X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 1 września 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że św. Rodzina staje się szpitalem MedART u. Ja w każdym razie polecam, a mam porównanie do Polnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Ostatni wynik bety byl fałszywy przez ovitrelle( lekarka w szpitalu uparla sie zeby zrobic)
    Dr Ż zlecil dopiero dzisiaj i wyszlo 18,8 :)
    Ale jestem kompletnie zielona i nie wiem co teraz dalej ? Kiedy jakies usg, wizyta ?
    Nawet nie wiem jak oblicza sie tygodnie ciazy.
    19.08 robilam zastrzyk a 20.08 na wizycie pecherzyk jeszcze nie pekl.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 września 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique no to moje gratulacje!!! Ciążę najczęściej liczy się od dnia ostatniej miesiączki, no chyba, że owulacja była dużo wcześniej, czy później niż tego 14-15 dnia cyklu, to wtedy się robi korektę ;) Na USG najlepiej iść tak 2-3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Zarodek z bijącym serduszkiem powinien być widoczny w 7 tc.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dominique no to moje gratulacje!!! Ciążę najczęściej liczy się od dnia ostatniej miesiączki, no chyba, że owulacja była dużo wcześniej, czy później niż tego 14-15 dnia cyklu, to wtedy się robi korektę ;) Na USG najlepiej iść tak 2-3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Zarodek z bijącym serduszkiem powinien być widoczny w 7 tc.
    Ostatnia miesiaczka 10.08. Czyli owulacja ok 10 dnia cyklu. W ktora strone mam zrobic korekte ?
    Wedlug kalkulatora mam 3 tydzien.

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 września 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia111 co do badania przez dr Szymanskoego to tak źle wspominam genetyczne(ze wzgledu na duszenie mocne i pukanie w brzuch) ze teraz zapytalam o polowkowe w recepcji i mozliwosc u innego lekarza...babki nie byly wcale zdziwione moim pytaniem wiec chyba nie jestem pierwsza ktora nie chce do niego iść...specyficzny lekarz..nie kwestionuje jego umiejetnosci ale troszeczke delikatnosci i empatii za 300zl to by mi sie przydalo;) pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 1 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joga u mnie nie wchodzi w grę, bo w naszej miejscowości nie ma takich rzeczy. Ale faktycznie może kupię płytę Anny Lewandowskiej, mam też piłkę i próbuję różnych ćwiczeń. :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 1 września 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej powtórzyć jeszcze betę i na usg pójść właśnie koło 7tc. Nie polecam wcześniej, mnie wizyta pecherzykowa bardzo zestresowała, teraz już bym na nią nie poszła.

    Dominique1995 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 września 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique1995 wrote:
    Ostatnia miesiaczka 10.08. Czyli owulacja ok 10 dnia cyklu. W ktora strone mam zrobic korekte ?
    Wedlug kalkulatora mam 3 tydzien.

    To jak chcesz już teraz sobie ustawić pod owulację, to zakładając, że była ona tego 20.08, zrób, że pierwszy dzień miesiączki był 6.08, zamiast 10.08. Wg kalkulatora masz teraz skończony trzeci tydzień, a jesteś w czwartym (jak pisałam o 7 tc to miałam na myśli skończony 6 tc, czyli tydzień między 6+0 a 6+6). No i powtórz juro betę tak jak radzi Mała :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzieś w Poznaniu można zrobić w niedziele ? Z wynikami tego samego dnia?

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 2 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique albo HCP, gdzie będziesz miała wyniki w internecie albo Polna gdzie będziesz musiała się jednak wybrać osobiście po wynik ;)
    Aaa tylko moja rada jeśli chcesz znać betę szybciutko to nie kupuj badania w sklepie internetowym Alabu tylko osobiście w HCP, co prawda przez internet miałabyś 10% taniej ale ja miałam taki przypadek że przez to że kupowałam przez internet nie mogli mi udostępnić wyniku, dopiero po moim telefonie babka coś tam pokombinowała i utworzyła jakby nowe zlecenie na moim peselu i wtedy dopiero wynik mogłam poznać ;) a po co masz się stresować niepotrzebnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 14:01

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na polnej tez jest w niedziele ? Na stronie jest ze pon-pt.
    A jak zrobię w poniedziałek to wtedy przyrost 110%?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 września 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie 100% to ok. Kilka % w tą czy w tą nie robi różnicy, ciąża to nie matematyka ;)

    Na Polnej mają coś takiego jak beta nocna. Jest to droższe badanie niż normalnie ale pewnie w niedziele w takim razie też zrobią. Na hcp jest chyba całodobowo ale nie jestem pewna.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję, że w dwupaku :)
    Za tydzień beta ;)
    Proszę Was o kciuki!

    Dominique1995, Alberta, MalaHD, gabrysia111, Imbirek91, Lady_E, antonna, dżdżownica, MARTIII, a88, Marudaruda lubią tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 2 września 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Polnej płaci się 7zł za tzw wejście na oddział poza godzinami i dniami, które podają. Informacja z ich strony.
    Dominique, Mada bądźmy wszystkie dobrej myśli.

    Mada29 lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 września 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada trzymamy kciuki! Beta w sobotę?

    Mada29 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 2 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Polnej byłam kilka razy w niedzielę i święta (zanim odkryłam dzięki Wam Alab w HCP) i nie dość że zawsze ktoś przede mną w kolejce stał (za mną zresztą też, bo długo się czeka aż pielęgniarki zejdą) to płaciłam standardową cenę z cennika ale to było jakiś czas temu, być może sytuacja również i w poborach krwi się zmieniła ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique przy takich niskich betach ważne, żebyś robiła w tym samym laboratorium co za pierwszym razem. Tzn. jeśli robiłaś w klinice to powinnaś jutro pojechać do Alabu w HCP.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam na Polnej ostatnio i tez na Polna jutro pojadę :)
    Dzwoniłam i w niedziele tez robią za 19zl, odbiór po 3 h
    A ta betę często się powtarza ?

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 września 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada kciuki za zaciążenie!!! :)

    Dominique no to już zależy od Ciebie. Jeśli druga beta będzie ładna to nie musisz już powtarzać ;) Natomiast niektórym się dłuży czekanie do USG i latają na bety jeszcze między czasie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 19:36

    Mada29, Imbirek91 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc stresowałam się do testu czy będzie pozytywny ale teraz mam jeszcze więcej stresów:(
    Czy beta będzie prawidłowo wzrastać, czy serduszko się pojawi, a dalej jeszcze nie rozmyślam

‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ