X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka88 wrote:
    Dziękuję za miłe przyjęcie :)
    Prowadzi nas dr Ż.
    Nie wiem dziewczyny jak Wy wytrzymujecie to czekanie ale mnie to strasznie irytuje, chciałabym żeby to wszystko szybciej szło, ale niestety trzeba być cierpliwym! I tej cierpliwości wszystkim czekającym życzę.
    Miłego dnia dla Was!
    Ojjj czekanie jest bardzo ciężkie. trzeba się czymś zająć. Mnie zajmuje praca, zajmowanie sie domem, czytanie i podróże. Najlepiej unikać sytuacji kiedy siedzisz sama w domu bo wtedy myslisz najwięcej. Ale pamięta cierpliwość popłaca :)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy przed badaniem glukozy pod obciążeniem mogę wziąć Letrox i Duphaston? Nie chciałabym przekładać godziny przyjęcia leków, a tym bardziej z nich rezygnować tego dnia...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Agatka88 Znajoma
    Postów: 24 22

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również staram się czymś zająć, ale ciężko to idzie, zawsze gdzieś tam z tyłu głowy jest myśl o dziecku. Mam nadzieję że reszta tego roku będzie dla nas szczęśliwa. Trzymam kciuki

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Dziewczyny, czy przed badaniem glukozy pod obciążeniem mogę wziąć Letrox i Duphaston? Nie chciałabym przekładać godziny przyjęcia leków, a tym bardziej z nich rezygnować tego dnia...

    Ja co prawda robiłam tylko glukoze na czczo ale w labo mi pani powiedziała że nawet zębów nie powinno się myć przed badaniem glukozy. Ja nigdy nie biorę leków rano jak idę na badanie krwi.

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialam eizyte u dr Zaka i pobierana cytokogie, po ktorej zaczelam krwawic. Dr uspakaja ze tak sie zdarza. Oczywiscie się martwie..czy ktoras tak miała?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii tak, normalne. Dlatego dr mi nie zrobiła cytologii bo stwierdziła że zaraz jej tu zacznę krwawic i panikować i wiecej szkody niż pożytku mi to zrobi ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii, mi dr powiedział po cytologii, ze wszystko w środku przekrwione i może być plamienie. Było jeden dzień.

    Aina
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 1 września 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po zastrzykach clexane też wam wychodzą małe siniaczki? Zastanawiam się czy ja to dobrze robie. Macie jakiś patent na to??

    l22nej28tcppkg68.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 września 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek, Aina dzieki, no troche jestem spokojniejsza, ale kurcze jesli tak szyjka w ciazy wrazliwa to moze niepotrzebnie ta cytologia..ale juz dzisiaj widze samo plamoebie więc chyba ok. Jasiaaa jak bralam zastrzyki to zawsze mialam sinika -a robilam zgodnie z zaleceniem itp. Więc nie martw sie nimi, znikną;)

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 1 września 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już próbowałam wszystkiego. Płytko, z igła do końca, na prosto, pod kątem z trzymaniem fałdki do samego końca i z puszczaniem tuż po wbiciu. Szybko, wolno, z przecieraniem po zastrzyku, bez przecierania, z uciskiem i bez i NIE MA reguły. Jak siniak ma się pojawić to się pojawi więc teraz robię bylejak.

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 1 września 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. No w takim razie nic na to nie poradzę. Myślałam ze jest jakiś sposób. Przeżyje :)

    l22nej28tcppkg68.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 1 września 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasia, ja też próbowałam na różne sposoby i nie mam pojęcia, kiedy siniak się robi, a kiedy nie... Teraz podaję w uda i widzę, że jak robię tam, gdzie mniej tłuszczyku, to rzadziej wychodzą siniaki, ale nie wiem, czy można to uznać za jakieś rozwiązanie...

    Czy Wy po USG u dr Sz też macie obolały brzuch? Boli mnie jakby skóra i tkanka pod nią, tak jak po uderzeniu boli siniak przy dotyku. Po poprzednim USG bolało kilka dni. Nie wiem, może tak mocno dusi tylko większe pacjentki? :/

    Dominique1995 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 1 września 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei siniakow nie mam, ale już wiem gdzie wbijać żeby nie trafić w naczynko, bo jak trafię to nie dość że boli jak diabli to jeszcze siniak na pół brzucha się robi ;) a teraz zapodaję sobie clexane 2x dziennie niestety ;/ plus prolutex ale co tam, coś mi chyba te 3 zastrzyki do końca będą towarzyszyć ;)
    Gabi podziwiam że robisz w uda! Chyba bym się na to nie odważyła - tzn.jakoś ten brzuch spoko ale co do innych miejsc mam blokadę psychiczną. W ogole wysyłałam ci zaproszenie do grona znajomych i mnie Panna zignorowała ;( ;)!
    Gabi ja bólu brzucha dzień po już nie miałam ale w dzień badania i w jego trakcie zastanawiałam się na zmianę czy na niego zwymiotuję czy zemdleję, ale potem przesuwał się tą głowicą więc łapałam oddech na chwilę i jakoś przeżyłam ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 1 września 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny cały czas trzymam kciuki za wasze Maluszki. Mój ma już ponad 3 mce i jest przesłodki <3
    Co do usg u Szymańskiego mnie tez mocno wałkował tym usg nawet Żakowi o tym mówiłam i się śmiał ze mnie masuje ta głowica. Naszczescie dziecku to " nie zaszkodziło". Dbajcie o siebie a tym co się starają życzę szczęścia rok temu klulam się purehonem.

    gabrysia111, MalaHD, Mada29 lubią tę wiadomość

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 1 września 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Ja z kolei siniakow nie mam, ale już wiem gdzie wbijać żeby nie trafić w naczynko, bo jak trafię to nie dość że boli jak diabli to jeszcze siniak na pół brzucha się robi ;) a teraz zapodaję sobie clexane 2x dziennie niestety ;/ plus prolutex ale co tam, coś mi chyba te 3 zastrzyki do końca będą towarzyszyć ;)
    Gabi podziwiam że robisz w uda! Chyba bym się na to nie odważyła - tzn.jakoś ten brzuch spoko ale co do innych miejsc mam blokadę psychiczną. W ogole wysyłałam ci zaproszenie do grona znajomych i mnie Panna zignorowała ;( ;)!
    Gabi ja bólu brzucha dzień po już nie miałam ale w dzień badania i w jego trakcie zastanawiałam się na zmianę czy na niego zwymiotuję czy zemdleję, ale potem przesuwał się tą głowicą więc łapałam oddech na chwilę i jakoś przeżyłam ;)
    Ja za to mam opory z tym brzuchem, bo robiły mi się kulki pod skórą i bałam się, że będą mi potem wystawały jak brzuch urośnie ;) Trudniej złapać na udach, ale już opanowałam :)
    Co do zaproszenia, to nie dostałam powiadomienia, a faktycznie wisiało i przyjęłam :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 1 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na udach nie złapie fałdy mam tak grubą skórę. Ale jak brzuszek będzie już okazały to chyba też będzie niełatwo złapać a w boczki boli jak diabli.
    Ale pogodę mamy dziś. Z dupy

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 września 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się raz robią siniaki, a raz nie - nie wiem od czego to zależy :D Robię tylko w brzuch, w inne miejsca bym się bała :D A wczoraj nie mogłam się igłą przebić, chyba jakieś zrosty mi się już porobiły :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 1 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna o zrostach to ty mi nic nie mów! Jakoś tydzień temu robiąc sobie zastrzyk nie mogłam się wbić a jak już się wbiłam to stwierdziłam, że chyba sobie dziurę na wylot zrobiłam ;)
    Jejku jaka twoja ciąża już zaawansowana! Zazdraszczam i mam nadzieję dotrwać chociaż do etapu na którym ty jesteś! ;) gdzie poród? Polna, św.Rodzina czy całkowicie gdzieś indziej?

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie znaki na ziemii i w niebie zachęcają mnie do Św. Rodziny, więc pewnie tam właśnie pojadę :)
    No właśnie te zrosty są najgorsze, bo pcha się tę strzykawkę i pcha i ona nie wchodzi i daje się coraz więcej siły, aż nagle jak się przebije to wchodzi od razu cała :D

    Imbirek91, Campari lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 września 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki Antonna polubiło mi się przy przesuwaniu strony niechcący.

    r9bzabd.png
‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ