X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanko: jaki powinien byc progesteron tak miedzy 7-14 dpt?

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Aaa jak sie wysyla prywatne wiadomosci? Chcialam Ci Mysza podeslac, ale nie umiem;( :P


    na górze strony- górne menu -> wiadomości (wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek) kiedy je przyjmiesz możesz pisać wiadomości prywatne

    do do prog- w każdym labo mają przy wynikach normy dla kobiet w ciąży i tych "nie" w ciąży, ja miałam 11

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie przy moim wyniku podali normy tylko dla poszczegolnych faz cyklu :/

    Nr tel wyslany na prv ;)

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika8686 wrote:
    Dziewczyny jak potrzebujecie info o porodzie z poleconym lek w Poznaniu to wyślijcie mi zaproszenie a odpisze na priv co i jak...

    Nika ja wysłałam Tobie zaproszenie. Napisz mi proszę jak to wygląda.

    1JyDp2.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 gratulacje :)

    a88 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, co prawda ja mam jeszcze dużo czasu, ale nie chcę później się dokopywać do tych informacji, więc jeśli możesz, mi też napisz (wysłałam zaproszenie). Dzięki

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, trzymam za Ciebie mocno kciuki. Wróć do walki silniejsza i z tym lekarzem, który bardziej Tobie odpowiada. Wierzę, że będzie dobrze!

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, rozważamy poważnie, ale co z tego wyjdzie nie wiem :)
    Zgadza się, nie mamy mrozaczkow.
    A Tobie jak w macierzyństwie, maleństwo daje spać?

    Aina
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Nika ja wysłałam Tobie zaproszenie. Napisz mi proszę jak to wygląda.

    Ja też, ja też!

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, też myślę, że powinnaś się przenieść do dra Żaka. :) Bardzo mi przykro, że tak się u Ciebie skończyło. Następnym razem musi się udać. :)
    Czy ktoś ma jakiś sposób na mdłości? Męczą mnie ostatnio całodzienne.... :(

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagały mentosy :)

    1JyDp2.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1 wrote:
    Mysza, też myślę, że powinnaś się przenieść do dra Żaka. :) Bardzo mi przykro, że tak się u Ciebie skończyło. Następnym razem musi się udać. :)
    Czy ktoś ma jakiś sposób na mdłości? Męczą mnie ostatnio całodzienne.... :(
    Woda z imbirem, cukierki imbirowe, jedzenie małymi porcjami. Na mnie działało na chwilę ale dla mnie 5 min bez mdłości to był sukces . Musisz to przetrwać :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1 wrote:
    Czy ktoś ma jakiś sposób na mdłości? Męczą mnie ostatnio całodzienne.... :(
    Ja podchrupywałam wafle ryżowe i piłam hektolitry wody.

    r9bzabd.png
  • MAGEDU Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    Podczytuję Was codziennie z kanapy, bo od kilku dni leżę plackiem ;/
    W poniedziałek minimalnie, a od wtorku więcej zaczęło się u mnie plamienio-krwawienie. Dziwnym trafem zbiegło się to z terminem miesiączki (cykle mam ok. 30-dniowe i właśnie w te dni powinnam dostać okres).
    We wtorek, jak już było większe tak się przestraszyłam, że pojechałam do doktorka. NIe bardzo chciał robić USG, bo nic tam nie będzie widać, ale mi zrobił. Mówił, że martwią go te plamienia, ale z badania nie wynika, że coś się dzieje.
    W środę znowu większe, jakby bardziej czerwone niż brązowe, ale tylko jak siadałam na WC. W czwartek podobnie - już nie wytrzymałam i pojechałam znowu do kliniki. Stwierdziłam, ze jak to poronienie, to bez sensu brać leki.
    Znowu zrobił mi USG, a na USG pęcherzyk ciążowy... zapisał mi dodatkowe zastrzyki Clexane (jak zapytałam na co to to odpowiedział "na ciążę").
    Beta mi rośnie - 7dpt 25 / 9 dpt 39,7 / 11 dpt 217 / 12 dpt 480 / 15 dtp 1363.
    Nie mam jakichś silnych skurczy czy bóli, piersi mam nabrzmiałe, zawroty głowy i czasem delikatne mdłości ... Kurde, o co kaman? Jakie działanie ma Clexane?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clexane jest lekiem przeciwzakrzepowym, poprawia przepływ krwi. Jeśli ktoś nie ma zespołu antyfosfolipidowego czy innych zaburzeń krzepnięcia to raczej nie pomoże.

    Niestety musisz czekać, postaraj się jak najwięcej odpoczywać. Trzymam kciuki

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magedu- dr B.K-P przepisuje Clexane w standardzie od transferu więc spokojnie.

    Działanie takie jak pisze MałaHD.

    Trzymaj się zaleceń lekarza i leż sobie spokojnie. Ponoć plamienia ma 1/4 kobiet w ciąży. Trzymaj się dzielnie.

    Mada29 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miał ktoś może w cyklu poprzedzającym transfer robiona histeroskopie z scratching?, pomogło? I jeszcze jedno pytanie czy po transferze lepiej iść na l4, czy pracować?

    kika
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w cyklu poprzedzającym histero z całkowitym łyżeczkowaniem. Teraz jestem w ciąży :) Ale ja mam polipowate endometrium, więc nie było innej rady.
    Co do zwolnienia, to ja wybrałam odpoczynek w domu, ale to myślę kwestia indywidualna. Niektóre dziewczyny źle się czują w domu, bo jest za dużo czasu na myślenie o tym, czy się udało. Jeśli masz jednak fizyczną pracę lub bardzo stresującą, to chyba bym namawiała na L4

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 3 nieudanych transferach na polnej i nie bralam l4,w tym tyg jak wszystko będzie ok będę miała transfer w medart i właśnie chce wziąść l4, co prawda nie mam fizycznej pracy ale dość stresująca...A tak ogólnie to boję się ryzykować.

    kika
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w poprzednim cyklu miałam histerioskopia z scratching,w celu zwiększenia prawdopodobieństwa zagniezdzenie się zarodka. Lekarz sam zaproponował takie rozwiązanie.

    kika
‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ