X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 12 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wgl z taką sprawą. Bo jakis czas temu w posiewie wyszły mi paciorkowce z grupy B. I wgl zawsze miałam pełno grzybni i różnych dziwactw. Tony globulek i antybiotyków. A tu suprise NIC! Posiew idealny Lactobacillus bardzo liczne!

    Jak to zobaczyłam myslałam że pomyłka. Zawsze cos miałam... Hmm i cały czas mnie to zastanawia. Chyba cud przed IVF :p No ale nie wnikam :) Może mój organizm w końcu postanowił ze mną współpracować :)

    Mada29 lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 12 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno się nie odzywałam, ale wątek jak zawsze śledzę. ;) kupiłam płytę z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej i ćwiczę. :)
    Mysza, a jaka Tobie wyszła bakteria ? W posiewie z moczu czy w pobranym w gabinecie? Coś nie jestem też przekonana do tych posiewów.

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 13 września 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady to tylko się cieszyć, aczkolwiek niedługo się tymże stanem nacieszysz bo jak zajdziesz w ciążę to prawdopodobnie nie unikniesz powrotu gbs... Ja natomiast nigdy tego syfu nie miałam w żadnym posiewie, pierwsze posiewy moczu i z pochwy na początku ciąży czysciutie a teraz to cholerstwo normalnie mnoży się jak króliki zarówno w posiewie moczu, który robię poza kliniką i w posiewie z pochwy. Ale czytałam że ogólnie gbs w ciąży nie ma co leczyć, bo i tak wróci - tzn.dr daje mi antybiotyk i globulki ale bez szans na wyleczenie, raczej osłonowo żeby to paskudztwo nie dostało się do macicy. Generalnie jak czytałam większość lekarzy gbs zleca tylko przed porodem i wtedy 4h przed porodem dostaje się antybiotyk a jeśli się urodzi wcześniej to maluch dostaje... Więc reasumując od dziś zaczynam kolejną dawkę antybiotyku ale nie łudzę się że kolejny posiew wyjdzie czysty, dobrze by było chociaż zablokować namnażanie się tego paciorkowca ale zobaczymy...

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 13 września 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza zdrówka dla kici :*

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 13 września 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) widzę ze są tutaj osoby z brzuszkami i do was mam pytanie. Znajoma poleciła mi zapisanie się na usg prenatalne do dr Piotra Szymańskiego w MedArt. Macie jakieś opinie o tym lekarzu właśnie jeśli chodzi o usg ?
    Z góry dziękuje za odpowiedz

    atdci09kpce1t64c.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 13 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka dr bardzo dokładny, ale troszkę gburowaty i czasem mam wrażenie, że aż za dokładny, bo moja dr po wizycie u niego każe mi zawsze do siebie przychodzić, nawet jak dr chce coś tam powtórzyć i dobadać ;) niemniej czego jak czego, ale braku profesjonalizmu nie można mu zarzucić, dokładnie obejrzy twojego malucha i jeśli cokolwiek go zaniepokoi to od razu cię o tym poinformuje, aczkolwiek też jeśli będzie miał uwagi do twojego dzieciątka, ale nie skieruje cię dalej do innego lekarza specjalisty to nie popadaj w panikę ;)
    Jeśli chodzi o taką wskazówkę jak się zdecydujesz na wizytę u niego to podczas badania najlepiej go o nic nie pytajcie, tylko dopiero na końcu ;) on sobie będzie w czasie badania mruczał pod nosem zdania, typu: serduszko ok, żołądek jest, nerki są, itd., ale porozmawia z wami dopiero na końcu badania. Dostaniecie płytkę z nagraniem badania no i oczywiście pełen opis ;) wizyta 300 zł kosztuje.

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 13 września 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkaa tak jak Imbirek napisała pan dr bardzo specyficzny, może gburowaty. Ale najlepszy w swoim fachu! Bardzo dokładny i zobaczy to czego inny lekarz może nie dojrzeć na tym etapie bardzo wczesnym.
    A że nie idziemy z nim na piwo to zachowanie nie powinno przeszkadzać. Ja polecam w 200% ;)

    1JyDp2.png
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 13 września 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak myślicie, ktoś w zastepstwie pani dr przygotowalby mnie i zrobiłby mi IUI? Pomijając dr Ż, bo razem mają urlop. Zostaje młody dr B?

    l22nej28tcppkg68.png
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 13 września 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek92,dżdżownica bardzo dziękuje wam za informacje :) jestem już umówiona na wizytę. Mam nadzieje ze będzie wszystko ok :)

    atdci09kpce1t64c.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 13 września 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasia tak spokojnie dr B cię przygotuje ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 13 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr B. Kika czy wracasz do niego? Ja mam wizytę za miesiąc. Puregon w pełnej płatności w moim przypadku. Prośba o radę gdzie zapytać czy któraś ma do odsprzedania?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 13 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Polecam dr B. Kika czy wracasz do niego? Ja mam wizytę za miesiąc. Puregon w pełnej płatności w moim przypadku. Prośba o radę gdzie zapytać czy któraś ma do odsprzedania?
    Watek IVF lub IVF 2017, ja mam reszte ale jescze nie czas by odsprzedawac...no chyba ze zalatwisz mi ciaze to Ci nawet za free oddam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 19:41

    bv5tg9v.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 13 września 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza cały wątek życzy Ci ciąży. Kiedy beta i jak kotek?

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 13 września 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam sok ze świeżego jęczmienia. Łatwy w hodowli, nawet na balkonie. Nasiona są tanie. Rośnie w tydzień, wygląda jak trawa. Wyciskam garść, buraka oraz ogórki. Szpinak, jarmuż tez zalecane, ale zielony jęczmień na pierwszym miejscu pod względem wartości. Pierzgę też mam, ale jeszcze nie piję bo na przyrost błony jest. Choć wcześniej też można.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 13 września 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja skarbnico wiedzy pytanie:)

    Napiszę liste leków które biorę i kiedy i powiedzcie mi czy dobrze czy może cos na cos wpływa. Czy mam coś zmienić bo ja nie mam pojęcia..

    Rano metylokobalamina (rano naczczo bo po jedzeniu mam mdłości)

    Tak koło 18:
    Folian 800
    Ubichinol 100mg
    Wit d3 4000

    Wieczór (do spania)
    Glucophage 750 xr
    Bromegaron pól tabletki
    antykoncepcja

    Dobrze? Czy coś siebie wyklucza?

    Aha noi byłam w klinice. Nadżerka potraktowana kwasem. Bolało jak cholera, na szczęście Pani dr poczęstowała mnie ketonalem to jest ok. Troche cmi ale nie ma tragedii.

    Noi do 27 mam brać antyki potem czekam na @ 1-3 dzien gonapeptyl i 3 dnia do kliniki i zaczynamy:) Puregon juz mam. Dzisiaj kolezanka oddała mi za paczke chusteczek dla suna jeden ovitrelle to zawsze 150 zł w kieszeni :p

    Czekamy jeszcze na wyniki mutacji MTHFR.

    Trzymajcie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 20:29

    Mada29, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 13 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Mysza cały wątek życzy Ci ciąży. Kiedy beta i jak kotek?
    Czuje niemal namacanie to wsparcie :) kocio 5tyg w czyms a la gips ale daje rade, zwlaszcza ze ma 3 mce I mnowstwo energii :)
    Lady E fajnie, ze juz po jestes! Dzialasz dynamicznie a to bardzo dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 21:44

    Lady_E lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 13 września 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja tam wierzę, że tym razem się uda - okoliczności ci sprzyjają ;) bo masz głowę zajętą czymś innym i to naprawdę pomaga! A swoją drogą jak twój kot mógł sobie złamać łapkę?! Przecież te zwierzęta są tak elastyczne że ten twój egzemplarz to jakiś wyjątkowy jest ;) (obym nie powiedziała w złą godzinę, bo jeszcze mi brakuje żeby któryś z moich mruczków sobie coś złamał :D)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta, mi zostala jedna dawka Puregonu (200 z 600, albo 100 z 300, nie pamietam dokladnie, moge sprawdzic w niedzielę, jak wrócę z urlopu.)

    Szalu nie ma, ale zawsze choc ten jeden zastrzyk bys miala za free, jesli bedziesz zainteresowana, to daj znac kiedy zawitasz w Poznaniu :)

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 14 września 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Mysza ja tam wierzę, że tym razem się uda - okoliczności ci sprzyjają ;) bo masz głowę zajętą czymś innym i to naprawdę pomaga! A swoją drogą jak twój kot mógł sobie złamać łapkę?! Przecież te zwierzęta są tak elastyczne że ten twój egzemplarz to jakiś wyjątkowy jest ;) (obym nie powiedziała w złą godzinę, bo jeszcze mi brakuje żeby któryś z moich mruczków sobie coś złamał :D)
    Mam 2 kociaki, mały gonił za dużym I w tym pędzie zrzucił sobie na łapkę deske do prasowania, nie zdażył odskoczyc kiedy sie składała:( od lat mam koty I tez nigdy mi sie cos takiego nie przytrafiło ale jak widac jest to mozliwe. Od wvzoraj obserwuje objawy, ciezkie jak kamien jajniki etc.

    bv5tg9v.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 14 września 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza nadrobiłam trochę wątek i trzymam mocno kciuki by sie udało.

    Alberta za Ciebie również :)

    Mada przykro mi że sie nie udało :(

    Zoe gratuluję

    Witam nowe dziewczyny :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ