X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Bo zastanawiam się czy dobrze priwadzi ciążę i czy jestes zadowolona?;)

    Ja jestem zadowolona. Ale zależy czego oczekujesz :) On nie "skacze" nad ciężarna, nie waży, nie mierz ciśnienia, pozwala wszystko jeść :) ale wiem że ma wszystko pod kontrolą i robi wszystko żeby było ok. I co ważne jak np poczułam że mam jakąś infekcje to przyjął mnie tego samego dnia, zrobił posiew, dał leki. A jak pojechałam po receptę to osobiście przyszedł się przywitać i zapytać jak się czuje.

    1JyDp2.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, toxo do tej pory wychodziło mi ujemne. Chcę teraz ponownie zbadać i Pani dr mówiła, że nie muszę badać obu ig, ale za cholerę nie pamiętam czy miałam zrobić samo igg czy samo igm... Wiecie, które wskaże ewentualną aktualną infekcję?

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dzis właśnie czytałam o tym artykuł na mamieginekolog https://mamaginekolog.pl/prosto-o-immunologii/ ;)

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Gabi dzis właśnie czytałam o tym artykuł na mamieginekolog https://mamaginekolog.pl/prosto-o-immunologii/ ;)
    No i wszystko jasne, dzięki :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 24 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi Igm :) ja badam co 4-6 tyg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 20:30

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Hej, melduję że dziś zaczynam stymulację u dr B. Jeśli któraś z Was ma do odsprzedania Orgalutran to poproszę o wiadomość. Jestem bardzo wdzięczna Anntonie, że mi pomogła bo ja po 40stce bez refundacji. Wszystkim Wam ślę pozytywne myśli i tego się trzymajmy.
    Super, dawno Cie tu nie bylo.

    Wszystkim podtrzymujacym mnie dzis na duchu serdecznie dzkiekuje! Czasem przychodza momenty zwatpienia i nie za bardzo jest jak to komus kto nie jest w temacie zrozumiec. oczywiscie ze bede walczyc ale jak spojrzalam wstecz to z przerazeniem dostrzeglam jak te doswiadczenia mnie zmienily w smutna I wyobcowana osobe.

    bv5tg9v.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lipca 2017, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii ja również prowadziłam ciąże u dr i byłam zadowolona, choć dało się wyczuć, ze dr woli działać z ivf niż prowadzić ciąże :)

    Aina
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 25 lipca 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki zamiar jednak po wizycie u "mojego" doktorka od razu zmieniłam zdanie. Mąż zresztą też. Ale to fakt jak się coś dzieje to jesteś przyjęta tego samego dnia. Mi akurat mówił, że jestem taka malutka, że nie wolno mi żreć bo potem tego nie zrzuce :P

    Mysza tule Cie mocno. Wszystkie wiemy doskonale co czujesz. Niepłodność jest dziwką i to taką bez odrobiny godności. Wierzę, że i ty doczekasz tego momentu :*

    Alberta do boju!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzdzownica, MalaHD, Ainaa dzieki za pomoc. Jeszcze przemyśle sprawe i obgadam z mężem. Trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczynki! Ściskam mocno!

    Ainaa lubi tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti ja co prawda z dr Żakiem nie mam za dużo do czynienia, ale jakbyś chciała zostać w klinice, niekoniecznie u Żaka (ale żeby mimo wszystko miał na Was baczenie :)) to możesz wybrać dr Kruszyńskiego - ja nie byłam u niego na żadnej wizycie, bo dr woli moją ciążę sama nadzorować, ale jak rozmawiałam z Paniami z recepcji to dziewczyny bardzo go chwalą - zresztą gabrysia chyba do niego chodzi, prawda? A dzięki temu, że oni mają jeden wspólny system to wszystko wiedzą o swoich pacjentach i każdy lekarz może zajrzeć w kartotekę, właśnie ostatnio mi dr porządek robiła w lekach, bo stwierdziła, że jak czasem bym poszła na wizytę do kogoś innego (chociażby do Sz.) to trzeba uaktualnić dane :)

    MARTIII lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, byłam u dr Kruszyńskiego raz i idę 2.08 ponownie. A Pani dr powiedziała, że jak najbardziej mogę się dalej z nią kontaktować jeśli zajdzie potrzeba :)

    MARTIII lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to mi chodziło Gabi, że nawet jak się nie idzie do "swojego" lekarza to i tak można do niego napisać z prośbą o zerknięcie, bo wszystko widzi w komputerku :) Czy się pójdzie do lekarza A, czy do lekarza B :)
    W moim przypadku na przykład dr Sz mówił, że musi prześledzić moje wcześniejsze usg, żeby ustalić tę kosmówkowość i super, że mają wszystko w jednym miejscu :)
    Gabi a jak ty się czujesz? :) Jesteś już umówiona na połówkowe? Bo ja mam kontrolę u dr Sz koło 20 sierpnia, ale to dr mówiła, że raczej może być za wcześnie i może wszystkiego nie pomierzyć więc podejrzewam, że takie konkretne połówkowe będę miała nieco później - a wszystko przez urlop dr Sz, bo chciał mnie widzieć na kontroli ale tak jego urlop przypada, że musiałbym iść na wizytę w tym tygodniu i dr stwierdziła, że to nie ma sensu, żeby tydzień po tygodniu badać więc lepiej później i być może uda się zaliczyć przy okazji te połówkowe, ale to BYĆ MOŻE - więc z racji bliźniaków podejrzewam, że będą jednak za małe na te wszystkie badania, które trzeba wykonać i pójdę raz jeszcze, ale co tam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 11:26

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko w porządku, dobrze znoszę ciążę, właściwie nadal zero objawów (czasem ból głowy czy coś, ale nic męczącego). Na połówkowe jestem umówiona 30.08 - to będzie 20+6. Ty wizytujesz zdecydowanie częściej niż ja, ale nic dziwnego :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja melduję, że już leżakuję na nospie, relanium i luteinie. Co prawda nie całymi dniami, bo do 12 jestem sama z dzieckiem a posiłki same się nie zrobią, ale staram się jak najwięcej czasu spędzać leżąc bo synkowi się spieszy. Waży już 2,5 kg i podobnie jak pierworodna tak się kręci, że pl pomierzenie go na usg stanowiło dla dr nie lada wyzwanie

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia, nie pozostaje nic innego jak się oszczędzać, by wytrwać jak najdłużej. Trzymam kciuki za rozwiązanie w terminie

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 25 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakocia wrote:
    a ja melduję, że już leżakuję na nospie, relanium i luteinie. Co prawda nie całymi dniami, bo do 12 jestem sama z dzieckiem a posiłki same się nie zrobią, ale staram się jak najwięcej czasu spędzać leżąc bo synkowi się spieszy. Waży już 2,5 kg i podobnie jak pierworodna tak się kręci, że pl pomierzenie go na usg stanowiło dla dr nie lada wyzwanie

    Kicia- oszczędzaj się i wypoczywaj ile się da!
    Mała HD jak patrzę na Twój suwaczek to przecieram oczy ze zdumienia- jakoś mi ten czas szybko leci dziewczyny :)

    Gabi, super że bez męczących objawów-oby dalej tak bezproblemowo :)

    Antonna - co tam/ jak tam?

    bv5tg9v.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co jest bezpieczne na ból głowy? Kurczę, pół dnia mnie łupie i nie chce samo przejść :(

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bol głowy w ciąży Apap. Jeśli to nie silny bol nie bierz, ja w ciąży wzięłam chyba raz, ale bol był nie do zniesienia. Nie mniej jednak Apap jest bezpieczny, tylko nie pamietam, czy 500mg, czy 1000mg na dobę można.

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    Aina
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia niech ten twój królewicz nie robi sobie jaj . Ma jeszcze czas na swój występ. A tak serio to trzymam kciuki by maluch został jak najdłużej.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi info od pani dr co do bólu głowy - po pierwsze mierzysz ciśnienie jak to się będzie powtarzać bo są różne sposoby postępowania przy niskim lub wysokim ciśnieniu, a jak to takie jednorazowe to No-spa max plus paracetamol ;) działa, życie mi już parę razy ratowało ;)
    Edit: tak wiem, niestandardowe połączenie, ale sama dr tak napisała mi w smsie, że to dziwne ale działa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 21:25

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ