X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D

    Magdaa90, Lumiko, Paolita, Madżka89, Manis, truskawka26 lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D

    Kurcze,miałam prawie taka samą sytuację😉 co prawda dr K nie mówiła o odpuszczeniu,ale też krzywiła się, któryś z kolei miesiąc patrzac na moje Endo. Była konsultacja u dr Ż i okazało się ,że jest ok😁 ...i jest teraz 27 tydzień ciąży 😁 oby było tak u Ciebie✊✊✊
    Co do relanium,to dr zapisała w razie "W" ...po czy przed transferem nie miałam zapisanego. Później jak coś mnie pobolewalo mocniej to zdarzało się ,że bralam. Generalnie reagowałam ok,nic się nie działo. Chociaż kiedyś jak wzięłam jakoś rano po małej kanapce to czułam się jak na haju/chaju🤪 ... To było tylko raz i chyba przez to,że za mało zjadłam.

    Ale jak dr każe brać to bierz !! Poza tym też może zapytaj o magnez,on też jest na ewentualne skurcze(polecam magneb6).

    Trzymam mocno ✊✊✊powodzenia🍀🍀

    Zielona_ lubi tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D

    W takim razie trzymam kciuki mocno ✊🏼✊🏼 Ja brałam odrazu po transferze relanium ( akurat po tych dwóch udanych) i zawsze sobie spałam w drodze powrotnej do domu :)ale nie na wszystkich działa usypiająco.

    Zielona_ lubi tę wiadomość

  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D


    O łał! Ale emocje po przeczytaniu posta normalnie widzę że miałaś rolercoster 😝
    Powodzenia trzymam kciuki 💪 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2021, 14:08

    Zielona_ lubi tę wiadomość

  • Agggusiaczek Przyjaciółka
    Postów: 71 43

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki, ale może któraś z Was ma podobny problem, że po przytulankach 😉 odczuwacie objawy zapalenia pęcherza moczowego? Jak sobie radzicie z tym problemem? Dziękuję za pomoc.

  • Marysia089 Ekspertka
    Postów: 238 309

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D

    Trzymam kciuki ✊🍀
    Tez tak miałam po relanium jak pisze Lumiko jak wzielam rano.
    Ja brałam relanium na noc jak
    Nie mogłam spać- stresowałam się tym, ze nie mogę zasnąć, przy tym milion myśli a po relanium to nigdy tak dobrze nocy nie przespałam. Prawie jak sen w narkozie 😆😆

    Zielona_ lubi tę wiadomość

  • Nowa25 Koleżanka
    Postów: 120 17

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Wczoraj napisałam posta i mi wcięło....🤨Niestety beta negatywna , nie wiem co dalej, mam mętlik w głowie ...
    Myślałam o podejściu do czwartej IUI , druga była z mrożonego nasienia , które było słabiutkie , łudzę się , ze może kolejny raz się uda
    Muszę porozmawiać z Dr , coś wspominał o trzech, na innym wątku o inseminacji Dziewczyny mają więcej podejść , ale nie wiem czy przy kiepskim nasieniu ma to sens😔
    Co myślicie?

    Przykro mi 😔, ja bym sie zastanowiła nad jeszcze jedną inseminacja,jak druga była z mrożonego nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agggusiaczek wrote:
    Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki, ale może któraś z Was ma podobny problem, że po przytulankach 😉 odczuwacie objawy zapalenia pęcherza moczowego? Jak sobie radzicie z tym problemem? Dziękuję za pomoc.


    Najważniejsze to robić siku zawsze po stosunku. To. Taka profilaktyka zapaleń pęcherza. Raz rodzinna poleciła mi na nawracające zapalenia pęcherza, jak coś zaczyna się dziać, wziąć dużą dawkę furaginy - 5 tabletek na raz, i póki co u mnie to się sprawdza.

  • Muzyna Ekspertka
    Postów: 127 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D
    To super!! trzymam kciuki ✊✊✊
    U mnie przy przedostatnim transferze wyszło że wszystko w środku mam skurczone. I przy tym udanym, na rozluźnienie dostałam głupiego jasia, coś na dormin, czy jakoś tak. Oprócz tego dr kazała nospe wziąć. Cała drogę na transfer czekałam na skutki tabletki. A ich nie miałam, przynajmniej ja ich nie czułam. Ale dr mówiła że jest ładnie, i mąż też, że jakaś inna,spokojna jestem:) więc chyba pomogło:) relanium też miałam w razie potrzeby. Brałam z trzy razy ale po pół tabletki na noc. Jakoś w dzień bałam się być 'rozluzniona' bo opieka nad czterolatkiem wymaga czujności;)

    Zielona_ lubi tę wiadomość

    2017 IV Syn naturalnie CC
    2018 IV początek starań o drugie
    2019 V MedArt
    Badanie nasienia ok
    2019 VI stymulacje i naturalne starania
    2019 IX inseminacja
    2020 III punkcja: 6 zarodków (nie zbadane)
    2020 V transfer 5.1.1.☹️
    7dpt beta 56|9dpt beta 54|11dpt beta 47
    2020 VI transfer 3.1.1. ☹️
    7dpt beta 50|9dpt beta 124,31|13dpt beta 365,67|16dpt beta 520,90|18dpt beta 366,55
    2020 XII transfer 3.1.1. ok genetycznie ☹️
    7dpt <0,1
    3.03.2021 transfer 3.1.1.
    7dpt beta 108,6|9dpt bta 422,5|13dpt beta 2232
    29dpt ❤️
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2241 3789

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona ale emocje!!! Bardzo się cieszę , trzymam mocno kciuki!!!✊❤️

    Nowa25 też mam takie odczucia😔

    Proszę o kciuki, jutro mam wizytę... pierwszy raz się boję, będziemy rozmawiać czy podchodzić do 4IUI , chciałabym spróbować ostatni raz, ale wcześniej Dr wspominał o trzech...😔 stresuje się,że odmówi...

    Zielona_, Paolita lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście najlepszą motywacją i uspokojeniem <3 dziękuję Wam za kciuki i słowa otuchy.
    @Muzyna, dokładnie to samo dostałam! Oby się u mnie sprawdziło tak jak u Ciebie i @Lumiko <3
    Cieszę się, że ktoś miał podobnie jak ja, to daje nadzieje.

    Madżka89 wrote:
    Zielona ale emocje!!! Bardzo się cieszę , trzymam mocno kciuki!!!✊❤️

    Nowa25 też mam takie odczucia😔

    Proszę o kciuki, jutro mam wizytę... pierwszy raz się boję, będziemy rozmawiać czy podchodzić do 4IUI , chciałabym spróbować ostatni raz, ale wcześniej Dr wspominał o trzech...😔 stresuje się,że odmówi...

    Kochana wielkie kciuki za Ciebie, myślę, że Ci nie odmówią jeśli Ty chcesz 4te podejście. Pewnie przedstawi Ci za i przeciw, ale szczerze wątpię, że odmówi jeśli Ty sama wyrazisz chęć. Daj koniecznie znać po :*

    Madżka89, Manis lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Kochane, ale dzisiaj było... :O
    Pani doktor patrzy na moje endo i wzdycha, patrzy, patrzy, mówi, że ona chyba ten cykl by odpuściła, ale poczekamy na drugą opinię i idzie po dr Tomka.
    Pan Doktor wkroczył, popatrzył, mówi "ale czemu nie, tutaj jest 1 cm endometrium, robimy"! Było trochę śmiechu, ale i trochę stresu :D

    Więc... robimy transfer w sodę. Jeszcze czekam na wyniki badań krwi, ale mam nadzieję, że już nic się nie wydarzy. Dostałam "głupiego jasia" w tabletce zeby wziąć przed i relanium po. Prawdopodobnie mam cały czas te skurcze macicy, i po chwili leżenia i rozluźnienia zanim przyszedł dr Ż akurat mi się rozkurczyła, i było idealne (takiego endo w życiu nie miałam!) dlatego musimy tutaj zadziałać mocno rozluźniająco.
    Miałyście takie leki przed transferem, jak reagowałyście na relanium? :)

    Cieszę się i denerwuje na raz :D
    A czy można wiedzieć jak udało Ci się poprawić endo? I z jakiego na jakie?

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Zielona ale emocje!!! Bardzo się cieszę , trzymam mocno kciuki!!!✊❤️

    Nowa25 też mam takie odczucia😔

    Proszę o kciuki, jutro mam wizytę... pierwszy raz się boję, będziemy rozmawiać czy podchodzić do 4IUI , chciałabym spróbować ostatni raz, ale wcześniej Dr wspominał o trzech...😔 stresuje się,że odmówi...

    Pozytywne nastawienie przede wszystkim 😉😊
    Trzymamy mocno kciuki i czekamy na same dobre wieści 🤞🍀🤗

    Madżka89, Zielona_ lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agggusiaczek wrote:
    Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki, ale może któraś z Was ma podobny problem, że po przytulankach 😉 odczuwacie objawy zapalenia pęcherza moczowego? Jak sobie radzicie z tym problemem? Dziękuję za pomoc.

    Pij sok z żurawiny.

  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiecie mi w ogóle jak przebiega transfer, mam być jakoś przygotowana, coś zabrać? przebieram się, czy zostaje w swoim ubraniu? :)

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2241 3789

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za słowa wsparcia!😘
    Ja właśnie wracam z wizyty , Dr zgodził się na ostatnie podejście do IUI ze względu na ostatnią chorobę i gorączkę Męża , zbadałam hormony, jeżeli będą ok to od dzisiaj puregon, jeżeli się nie uda to oswajam się już z IVF.

    Zielona_, Lumiko, Paolita, Kaach, Zabaaa lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Podpowiecie mi w ogóle jak przebiega transfer, mam być jakoś przygotowana, coś zabrać? przebieram się, czy zostaje w swoim ubraniu? :)

    Bądź tak 10-15 minut przed. Zostaniecie poproszeni na sale na gorze, tam zostaniesz poproszona o założenie spódniczki i ochraniaczy(skarpy mogą zostać). Najlepiej ubrać jakas dłuższa bluzkę, tunikę, sukienkę bo z pokoju przechodzimy na sale zabiegową. Doktor po Ciebie przyjdzie, mąż zostaje. Przyjdzie jeszcze Pani embriolog aby przekazać informacje o zarodku. Sam transfer to chwila moment. Po podaniu zarodka mąż/partner może do Ciebie przyjść i tak sobie leżysz jeszcze 15 min:) powodzenia :)

    Zielona_ lubi tę wiadomość

  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    Podpowiecie mi w ogóle jak przebiega transfer, mam być jakoś przygotowana, coś zabrać? przebieram się, czy zostaje w swoim ubraniu? :)

    Bardzo szybko🙂wraz z mężem/partnerem idziesz do pokoju na pietrze. Potem przychodzi do Was Pani genetyk (chyba) i informuje ,że zarodek rozmrozil się prawidłowo. Przebierasz się w te niebieska kieckę przychodzi po Ciebie dr ,zabiera Cię do gabinetu na fotel .5 minut i po krzyku🙂wychodzi i przyprowadza Ci męża/partnera ...i tak z 15 minut Ty lezysz na tym fotelu,a partner/mąż na zwykłym fotelu obok Ciebie . Po wszystkim do kasy i zostawiasz 1800 zł 😉... I czekasz długi tydzień na zrobienie bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 13:01

    Zielona_, Kaach lubią tę wiadomość

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Zielona_ Ekspertka
    Postów: 209 269

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Madżka89, ale cudownie! Trzymam kciuki cały czas <3

    Haha, szczególnie uroczy aspekt to ten o zostawianiu 1800 w kasie :D!

    Dziękuję Wam <3
    Myślałam ,że dziś nie będę mogła żyć ze stresu, ale pracuję sobie z domu i jestem tak podekscytowana, że pewnie stres dopadnie mnie pod wieczór.

    Jak zarodek się rozmrozi prawidłowo to chyba spadnie największy kamień z serca.
    transfery robią dr AB i Ż? Dobrze kojarzę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 13:06

    Starania od 05.2019

    Od 07.2020 w MedArt Poznań
    Kwalifikacja do in vitro
    Dieta bezglutenowa, podwyższone hormony tarczycy, reszta wyników w normie
    Mąż - kryptozoospermia

    10.2020 - rozpoczęcie podejścia do pierwszej procedury IFV
    AMH - 6,95
    Punkcja 21 grudnia 2020 - pobrano 14 komórek
    Zamrożono 4x ❄️❄️❄️❄️ - po badaniu NGS 1 poprawny genetycznie (6AA)
    ----> Walka z za małym endo
    03.2021 histeroskopia, scratching -> wynik idealny, wyznaczone okno implantacyjne
    21.04.2021 transfer na naturalnym
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1059 1170

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona_ wrote:
    @Madżka89, ale cudownie! Trzymam kciuki cały czas <3

    Haha, szczególnie uroczy aspekt to ten o zostawianiu 1800 w kasie :D!

    Dziękuję Wam <3
    Myślałam ,że dziś nie będę mogła żyć ze stresu, ale pracuję sobie z domu i jestem tak podekscytowana, że pewnie stres dopadnie mnie pod wieczór.

    Jak zarodek się rozmrozi prawidłowo to chyba spadnie największy kamień z serca.
    transfery robią dr AB i Ż? Dobrze kojarzę?

    Kru też robi :) mi akurat robił bo AB urlop miał :).

    Zielona_ lubi tę wiadomość

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
‹‹ 2621 2622 2623 2624 2625 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ