X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego wszystkim Aneczkom a wiem że takowe tu są :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2017, 14:28

    a88, AnaC, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 26 lipca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sto lat Anie :*

    a88, AnaC, Mysza1986 lubią tę wiadomość

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 26 lipca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Gabi info od pani dr co do bólu głowy - po pierwsze mierzysz ciśnienie jak to się będzie powtarzać bo są różne sposoby postępowania przy niskim lub wysokim ciśnieniu, a jak to takie jednorazowe to No-spa max plus paracetamol ;) działa, życie mi już parę razy ratowało ;)
    Edit: tak wiem, niestandardowe połączenie, ale sama dr tak napisała mi w smsie, że to dziwne ale działa ;)
    Dzięki za podpowiedź. Nie miałam Apapu w domu, zrobiłam okład z zimnego ręcznika, a ostatecznie poszłam po prostu spać... Bardzo rzadko boli mnie głowa, a tak mocno chyba nigdy nie bolała. Ciśnienie miałam w normie, ale zastanawiam się czy to nie dlatego, że poprzedniej nocy prawie nie spałam i organizm odreagował. Na przyszłość spróbuję poleconej kombinacji :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 lipca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Antonna - co tam/ jak tam?

    A u mnie ok :) Czas mi tak wolno leci, chciałabym, żeby było już bliżej listopada hehe.

    Kicia a co tam się dzieje? Szyjka za krótka, czy co?

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna tak. Zaczęła się skraca jakieś 5 tyg temu no i są jakieś skurcze

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po przerwie :) W kwietniu miałam 3 IUI nieudaną. Zrobiliśmy sobie 3 miesiące przerwy bo 14 lipca bralismy ślub <3 No i jestesmy gotowi na IVF. Jutro dzwonie do kliniki. Tylko ciągle nie wiem do kogo :( Leczymy sie u dr K. Nie wiemy czy u niej zostać czy iść do dr Ż. Pomóżcie...

    Ainaa lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady E no ja bym do Ż nie poszła, ale za chwilę odezwą się dziewczyny od Ż bardzo zadowolone więc to już sama musisz podjąć decyzję, żeby było trudniej - dołożę ci jeszcze jednego lekarza od ivf - młodego dr B. Jeśli miałabym wybierać ponownie lekarza od ivf to ja brałabym pod uwagę tylko dr K lub dr B, dr Ż bym odrzuciła, ale to dlatego tylko, że jakoś między nami nie zagrało - nic mi nie zrobił i nic do niego nie mam, ale jak byłam na wizycie awaryjnej u dr B i jak chodzę do dr K to czuję się bezpieczna, a u Ż takiego odczucia nie miałam :)
    Prawdą jest jednak, że jeśli wybierzecie dr K to musicie czekać ponad miesiąc na pierwszą wizytę, jeśli dr B to możecie być zapisani z dnia na dzień a jeśli Ż to nie wiem, ale na pewno też krócej niż do dr K :)

    Gratulacje z okazji ślubu :)

    P.S.
    Nie zdziw się jak będziesz miała kłopoty, żeby się do nich dodzwonić - Panie już nie wyrabiają, szczególnie jak jednocześnie mają 4 czy 5 lekarzy przyjmujących :) To już nie ma mowy od odbieraniu telefonów, bo mają kolejki przy biurku :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imnirek91 A ty u kogo miałaś IVF? Dr K jak dla mnie ostatnio ma za dużo na glowie. Ciężko się z nią skontaktować. Ciężko sie do niej dostać. Dr Ż jest specyficzny.. Może dr B... Muszę to przemyslec z mężem. Myślelismy tez o zmianie kliniki. Bo w MedArt mam wrażenie że wszytko się robi taśmowo. Ale pewnie wszędzie tak jest.

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem tak: to dr Żak przekazal mi trudna informacje o tym ze moj zarodek przestal sie rozwijac I zrobil to mega profesjonalnie z zapewnieniem o wsparciu etc. Doktor K-P jest bardziej wnikliwa, zleca wiecej badan co mi osobiscie odpowiada, ale faktem jest ze ma tyle na glowie ze czesto juz nie ogarnia pacjetek I trzeba jej w kolko przypominac o wszustkim. Lecze sie u niej pol roku I teraz juz mnie kojarzy I nawet potrafi sama zadzwonic ale to jak juz jestes stalym pacjentem :) w sensie trudnym chyba. Młody B bez zarzutu ale jakos nie przeniosabym sie do niego.

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja nie wątpię, że dr Ż jest profesjonalny tylko po prostu nie złapałam z nim nici porozumienia i tyle :) Z dr B i nawet z dr Sz jakoś mi zagrało, a z nim no wcale - może dlatego, że jak się spotkaliśmy pierwszy raz to rzucił jakimś głupim tekstem i już od samego początku (a jeszcze wtedy nie wiedziałam kim on jest) miałam do niego dystans :)
    Prawda, że dr K ma bardzo, bardzo dużo na głowie i zgadzam się, że nie ogarnia, szczególnie jak jesteś nowym pacjentem, ale i tak bym jej nie zamieniła, a jak mi zależy na tym, żeby mi odpisała, to piszę jej kilka razy tego samego smsa albo dzwonię na recepcję i proszę żeby zapytały o mnie :)
    Lady E ja miałam ivf u dr K - już od ponad 2 lat się u niej leczę, miałyśmy wzloty i upadki, bo nic nie szło jak powinno, miałam też powoli wątpliwości, ale dr naprawdę wykazała chęć pomocy - chciała mnie nawet odesłać do Novum na konsultację i powiedziała, że ze strony kliniki oni mi nie będą robili żadnych problemów np. z przeniesieniem zarodków i nawet mi pomogą wszystko załatwić także czułam się cały czas "zaopiekowana".
    A dlaczego w ogóle rozważacie zmianę lekarza? Nie ufacie jej? Bo ja jestem zdania, że tak długo jak ufasz swojemu lekarzowi to leczenie u niego ma sens, jak zaczynasz mieć wątpliwości i tracisz zaufanie to trzeba zmienić lekarza, bo cały czas będziesz podważać i sprawdzać jego zalecenia jeśli nie zmienisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 13:13

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy stałymi pacjentami u Dr K od ponad roku. Więc tylko mnie widzi i wie co i jak :) Może zostane u niej. Ona wie o całym dotychczasowym leczeniu nie patrząc w karte. Dzięki dziewczyny za rady:)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to dlaczego chcesz ją zmienić na Ż czy B, z którymi nie miałaś do czynienia, czy tam w minimalnym stopniu miałaś?
    Nie atakuję cię - żebyś tego źle nie odebrała, po prostu pytam skąd pojawiły się wasze wątpliwości i myśl o zmianie :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    No właśnie to dlaczego chcesz ją zmienić na Ż czy B, z którymi nie miałaś do czynienia, czy tam w minimalnym stopniu miałaś?
    Nie atakuję cię - żebyś tego źle nie odebrała, po prostu pytam skąd pojawiły się wasze wątpliwości i myśl o zmianie :)
    U dr Żaka mieliśmy dwie IUI właśnie dlatego że dr K nie miała dla nas czasu :( I to mnie do niej zraziło. Wrzuciła mnie do dr którego nie znam... Po którejś wizycie powiedziała przę zapisać się do dr Ż bi tyle. Fakt okazał sie ok ale nie spodobało nam się to. Ale ok zapisałam się już do Dr K na 29 sierpnia. Mam nadzieję że bedzie ok i nie będzie nas odsyłać do innych...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 13:29

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wybrała B ale to pewnie ze względów wmocjonalnych. Od razu mi sie spodobał i zrobił mi udany teansfer. Nie mniej jednak cenię sobie doświadczenie i wiedzę Żaka. To on przeprowadził wzorowa stymulacje i dobrą punkcje. I miał plan po pierwszej niezbyt udanej procedurze.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    U dr Żaka mieliśmy dwie IUI właśnie dlatego że dr K nie miała dla nas czasu :( I to mnie do niej zraziło. Wrzuciła mnie do dr którego nie znam... Po którejś wizycie powiedziała przę zapisać się do dr Ż bi tyle. Fakt okazał sie ok ale nie spodobało nam się to. Ale ok zapisałam się już do Dr K na 29 sierpnia. Mam nadzieję że bedzie ok i nie będzie nas odsyłać do innych...


    A no to rozumiem :) właśnie będąc u dr K trzeba się liczyć z tym, że może nas zrzucić do kogoś innego, ale w sumie się do tego przyzwyczaiłam szczerze mówiąc, zresztą mnie też tak po prawdzie aż tak często nie zrzucała, a jak byłam na wizycie awaryjnej u dr B to i tak jak się mijaliśmy na korytarzu to nas zaprosiła do gabinetu, żeby zapytać co tam... Ale zauważyłam też, że mega dużo zależy od rejestratorek i od tego jakie masz z nimi kontakty - ja sobie wypracowałam z nimi przez te 2 lata dobre relacje, zawsze zagadam na jakieś prywatne tematy i jak dzwonię to nigdy nie mają z niczym problemu - jeszcze nigdy nie byłam na żadnej liście rezerwowej u dr K (odpukać) :) Ale ja też nie mam problemu jak dzwonią, żeby mi przesunąć wizytę, także nawet p. Natalia mi ostatnio mówiła, że mają taką grupę pacjentek, do których dzwonią jak coś wypadnie, żeby przesunąć, bo wiedzą, że zawsze raczej się na to godzą i nie robią problemów. Teraz też mam teoretycznie wizytę na 11, ale dam sobie rękę uciąć, że z 11 zrobi się 13 jak nie później :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 W sumie my tez już w paniami w rejestracji mamy dobry kontakt:) Zawsze dzwonią jak coś się opóźnia żebymy sie nie spieszyli. A jak dzwonię o wizyte i podaje nazwisko to zawsze słyszę aaa witam Pani Ewo zaraz cos znajdziemy. Z drugiej strony troche mnie podłamuje fakt że znają juz nas w klinice tak dobrze. Już bylismy tam tyle razy że nie zliczę. Pamiętam jeszcze starąklinike a raczek klitko-klinike:) No to 28.08 rusza machina IVF. A powiedz mi jak to jest na pierwszej wizycie pani Dr wypisuje badania? Jakaś umowa czy cos . Bo ja jestem ciemna w temacie IVF.

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z dr K mamy za sobą ponad 4 lata współpracy. Nasza najdłuższa przerwa, kiedy się nie widziałyśmy, to 4 miesiące. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Nie wiem co to lista rezerwowa (chociaż chyba raz na niej byłam ale osobiście z nią ustaliłam co i jak), zwykle błyskawicznie odpowiada na smsa (choć zdarzyły się przez te 4 lata jakieś wyjątki że 2-3 razy). Mi się aż łezka w oku kręci jak pomyślę, że nasza wspólna podróż dobiega końca. Poporowadziła mnie przez bardzo trudne sytuacje, zawsze z sercem, klasą i pełną empatią. 2 razy odesłałam mnie do dr Ż jak jej nie było lub miała zabiegi a ja nie mogłam czekać. Wie, że on mi nie podchodzi i więcej nie próbowała ;) ja ją polecam całym sercem choć jest mega oblegana i zwyczajnie doby jej brakuje. Przecież ona przyjmuje pacjentów 7 dni w tyg od rana do nocy często.

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że macie dobry kontakt, też zaczynałam na Słowiańskiej :) Ale nie mogę coś złapać kontaktu z tą nową dziewczyną, ale to może dlatego, że chyba raptem ona dyżurowała jak ja miałam wizytę chyba ze 2 razy więc nawet nie wiem jak ma na imię :)
    Nie wiem jak jest teraz, ale ja żadnej umowy nie podpisywałam, tylko przed samą punkcją papiery, że tam mąż oświadcza, że jest moim mężem i że poczuwa się do obowiązku wychowywania tego dziecka, że zgadamy się na zabieg, itd. :)
    A dr zleci ci badania, zrobi pewnie wymaz, przedstawi wam prawdopodobny plan działania i jak będzie ok to od następnego cyklu zaczniecie, chyba, że z powodu pcos zdecyduje się najpierw dać ci anty, ale to zależy jak jajniki i endo będzie wyglądać na tej wizycie pierwszej :)
    A IUI robiłaś na puregonie? Bo nie wiem, jak to będzie, czy prawo działa wstecz, bo na chwilę obecną jest tak, że refundacja puregonu jest tylko 3 razy niezależnie od tego czy robisz IUI czy IVF a wcześniej było tak, że mogłaś skorzystać 3 razy do IUI i 3 razy do IVF

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia ja tam myślę, że wrócisz po 3 malucha :) Nie mówię, że od razu, tylko kiedyś, tym bardziej, że macie zarodki. To jeszcze nie koniec, Moja Droga :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek może za jakieś 6 lat, nie wcześniej ;)

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ