X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. 3 bety pozytywne. W 14dpt rano różowa wydzielina na aplikatorze od luteiny do wieczora czysto. Dzisiaj rano znowu żyłka krwi na aplikatorze i różowa lutka. Czy któraś z Was tak miała i udało jej się utrzymać ciążę? Biorę fraxi lutke i duphaston

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • MAGEDU Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia, wielkie gratulacje !!!
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki teraz za mnie i za moją fasolkę proszę :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na którą masz wizytę? Będę trzymać kciuki!! :)

    MAGEDU lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natty z tego co dziewczyny piszą w ciąży nie można używać aplikatora, tylko palca :) Bo aplikator podrażnia i stąd to plamienie. Wszystko będzie dobrze!
    Magedu powodzenia! :) Ale wizyta w piątek, tak jak wcześniej pisałaś, tak? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 08:36

  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podczytuje was po cichu cały czas i trzymam kciuki za każdą.
    Kicia gratuluję!!!

    Zastanawiam się z mężem teraz nad inseminacją, możecie podpowiedzieć ile wynosi u doktora? Czy któraś z was miała?

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    MalaHD będę trzymać kciuki, żeby Ci te pęcherzyki jeszcze urosły! Kiedy masz kolejną wizytę? Ja w 7 ds miałam 12 mm, to w 5 ds mogłam mieć jakoś 8 mm, czyli tak jak Ty.

    Dziękuję Ci bardzo :) W sumie to 5 dzień stymulacji ale 7 dc to mają prawo być malutkie. Teraz kolejny podgląd mam w piątek rano, mam nadzieję, że rusza.

    Aa88 doktorek normalnie jest wesoły, choć wczoraj miał chyba gorszy dzień bo jakiś taki zawieszony był. Ocena cyklu w sumie 150 zl

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We inseminacja kosztuje z tego co kojarzę bodajże 1200 zł (ja płaciłam 1000 zł, ale to było ponad rok temu a kojarzę, że któraś z dziewczyn kiedyś pisała o 1200), ale od tego odejmują koszt ocen, czyli jak np. będziesz miała 3 oceny to zapłacisz 750 w dniu IUI :)
    Ale teraz pojawia się pytanie, czy dr powiedział ci, że macie jakiekolwiek szanse przez IUI zajść? Bo mi dr K już dawno powiedziała (po tej małej stymulacji, która nie wyszła), że ona mi IUI nie zrobi jak skończymy ivf i nic z tego nie wyjdzie, bo po prostu w naszym przypadku to jest wydawanie kasy w błoto...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała urosną ci jeszcze :) Chociaż te mm mi nic nie mówią, bo jak już kiedyś mówiłam dr mnie nie informuje o grubości endo, ani o pęcherzykach, a ja nie chcę wiedzieć, bo potem bym się martwiła tak jak ty, czy urosną :)
    W każdym razie zobaczysz, w piątek będzie ok. A ty jesteś na elonvie czy puregonie?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na elonve. W piątek już będzie 8 dzień od zastrzyku i nie wiem jak długo on działa?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We, ja za iui płaciłam u Pani dr 1100 zł (miałam w tym czasie 3 wizyty, za które już nie płaciłam)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda doktor nie był na nie jeśli chodzi o IUI, po prostu bardziej był skłonny do in vitro. A jako, iż teraz muszę poczekać zanim takie pieniążki uzbieram i IUI to nie jest wysoki koszt zastanawiałam się czy może nie spróbować.
    U mnie jest wszystko w porządku, mąż ma jakąś tam ilość prawidłowych plemników, co prawda z takimi wynikami trudno o naturalne poczęcie, ale może IUI mogłabym spróbować, zawsze chociaż coś...tak przynajmniej się zastanawiam ;/

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We musisz przemyśleć kwestię, bo może warto chwilę poczekać i uzbierać na ivf, skoro skuteczność wyższa... A najlepiej jakbyś się udała do dr jeszcze do końca stycznia żeby pobrać leki refundowane i niech sobie czekają w lodówce aż kasę uzbieracie :) No chyba, że już wiadomo czy refundacja będzie przedłużona? Mnie temat już nie dotyczy więc nie śledzę tego :)
    Mała o elonvie ci nie powiem kompletnie nic poza tym, co kiedyś już pisałam, że dr K mi powiedziała, że elonva albo działa cuda albo jest dupa :) Sama będę stała przed dylematem, czy powtórzyć po raz 3 stymulację puregonem 300 + gonapeptylem czy iść w tę elonvę i zaryzykować, no ale to w przyszłości, najpierw muszę zawalczyć o endo do transferu :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda ty jesteś szalona. Masz 6 blastek a już rozmyślasz kolejna stymulacje :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała bo posiadanie planu mnie uspokaja :) Ale prawdą jest, że najpierw muszę zawalczyć z niewspółpracującym endometrium - otwieram wino i paczkę orzechów jak tylko okres mi się zacznie i zobaczymy, czy coś z tego będzie :) Generalnie w poprzednim cyklu miałam trochę zamieszania z lekami, bo dr kazała mi estrofem zażywać raz dopochwowo, raz doustnie plus zapisała mi glucophage w niższej dawce, czego nie zauważyłam i przez kilka dni brałam 750 zamiast 1000 i naiwnie mam nadzieję, że ta lekowa zadyma spowodowała, że organizm zwariował a teraz będzie już ok :) Okaże się niebawem!

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGEDU trzymam mocno kciuki. Jak widzisz cuda się zdarzają. Serduszko mojego malucha przyspieszyło, to Twojego teraz musi się ujawnić. Mocno w to wierzę i wspieram :*

    Gabrysia wizyta 4 lutego.

    We inseminacja 1100 zł z monitoringami. Ja byłam w 2 ciążach z IUI u dr Kubiaczyk także chyba czasami działa, tylko mąż ma bardzo dobre parametry nasienia

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda wiem, że niewiele Ci liczby powiedzą ale moje endo bez leków ma 3mm (podobne jest zaraz po miesiączce) czyli żadne. Na stymulowanych doszło do zatrważających 5mm a na sztucznym z estrofemem 8mm (mało ale od biedy wystarczy). W tym cyklu jem orzechy brazylijskie. Codziennie po 3 sztuki z ciekawości sprawdzić czy to działa ;)
    Winko już sprawdziłam - nic nie zmienia.
    Ile estrofemu miałaś? Jakieś różnice między stosowaniem doustnym a dowcipnym?

    Kicia bardzo się cieszę! I nadal trzymam za Ciebie i Twojego malucha mocno kciuki, oszczędzaj się, odpoczywaj dużo i staraj nie denerwować.

    Magedu trzymam kciuki za serduszko <3

    MAGEDU lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We ja miałam dwie IUI u dr Żaka. Niestety bez powodzenia mimo bardzo dobrych parametrów nasienia męża, dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro. To chyba trzeba mieć też trochę szczęścia i obyś Ty go miała :) Ja bym spróbowała ale jak się nie uda to już chyba potem lepiej zbierać pieniążki na ivf. Powodzenia! :)

    Magedu, trzymam kciuki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ogólnie teraz propaguje się podawanie estrogenów dopochwowo bo badania pokazują, że lepiej się wchłaniają niż doustne, niemniej dr stwierdziła, że w moim przypadku zostawimy jednak doustnie i już nie będziemy mieszać :)
    A ja brałam maksymalną dawkę estrogenów i jeśli teraz znów się nie uda osiągnąć odpowiedniego endo to będziemy zmieniać procedurę, mam jednak nadzieję, że 2x2 estrofemu i 2x plastry systen zmieniane co 3 dni zadziała tym razem :)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA mi dr też powiedziała że jak teraz nie Zadziała to zmieniamy coś w lekach . W zasadzie zauważyłam że u nas drogi idzie tym samym systemem :)
    Ja winko pije przez co książkę czytam już 5 dzień i zanim się wkrece to zasypiam :/ orzechy też wcinam zobaczymy co tam za tydzień będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 11:22

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia ale super gratulacje <3 Rośnijcie zdrowo <3

    Byłam wczoraj u Pani dr w 3 dc. Wszytko ok. Estradiol i progesteron ok. zaczęliśmy wczoraj stymulacje. Ostatnio przy puregonie 50 miałam dwa duże pęcherzyki i pani dr spytała czy jak damy ciut więcej puregonu i będzie więcej pęcherzyków czy sie nie wystraszymy :p A ja no pewnie że nie:) No i zaczęłam wczoraj zastrzyki. I w pon na sprawdzenie. I zobaczymy pęcherzyki mi szybko rosną więc myślę że w następnym tygodniu będzie inseminacja :) Na razie witaminy, metformina i spokój. Mamy nadzieję że coś się ruszy po 4 latach.

    Mam nadzieję że w lipcu na nszym ślubie będę już z brzuszkiem <3

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ