X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • KurdeNieUmiemWymyślaćNicków Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecze się u p.Kubiaczyk. Jestem po 2 on vitro umieram z nerwów bo jutro mam betę !

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wrote:
    A tak z innej beczki polowkowe w Medart kosztuje również 300zł?

    Ja płaciłam 350. Może dlatego że z 3d/4d?

    1JyDp2.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kurde trzymamy kciuki :) daj znać koniecznie po

    KurdeNieUmiemWymyślaćNicków lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Katarinka straciła ciążę. Ja z nią rozmawiałam jak była po łyżeczkowaniu ale co u niej teraz to niestety nie wiem

    Wiem że mieli dość zaawansowana sprawę o adopcje dzieciątka i jak juz miała problemy z utrzymaniem ciąży to mówiła że już raczej się nie zdecydują na kolejne podejscie in vitro. Ale teraz dawno się nie odzywala, może już się opiekuje maluszkiem :)

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam że kiedyś tylko pojawił się post, niedawno zresztą, że chce sprzedać leki, ale wydaje mi się że ona ze swoim charakterem nie odpuści ;) może na jakiś czas dała sobie spokój, ale jeszcze tu wróci ;) być może nas poczytuje - a więc cokolwiek robisz Sasanko, jakkolwiek działasz - powodzenia! Jak ci się w końcu wszystko poukłada to odezwij się!
    A na nowej kolezance musimy wymyślić jakiś nick, bo przecież żadna z nas nie będzie pisać zwracając się do niej "kurdenieumiemwymyslacnickow" ;) powodzenia jutro na becie! A tymczasem znikam znów, wrócę do was już niebawem i wszystko wam opowiem ;)

  • KurdeNieUmiemWymyślaćNicków Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 18:38

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba awaryjnie mogę podać zamiast Clexane 60, Clexane 40 + pół Clexane 40? One się tylko dawką różnią, prawda?

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoś miał może punkcje u dr. Breborowicza?-syna

    kika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcje nie, ale Mlody B podobno przynosi szczescie na transferach ;)

  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli punkcja się uda to transfer też ma mi robić. No właśnie czytam posty i generalnie dziewczyny sobie chwalą transfery u niego...obym ja też miała szczescie

    kika
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia możesz spokojnie :-)
    Też myślałam o katarince ostatnio. Dziewczyna przeżyła coś okropnego, nikomu nie życzę. Mam nadzieje, że Jej się ułożyło i już ma malucha, choć nie z brzuszka to z seruszka.
    MedA-zabrzmiało tajemniczo ;-)

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też umieram z ciekawości! Meda wracaj szybko z tymi wiesciami.

    Z tego co wiem to B robi zabiegi w zastępstwie jak Żaka nie ma. Chyba, że on też przygotowuje do ivf?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowuje też do inf, przynajmniej mnie przygotowywał, a generalnie jest tam nowy więc ciekawa jestem jakie macie opinie na jego temat. Ja przynajmniej jestem zadowolona, konkretny, na kazde pytanie odp., dostępny. Okaże się jakie będą efekty juz niedlugo

    kika
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Ja płaciłam 350. Może dlatego że z 3d/4d?

    dzdzownica a mówiłaś to jakoś na początku że chcesz mieć 3d czy jak to wyszło? Doktor ci zaproponował czy jak?

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wrote:
    dzdzownica a mówiłaś to jakoś na początku że chcesz mieć 3d czy jak to wyszło? Doktor ci zaproponował czy jak?

    W czasie wizyty zapytałam czy pokaże obraz w 3d. Powiedział że zwykle robi to w 3 trymestrze bo dzidziuś najładniej wtedy wygląda ale jak chcemy to ok. I zrobił parę zdjęć w 3d i nagrał na płytę filmik 4d. Akurat jak dzidziuś do nas macha rączką :)

    1JyDp2.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie my Ci nic więcej nie powiemy. Nas B przyjmował ewentualnie jak naszych lekarzy nie było.
    Mi robił transfer, a88 też bo nasz doktorek był wtedy na urlopie. Oba udane ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda to czekamy na wieści od Ciebie! :)

    Jak to Katarinka straciła ta ciążę? A skąd Wy o tym wiecie? Jest na innym wątku? Kurcze strasznie mi przykro bo mocno jej kibicowalam..
    Kata jak nas podczytujesz, odezwij się! Głupio wyszło jak nas wtedy opuscilas ale zawsze możesz do nas wrócić :)

  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    To w takim razie my Ci nic więcej nie powiemy. Nas B przyjmował ewentualnie jak naszych lekarzy nie było.
    Mi robił transfer, a88 też bo nasz doktorek był wtedy na urlopie. Oba udane ;)
    Najważniejszy efekt....gratulacje

    MalaHD lubi tę wiadomość

    kika
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica ja nie małam 3d/4d. Zapłaciłam 300 zł i 50 zł za posiew bo mi dr Sz pobierał

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybirth wrote:
    Meda to czekamy na wieści od Ciebie! :)

    Jak to Katarinka straciła ta ciążę? A skąd Wy o tym wiecie? Jest na innym wątku? Kurcze strasznie mi przykro bo mocno jej kibicowalam..
    Kata jak nas podczytujesz, odezwij się! Głupio wyszło jak nas wtedy opuscilas ale zawsze możesz do nas wrócić :)

    Była na 'październikowe mamy' razem ze mną. Walczyła bardzo o tę ciążę, plamienia, krwiaki. Ale niestety serce dziecka przestało bić.

    1JyDp2.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ