X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 bierz jak Ci lekarz kazał, nic sama nie kombinuj. Ja też miałam prg 200 i mówił, że okej

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 20 lipca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które rodziły w Sw. Rodzinie: Podajcie mi adres USC gdzie trzeba odebrać akt urodzenia i dokonać reszte formalności

    ajda
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie formalności w Poznaniu załatwia się na Libelta? Ale niech ktoś mnie poprawi jeśli sie mylę.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tę homocysteinę masz naprawdę kosmiczną! Lepiej odczekać, aż spadnie, chociaż na pewno to czekanie jest wkurzające :/

    Ja dziś byłam na wizycie i u nas wszystko w porządku :) Mała waży już 730 g :)

    MalaHD, Mada29, gabrysia111, Imbirek91, Alberta, Ainaa, dżdżownica lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajda dostaniesz kartkę z terminem odbioru peselu po porodzie w szpitalu, tam pójdziesz i dostaniesz akt urodzenia.

    r9bzabd.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Mysza tę homocysteinę masz naprawdę kosmiczną! Lepiej odczekać, aż spadnie, chociaż na pewno to czekanie jest wkurzające :/

    Ja dziś byłam na wizycie i u nas wszystko w porządku :) Mała waży już 730 g :)
    Gratulacje, szybko mineło, dopiero co pamietam jak kibicowałysmy Twojej becie :)

    Wiadomo, ze trzeba odczekac, postaram sie nie strzelic sobie w łeb przez ten czas :D

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza moja cierpliwość też była wystawiona niejednokrotnie na próbę ale daliśmy radę to i ty dasz ;) ważne żeby nie ryzykować skoro i tak byłoby ryzyko że się nie uda przez tę homocysteinę!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoho powtórzyłam dziś hcg. Po tygodniu z 49,4 spadło na 11,51. Coś nie może mnie opuścić ale jeszcze trochę ;) ciekawe co doktorek na to?

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Hoho powtórzyłam dziś hcg. Po tygodniu z 49,4 spadło na 11,51. Coś nie może mnie opuścić ale jeszcze trochę ;) ciekawe co doktorek na to?


    Mada - powoli ale do celu :) w tydzień spadło o ponad 30 jednostek więc za tydzień będzie już 0 na bank ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 15:52

    Mada29 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor się rozpisał ;) "możemy odpuścić już badania" heh. I co dalej to już nie wiem? Czekać na okres i się stawić u niego w 3 dniu cyklu? Jak myślicie?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały doktorek. Sms o treści "malutko" mi bardzo zapadł w pamięć :P
    Tak myślę, że czekać na okres i 3dc będzie już ok ;) do boju!

    Mada29 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Doktor się rozpisał ;) "możemy odpuścić już badania" heh. I co dalej to już nie wiem? Czekać na okres i się stawić u niego w 3 dniu cyklu? Jak myślicie?

    Mi już przy becie 20 mówił że można to uznać za 0. Myślę że teraz czekaj na okres i walcz dalej :)

    Mada29 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mysza, Mała i Dżdżownica za odpowiedzi. Po 2h doczekalam sie odp od doktora "3". Czekam na hcg 0, okres i dzialamy! Mam nadzieje ze nie bedzie komplikacji na drodze... juz sie troche boje wrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 23:24

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 22 lipca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na wizycie :) młody waży już 1300 gramów :)
    Pani Natalia z recepcji wspominała te moje bety powtarzane 9 razy w lutym a teraz młody już taki duży! Ale ten czas leci.

    Pytałam też coś więcej o porody, podobno powstaje całe nowe skrzydło szpitala więc będzie napewno bezpiecznie. Mają ruszyć od października więc mam szansę być jedna z pierwszych :)

    Mada29, MalaHD lubią tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Byłam dziś na wizycie :) młody waży już 1300 gramów :)
    Pani Natalia z recepcji wspominała te moje bety powtarzane 9 razy w lutym a teraz młody już taki duży! Ale ten czas leci.

    Pytałam też coś więcej o porody, podobno powstaje całe nowe skrzydło szpitala więc będzie napewno bezpiecznie. Mają ruszyć od października więc mam szansę być jedna z pierwszych :)

    Super Dżdżownica bardzo sie ciesze :) teraz pewnie Maleństwo będzie szybko przybierać na wadze.

    dżdżownica lubi tę wiadomość

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Super Dżdżownica bardzo sie ciesze :) teraz pewnie Maleństwo będzie szybko przybierać na wadze.

    Dzięki Kochana! Brzuch już spory i teraz przy tej pogodzie jest mi już ciężko a ja nadal nie mogę uwierzyć że nam się udało.
    Jestem chyba najlepszym przykładem że jak już się straci nadzieję to wtedy los się odmienia. Bo ja już nawet doktorkowi powiedziałam że to już ostatni raz.
    Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby Tobie też się udało.

    Mada29, Ainaa lubią tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Dzięki Kochana! Brzuch już spory i teraz przy tej pogodzie jest mi już ciężko a ja nadal nie mogę uwierzyć że nam się udało.
    Jestem chyba najlepszym przykładem że jak już się straci nadzieję to wtedy los się odmienia. Bo ja już nawet doktorkowi powiedziałam że to już ostatni raz.
    Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby Tobie też się udało.

    Czytając Wasze historie wiem że trochę przeszłyście aż wkońcu spotkała Was nagroda! Za to Was podziwiam dziewczyny! Super mnie też wspieracie! Za to wielkie dzięki! :)
    Dżdżownica patrze na ten twój suwaczek, coraz bliżej do porodu by zobaczyć Antosia :) w sumie to patrze na wszystkie suwaczki jak się przesuwają...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 17:05

    dżdżownica, Ainaa lubią tę wiadomość

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżdżownica a jaki to konkretnie szpital?

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    Dżdżownica a jaki to konkretnie szpital?

    No właśnie nie powiedział :( tylko że nowy oddział w prywatnym szpitalu. I że ma być na najwyższym poziomie i bezpiecznie bo najlepsi specjaliści. Na chwilę obecną cena stanęła na 8 tys.

    1JyDp2.png
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może MEDPOLONIA? Bręborowicz chyba z tym szpitalem związany...

    ajda
‹‹ 533 534 535 536 537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ