prysznic zaczęła ze mnie krew leciec. Żywa krew😢 jestem przerażona. Czekam co dr napisze

  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Dziewczyny biorąc prysznic zaczęła ze mnie krew leciec. Żywa krew😢 jestem przerażona. Czekam co dr napisze
    Spokojnie, bierzesz jakieś leki? 🤔

    f3c5740a8e.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel wrote:
    Spokojnie, bierzesz jakieś leki? 🤔

    Tak caly zestaw. 2xprolutex, 2 duphaston 5 encorton. Wzielam teraz relanium i nospe

    Bąbel lubi tę wiadomość

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, może to po dzisiejszym badaniu...ja po prenatalnych miałam Plamienia z 3-4 dni, a przez chwilę też czerwona krew leciała. Dzisiaj byłaś na wizycie było ok więc zapewne tak jest cały czas ✊✊✊😍
    Anulas wrote:
    Dziewczyny biorąc prysznic zaczęła ze mnie krew leciec. Żywa krew😢 jestem przerażona. Czekam co dr napisze

    Bąbel lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Tak caly zestaw. 2xprolutex, 2 duphaston 5 encorton. Wzielam teraz relanium i nospe
    Połóż się i leż cały czas i czekaj co doktor odpisze 🍀✊😘
    Będzie dobrze ❤️

    f3c5740a8e.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr nie odpisuje. Mam dylemat czy czekac czy do szpitala.

‹‹ 2308 2309 2310 2311 2312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ