X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza...bardzo mi przykro :( Wałcz jednak dalej, jeśli tylko masz siły.

    AnnaNata i Lady, ja nie byłam u doktorka na kontrolnej wizycie tylko u gina u mnie w mieście, ale tylko dlatego, ze daleko mieszkam i z maluszkiem byłaby to wyprawa. Wybieram się jednak do niego, nie wiem jeszcze kiedy, ale na pewno. Chcemy podziękować, pokazać córeczkę i porozmawiać o kolejnym maluszku.

    Co za okropne wieści o Katarince.

    Kata, odezwij się do nas... jeśli tylko nasz siły. Pamietam jak niemal razem rok temu betowalysmy... z całego serca życzę Tobie szczęścia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 23:26

    Aina
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 dzis beta?

    Mysza jak sie czujesz?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa myślicie o kolejnym maluszku? :) super!! Wy nie macie żadnych mrozaczkow prawda?

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    dżdżownica ja nie małam 3d/4d. Zapłaciłam 300 zł i 50 zł za posiew bo mi dr Sz pobierał

    A posiew to to samo co cytologia?

    1JyDp2.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A posiew to to samo co cytologia?
    Nie. Cytologia to pobranie nabłonka w celu wykrycia komórek nowotworowych, a posiew to pobranie wymazu i badanie w kierunku wykrycia bakterii/grzybów

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w nawiązaniu do Młodego dr B- na mnie zrobił słabe wrażenie, za to dr Ż, choć często krytykowany za sposób komunikacji i choć przekazał mi ostatnio tak trudną wiadomość, zrobił to mega profesjonalnie. Aż zastanawiam się czy się do niego nie przenieść... "Moja" Pani dr nawet nie odpisała na SMS z wiadomością, że dr stwierdził brak akcji serca i zgodnie z jego poleceniem odstawiam leki, oraz co dalej...


    Ja nie czuję się bardzo źle,- najpierw niska beta, potem plamienia... cały czas podświadomie wiedziałam, że w każdej chwili może się to stać... chciałabym miec jednak to już za sobą, czekanie jest trudne... no i nie wiem czego się spodziewać. Troszkę boję się krwotoków etc. Poza pierwszym dniem, w którym się dowiedziałam (dzień dziecka:() nie płaczę, nie zadaję pytań dlaczego?

    Oczywiście, znów troszkę trudniej mi "zebrać się do kupy" ale mam postanowienie tym razem nie popadać marazm. Na pewno potrzebuję troszkę odpocząć od zastrzyków, wizyt i emocjonalnego rollercostera.

    Wiem że będziemy walczyć do póki starczy sił i pieniędzy.

    Śledzę oczywiście wątek na bieżąco i trzymam za wszystkie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 10:53

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, jestes niesamowicie dzielna! Pamietaj, ze jesli przyjdzie Ci ochota wyrzucic z siebie kiedys nadmiar emocji, to zawsze tu jestesmy dla Ciebie.

    Antonna, tak, dzis powtorka, cykam sie jak diabli..

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza jeśli Ci dr Żak bardziej odpowiada, to nie patrz się na nic i zacznij chodzić do niego. Mam nadzieję, że Twój organizm szybko wróci do normy. W ogóle to dobrze, że do niego poszłaś, bo tak to byś się może dopiero za kilka tygodni dowiedziała, że coś jest źle. Szkoda, że musisz przez to przechodzić :(

    A88 to czekamy niecierpliwie na wyniki!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza co jest dobre Żak jest bardzo dostępny, nie ma list rezerwowych, dzwonisz rano, przyjmuje Cię wieczorem tego samego dnia i ZAWSZE odpisze Ci na smsa. A pamiętam, że do Pani dr dobijałaś się kilkukrotnie bez skutku Cię to irytowało. Ja mu nie mam nic do zarzucenia, jest dobry w tym co robi, ma mnóstwo pomysłów i przede wszystkim doświadczenie.

    A88 kciuki!

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszą bardzo mi przykro wiem ja to jest w styczniu 2016 miałam identyczna sytuacje. Teraz jestem mama iTobie tego życzę! Uda się!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak potrzebujecie info o porodzie z poleconym lek w Poznaniu to wyślijcie mi zaproszenie a odpisze na priv co i jak...

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) super babki jesteście <3

    A88- kciuki za wyniki&&


    Nika 8686- bardzo się cieszę, Twoja historia daje nadzieję, że byc może i nam się kiedyś uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 12:57

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz kolejny klaniam sie Wam po sam pas i dziekuje za kciuki.

    369 mIU/ml :O :D

    Mysza1986, MalaHD, MedA, antonna, AnnaNata. lubią tę wiadomość

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 spory przyrost, może dwójeczka? ;)

    a88 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza podziwiam za siłę i trzymanie emocji na wodzy. Ja się posypałam po takiej informacji. Bardzo dzielna z Ciebie babka :*

    co do przepisania się do dr Ż ja bym chyba w Twojej sytuacji tak właśnie zrobiła. Czytając Twoje posty widzę, że macie z dr "dziwne" relacje. Mi się nie zdarza czekać ba odpowiedź dłużej niż 2h, czasami mam ją po kilku minutach. W Waszych kontaktach chgba coś na początku zazgrzytało i nie nadajecie na tych samych falach. Zmiana lekarza będzie chyba dobrym pomysłem w Twoim przypadku.

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 piękna beta!!!!!

    a88 lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Dzięki dziewczyny :) super babki jesteście <3

    A88- kciuki za wyniki&&


    Nika 8686- bardzo się cieszę, Twoja historia daje nadzieję, że byc może i nam się kiedyś uda

    Nie kiedyś, tylko jeszcze w tym roku!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 obstawiam bliźniaki :)

    a88 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    Mysza podziwiam za siłę i trzymanie emocji na wodzy. Ja się posypałam po takiej informacji. Bardzo dzielna z Ciebie babka :*

    co do przepisania się do dr Ż ja bym chyba w Twojej sytuacji tak właśnie zrobiła. Czytając Twoje posty widzę, że macie z dr "dziwne" relacje. Mi się nie zdarza czekać ba odpowiedź dłużej niż 2h, czasami mam ją po kilku minutach. W Waszych kontaktach chgba coś na początku zazgrzytało i nie nadajecie na tych samych falach. Zmiana lekarza będzie chyba dobrym pomysłem w Twoim przypadku.

    Zbieram siły na najgorsze...

    Co do dr- To prawda, chyba po prostu mnie nie lubi ...
    PS czy któraś z Was mogłaby mi udostępnić na priv nr Żaka (nie wzięłam ost. wizytówki, nie chce mi się dobijać do kliniki) MałaHD?

    A88- super wynik! idziesz po całości :)

    Antonnka- Ty to jesteś mega pozytywna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 14:29

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa jak sie wysyla prywatne wiadomosci? Chcialam Ci Mysza podeslac, ale nie umiem;( :P

‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ