X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Malina1984 Koleżanka
    Postów: 55 39

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    Macie jakiś plan B?
    Nam proponują EndomeTrio ale jeszcze nie wykonaliśmy tego testu ?

    My to już tyle planów B C D ... mieliśmy i tak nic z tego nie wyszło. Badanie, które Wam proponują również miałam i w sumie wiemy tylko tyle albo aż tyle, że transfer musi być zrobiony o kilka godzin wcześniej. Jest to na pewno badanie dokładne ale też kosztowne. A czy nam akurat to pomoże to się okaże, narazie od czasu kiedy mamy wynik,transferu jeszcze nie mieliśmy bo to owulacja była za wcześnie a to teraz endo padło 🤔

  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1984 wrote:
    My to już tyle planów B C D ... mieliśmy i tak nic z tego nie wyszło. Badanie, które Wam proponują również miałam i w sumie wiemy tylko tyle albo aż tyle, że transfer musi być zrobiony o kilka godzin wcześniej. Jest to na pewno badanie dokładne ale też kosztowne. A czy nam akurat to pomoże to się okaże, narazie od czasu kiedy mamy wynik,transferu jeszcze nie mieliśmy bo to owulacja była za wcześnie a to teraz endo padło 🤔

    To trzymam kciuki za kolejny cykl 🤞
    A to pochodzisz na cyklu naturalnym?
    Mi powiedziała dr K. Że musi być cykl stuczny aby cykl był jak najbardziej powtarzalny

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • Marysia089 Ekspertka
    Postów: 238 309

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1984 wrote:
    My to już tyle planów B C D ... mieliśmy i tak nic z tego nie wyszło. Badanie, które Wam proponują również miałam i w sumie wiemy tylko tyle albo aż tyle, że transfer musi być zrobiony o kilka godzin wcześniej. Jest to na pewno badanie dokładne ale też kosztowne. A czy nam akurat to pomoże to się okaże, narazie od czasu kiedy mamy wynik,transferu jeszcze nie mieliśmy bo to owulacja była za wcześnie a to teraz endo padło 🤔


    Tez dostałam ta propozycje, ale jednak hormony nie te 😳
    A ile kosztuje ta przyjemność ? Bo jeszcze nie zapytałam :)

  • Pepa Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promieniowanie wrote:
    Mam do Was pytanie. Progesteron mierze z krwi przed transferem. I tu rodzi się pytanie, mam to badanie zrobić kiedy jeszcze nie robiłam zastrzyku z progesteronem czy po zastrzyku?

    Przed ostatnim transferem miałam za niski progesteron. Na drugi dzień miałam powtórzyć i jak zapytałam czy przed czy po zastrzyku to dr odpisała ze bez znaczenia

    Promieniowanie lubi tę wiadomość

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Dziękuję☺️ Mieliśmy zamiar po wakacjach zgłosić się do kliniki na transfer naszego Eskimosa.... a udało się naturalnie.... nie wiem jakim cudem😉

    Ostanio rzadko zaglądam tu do Was niestety brak czasu😩 a tu czytam patrzę i szok. Bardzo bardzo Ci gratuluje. Nasze maluchy są podobne wiekowo🤪 my myślimy o powrocie do kliniki po nowym roku. Zobaczymy. Powodzenia dla wszystkich starających.

    Promieniowanie, mao lubią tę wiadomość

  • Malina1984 Koleżanka
    Postów: 55 39

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel9306 wrote:
    To trzymam kciuki za kolejny cykl 🤞
    A to pochodzisz na cyklu naturalnym?
    Mi powiedziała dr K. Że musi być cykl stuczny aby cykl był jak najbardziej powtarzalny

    To mi AB powiedział zupełnie odwrotnie, że badanie robimy na naturalnym żeby móc go potem jak najbardziej odwzorować. Co lekarz to inaczej.

    Angel9306, Angel9306 lubią tę wiadomość

  • Malina1984 Koleżanka
    Postów: 55 39

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia089 wrote:
    Tez dostałam ta propozycje, ale jednak hormony nie te 😳
    A ile kosztuje ta przyjemność ? Bo jeszcze nie zapytałam :)

    5 tyś

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się jak to wygląda że szczepieniem covid? Trzeba jakiś czas odczekać czy jak to wygląda?

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Dziewczyny orientujecie się jak to wygląda że szczepieniem covid? Trzeba jakiś czas odczekać czy jak to wygląda?
    Każdy lekarz ma inne zdanie na ten temat. Jedni mówią ze nie ma przeciwskazań, inni ze trzeba odczekać od 6tyg do 12tyg. Ja sama mam zamiar się zaszczepić i do kolejnej procedury podejdę nie wcześniej niż 2miesiace od ostatniego szczepienia.

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Każdy lekarz ma inne zdanie na ten temat. Jedni mówią ze nie ma przeciwskazań, inni ze trzeba odczekać od 6tyg do 12tyg. Ja sama mam zamiar się zaszczepić i do kolejnej procedury podejdę nie wcześniej niż 2miesiace od ostatniego szczepienia.
    No ja mam właśnie za 2 tyg druga dawkę napisze do dr K zobaczę co powie co prawda @bede miała ok 10 lipca więc do ewentualnego transferu mini ponad 4 tygodnie.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Kolorowa93 Znajoma
    Postów: 27 26

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jest mi głupio że musze prosić o pomoc ale nadszedł i taki moment. Leczymy się 5 lat bez żadnych skutków, nigdy nie zobaczyłam pozytywnej bety, jestem w trakcie 4 stymulacji - ostatniej. Bardzo proszę o pomoc, dorzućcie chociaż 5 zł. to zawsze trochę pomoże. Brakuje nam jeszcze 5 tys. pozostałą kwotę mamy.


    https://zrzutka.pl/ubp7y7

    5 lat starań
    Endoemtrioza, Brak kirów, niedoczynność tarczycy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po wizycie u endokrynologa, który w końcu mi pokazał palcem gdzie jest problem. Tarczyca dostaje wścieklizny po podaniu zarodka i nie przyswaja euthyroxu stąd zmiana leku na zupełnie nowy TIROSINT SOL. Dopatrzył się tez skokowej prolaktyny i powiedział ze to nie jest dobre, dostalam dostinex 1/4tab raz na tydzień. No i teraz najlepsze...Mowi mi ze dobrze by było zrobić ANA3 a ja mu że mam, pokazałam i on się pyta jaka dawke encortonu miałam- 7,5- i co? Jego zdaniem gdyby była większa dawka to by się udało 😭😭😭😭 te ana3 mam silnie dodatnie, w klinice oczywiście nie uznali mi tego i mam za swoje... pilnie mam konsultacje mieć u immunologa. Umówilam się do prof. Wilczyńskiego w Łodzi na następny czwartek.
    Doktor powiedział że patrząc na moje wszystkie wyniki, to to ewidentnie wina immunologii a nie zarodków.

    Manis lubi tę wiadomość

  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie u endokrynologa, który w końcu mi pokazał palcem gdzie jest problem. Tarczyca dostaje wścieklizny po podaniu zarodka i nie przyswaja euthyroxu stąd zmiana leku na zupełnie nowy TIROSINT SOL. Dopatrzył się tez skokowej prolaktyny i powiedział ze to nie jest dobre, dostalam dostinex 1/4tab raz na tydzień. No i teraz najlepsze...Mowi mi ze dobrze by było zrobić ANA3 a ja mu że mam, pokazałam i on się pyta jaka dawke encortonu miałam- 7,5- i co? Jego zdaniem gdyby była większa dawka to by się udało 😭😭😭😭 te ana3 mam silnie dodatnie, w klinice oczywiście nie uznali mi tego i mam za swoje... pilnie mam konsultacje mieć u immunologa. Umówilam się do prof. Wilczyńskiego w Łodzi na następny czwartek.
    Doktor powiedział że patrząc na moje wszystkie wyniki, to to ewidentnie wina immunologii a nie zarodków.
    Daj znać co immunolog na to wszystko? Też się zastanawiam nad tym by iść w kierunku immunologii. Czy zamierzasz zmienić klinikę?

  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,a czy któraś była u immunolog w Poznaniu? Czy jest ktoś godny polecenia?

  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie u endokrynologa, który w końcu mi pokazał palcem gdzie jest problem. Tarczyca dostaje wścieklizny po podaniu zarodka i nie przyswaja euthyroxu stąd zmiana leku na zupełnie nowy TIROSINT SOL. Dopatrzył się tez skokowej prolaktyny i powiedział ze to nie jest dobre, dostalam dostinex 1/4tab raz na tydzień. No i teraz najlepsze...Mowi mi ze dobrze by było zrobić ANA3 a ja mu że mam, pokazałam i on się pyta jaka dawke encortonu miałam- 7,5- i co? Jego zdaniem gdyby była większa dawka to by się udało 😭😭😭😭 te ana3 mam silnie dodatnie, w klinice oczywiście nie uznali mi tego i mam za swoje... pilnie mam konsultacje mieć u immunologa. Umówilam się do prof. Wilczyńskiego w Łodzi na następny czwartek.
    Doktor powiedział że patrząc na moje wszystkie wyniki, to to ewidentnie wina immunologii a nie zarodków.
    KARO84 powiedz mi czy robiłaś tylko te ANA 3 czy jeszcze coś. ? Idę to ogarnąć w przyszłym tygodniu .

  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Nie było mnie tu ponad rok a może dwa 😀Zostawię krótki wpis.
    Jest sporo nowych dziewczyn ale też widzę stare nicki- za was szczególnie trzymam kciuki.
    Jestem mamą.... Nie in vitro nie inseminacja.
    Naturalnie.
    Moja droga była wyboista. Jeździłam po całej Polsce do lekarzy.
    In vitro bardzo nie chciałam. To moje przekonania religijne...ale to moje.
    Też lecylam się w med arcie.
    Dziewczyny. Moja rada! Jeśli wszystko już zbadalyscie, śluz, drażnić, nasienie etc to immunologia!
    Pasnik, Malinowski Łódź, Laura Grześkowiak Poznań, Broda Poznań ale to jest naprotwchnolg.
    Oni mają o tym pojęcie. Zróbcie wyniki!
    Są drogie ale np wystarczy jeden wynik żeby okazało się że dochodzi do zapłodnienia ale test negatywny bo nie było nigdy zagnieżdżania.
    Walczcie!

    Manis, Karo84 lubią tę wiadomość

  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1983! wrote:
    Hejka. Nie było mnie tu ponad rok a może dwa 😀Zostawię krótki wpis.
    Jest sporo nowych dziewczyn ale też widzę stare nicki- za was szczególnie trzymam kciuki.
    Jestem mamą.... Nie in vitro nie inseminacja.
    Naturalnie.
    Moja droga była wyboista. Jeździłam po całej Polsce do lekarzy.
    In vitro bardzo nie chciałam. To moje przekonania religijne...ale to moje.
    Też lecylam się w med arcie.
    Dziewczyny. Moja rada! Jeśli wszystko już zbadalyscie, śluz, drażnić, nasienie etc to immunologia!
    Pasnik, Malinowski Łódź, Laura Grześkowiak Poznań, Broda Poznań ale to jest naprotwchnolg.
    Oni mają o tym pojęcie. Zróbcie wyniki!
    Są drogie ale np wystarczy jeden wynik żeby okazało się że dochodzi do zapłodnienia ale test negatywny bo nie było nigdy zagnieżdżania.
    Walczcie!
    Hej. A powiedz mi czy byłaś u któregoś z tych lekarzy w Poznaniu?

  • Angel9306 Przyjaciółka
    Postów: 237 30

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w klinice po histeroskopi dostałyście jakiś opis po zabiegu? Czy aby płytę z nagraniem ? 🤔

    07.18 IUI :(
    09.18 I procedura krótki protokół , mamy 2 zarodki :(
    Zmiana kliniki
    01.19 II procedura długi protokół mamy 1 zarodek prawidlowo genetyczny
    03.19 (9 tc) 💔:(
    06.19 III procedura, badania NGS
    07.19 transfer :( -złe przyrosty bety. Zbyt mały pęcherzyk (7tc).
    12.19 transfer :( ciąża biochemiczna
    05.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    10.20 transfer :( ciąża biochemiczna
    01.21 4dc rysa endometrium
    03.21 histeroskopia
    04.21 transfer :( ciąża biochemiczna
  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U obu.

  • Manis Ekspertka
    Postów: 156 61

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1983! wrote:
    U obu.
    A któregoś bardziej polecisz? Któryś z nich pomógł konkretnie? Jeżeli możesz i chcesz oczywiście powiedzieć . Trochę też mam już za sobą historii, i zaczęłam myśleć o immunologii że może tu coś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2021, 16:01

‹‹ 2651 2652 2653 2654 2655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ