X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję za kciuki. Aż serce rośnie. Jest mi ciężko bo wiele oznak okresu. Dam znać jutro.
    Tymczasem Wasze historie związków podnoszą mnie na duchu.
    Mysza1986 ile lat się znacie?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja męża poznałam 10 lat temu, jest bratem koleżanki z którą chodziłam do szkoły średniej. Poznaliśmy się u niej na grilu. Od 6 lat jesteśmy razem a od ponad roku małżeństwem ;)

    Alberta trzymam kciuki za pozytywną betę!
    Jak byłam w ciąży to takie przewidywania jak na okres są więc to standard jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2017, 19:35

    dżdżownica lubi tę wiadomość

  • Iskiereczka81 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta trzymam kciuki.

    My z mezem poznalismy sie na przystanku autobusowym 9 lat temu.

    a88, Flowwer, dżdżownica lubią tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Serio ? Zawsze byłam ciekawa czy to się sprawdza czy tylko ściema

    Serio :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się poznaliśmy na imprezie 3 lata temu a od dwóch jesteśmy małżeństwem :) po prostu mnie zaczepil i wyladowalismy w łóżku tej samej nocy :D i od tamtego dnia jesteśmy nierozlaczni :)
    Jak czytałam Wasze historie to każda inna, także nie ma jednej recepty na udany związek :)

    Mada29 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżdżownico podoba mi się wasza historia :) poszliście na całość! No no no :) najważniejsze że szczęśliwi!

    Jak tam sie czujesz i znosisz te upały? Ostatnio pisałaś że Maly ma 2kg nie? Jest co dźwigać.. ale najważniejsze że zdrowy!nie możesz się już doczekać rozwiązania? Odliczasz? :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My poznaliśmy się na studiach :) Tak sobie jednego dnia stwierdziłam, że nada się na chłopaka i na imprezie, którą zresztą organizował, złapałam go w swoją sieć :D I tak trzymam od 8 lat :)

    Alberta trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę!!!! Odczucia jak na okres o niczym nie świadczą!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Dżdżownico podoba mi się wasza historia :) poszliście na całość! No no no :) najważniejsze że szczęśliwi!

    Jak tam sie czujesz i znosisz te upały? Ostatnio pisałaś że Maly ma 2kg nie? Jest co dźwigać.. ale najważniejsze że zdrowy!nie możesz się już doczekać rozwiązania? Odliczasz? :)

    Nigdy bym się nie spodziewała że tak to się potoczy, ale najwyraźniej byliśmy sobie pisani :)
    Młody ma już 2 kg ale tak optymistycznie, bo dr mówił że zwykle bardzo optymistycznie mierzy :) już nie mogę się doczekać a z drugiej strony coraz bardziej się boję :/
    A Ty juz dostałaś okres?

    1JyDp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Nigdy bym się nie spodziewała że tak to się potoczy, ale najwyraźniej byliśmy sobie pisani :)
    Młody ma już 2 kg ale tak optymistycznie, bo dr mówił że zwykle bardzo optymistycznie mierzy :) już nie mogę się doczekać a z drugiej strony coraz bardziej się boję :/
    A Ty juz dostałaś okres?

    Nie bój się, będzie dobrze :)
    Nie u mnie cisza. Nie wiem co jest, czy ta beta tak długo schodziła do zera? ale w takim tempie to transfer w październiku będzie ;) może przejme po Tobie twój brzuszek? więc niech Antoś się nie spieszy :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada ja bym wywołała na Twoim miejscu. Lutką czy duphastonem bo to czasem możesz się nie doczekać ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Mada ja bym wywołała na Twoim miejscu. Lutką czy duphastonem bo to czasem możesz się nie doczekać ;)

    A te leki są pewnie na receptę nie? Już sama nawet o tym myślałam bo w sobotę minęło 6 tyg od łyżeczkowania.. Bym musiała odwiedzić doktorka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 14:26

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam rano oddać krew na betę, ale wynik po 17stej. Śnił mi się dziś czarny kot oznaka przykrości oraz mam migrenę. Typowo jak przed @. Sikacze wczoraj i dziś biel śniegu. Potwierdzę jeszcze wynikiem.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zdaję relację, bo widzę, że byłam wywoływana. Maluszek jest przesłodki, uczymy się siebie codziennie. Z dwójką maluchów w domu jest co robić, oczy dookoła głowy trzeba mieć. Siostrzyczka ciągle całuje braciszka i mówi,że go kocha. Oczywiście awanturuje się, bo nie może go sama nosić i przewijać oraz wkładać palca do oka ;)
    Ja się wzięłam za ogarnianie kątów i szaf, bo przez okres mojego leżenia nastał wszędzie jakiś nieład, a jak nie zrobię tego teraz to już nie wiem kiedy ;)

    MalaHD, gabrysia111, Imbirek91, Alberta, a88, Mada29, antonna, dżdżownica lubią tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta mocno trzymam kciuki!

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta trzymam kciuki! Ja też miałam negatywne sikacze a beta wysoka :)

    Mada brzuch mam nadzieję że do 7 października będzie zajęty;)

    1JyDp2.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta, kibicujemy Ci calym watkiem :)

    My znamy sie 10 lat, 7 lat razem, 2 malzenstwem, to ja jego poderwalam :)

    bv5tg9v.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta, kciuki!!!!!!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laboratorium się nie wyrobiło bo mieli kilka tysięcy testów. Tak to wygląda w 10 milionowym Londynie. W polskich klinikach wynik też jest następnego dnia. Przyznam, że się poddałam i nie zrobiłam zastrzyków, nie ma gdzie bo siniaki. Zrobiłam teraz w oponkę nad pępkiem, chyba można tam?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co na bolące gardło w ciąży można, wiecie może?

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tantum verde ten do psikania

    Alberta na bete marsz!

    klz9jw4z5xllyqdn.png
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ