X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny bo ja jestem zielona i jest to moje pierwsze podejście. Bralam antykoncepcje 2 miesiące po tym dostalam gonapeptyl daily ( dzisiaj 4 zastrzyk) wczoraj bylam na usg i doktor powiedział ze zaczynamy i od wczoraj biore puregon. Moje pytanie takie... ponieważ wczoraj na usg dr. mierzył pecherzyki ( ok 2-3mm ) widziałam ze tylko 3...czy to znaczy ze tylko 3 pecherzyki czy przy symulacji pojawia się więcej...nie zapytalam dr i teraz się zdenerwowalam żeby tylko 3?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 09:34

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny bo ja jestem zielona i jest to moje pierwsze podejście. Bralam antykoncepcje 2 miesiące po tym dostalam gonapeptyl daily ( dzisiaj 4 zastrzyk) wczoraj bylam na usg i doktor powiedział ze zaczynamy i od wczoraj biore puregon. Moje pytanie takie... ponieważ wczoraj na usg dr. mierzył pecherzyki ( ok 2-3mm ) widziałam ze tylko 3...czy to znaczy ze tylko 3 pecherzyki czy przy symulacji pojawia się więcej...nie zapytalam dr i teraz się zdenerwowalam żeby tylko 3?

    Od wczoraj ruszyliscie ze stymulacja, wiec dopiero pecherzyki zaczna rosnąc. Powinno byc ich znacznie więcej :) jednak każdy organizm inaczej reaguje, każda stymulacja jest inna, mysle, ze na kolejnej wizycie juz coś więcej bedziesz wiedziała, mi za pierwszym razem urosło 7 za drugi 10... a na początku cyklu doktorek chyba nawet nic nie mierzył :/
    Trzymam kciuki za piekne pęcherzyki i żeby było ich +- 10!

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku też miałam malo a skończyło się na 14! Dopiero stymulacja pomoże rosnąć tym co ich nawet nie widziałaś wczoraj :) Oby było jak najwięcej żeby było z czego wybierać! Dr nakluje wszystkie bo inaczej się nie da ale nie wszystkie się nadają wiec ważna i ilość i jakość poniekąd. Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka trzymam nieustająco kciuki! ;-)
    Ja nie miałam w zasadzie żadnych bólów więc w tym względzie ci nie pomogę, ale tak się zastanawiałam i miałam cię zapytać - ten jajnik ci wskoczył na swoje miejsce, czy właśnie dlatego nadal cię tak boli, bo jeszcze się nie przemieścił?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dziwne, że ci tego nie sprawdzili, bo co jeśli ci nie wskoczy? Współczuję Ci tych bólów i mam nadzieję, że po pierwsze twoje blastusie już się zagnieździły, a po drugie - oby cię w końcu przestało boleć, bo jak widziałam wyżej, jesteś obstawiona lekami potransferowymi a do tego przeciwbólowe, to nieźle obciążasz wątrobę ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:18

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe właśnie dziś o Tobie myślałam czy to dzień bety czy jutro! Wytrzymaj kochana żebys miała wiarygodne wyniki! Ja też jak na szpilkach a do mojej bety jeszcze daleko! :(

    Katariiinkaa ostatnio też miałaś takie bóle? Kurcze ale Cię faszeruja ale wszystko w dobrym celu! Ja chyba tym l4 to sobie tylko gorzej zrobiłam.. Czas potwornie wolno leci, mialyscie racje ze oczekiwanie na betę to jakiś koszmar! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:18

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, przecież Ty niedawno miałaś operacje. To dlatego, za duża ingerencja w tak krótkim czasie. Znieczulaj się i czekamy na betę. Jak wynik będzie pozytywny to sama zapomnisz o bólu! :) Ważne żebyś dbała o siebie i nie forsowala, żeby się wszystko ładnie zagoilo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka no mam nadzieję że już za chwilę ci będzie lżej a za tydzień będziesz się cieszyć z przyrastającej bety razem z ladybirth i liloe :) a też byłam po transferze obstawiona wszelkimi możliwymi lekami, więc łykałam tabsy całymi garściami plus brzuch miałam cały w siniakach od zastrzyków, najgorszy zastrzyk dla mnie był z clexane, ale przeżyłam a lada dzień zaczynam Puregon

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 16:02

    AnnaNata lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:18

    ladybirth lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, bardzo mi przykro, ze tak cierpisz...dużo tych leków, uważaj na siebie.
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

    ladybirth lubi tę wiadomość

    Aina
  • justa77 ie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Chciałam się Was zapytać ponieważ macie większe doświadczenie z IVF,czy spotkałyście się,słyszałyscie lub same miałyscie tylko jedną komórkę?
    Jest to moja pierwsza próba z IVF i miałam zapisany puregon 300 no i niestety jest tylko jedna komórka.Zastanawiam się czy warto próbować jak tak mało komórek.Czy z jedną moze sie udać?Dziwne że leki które tyle kosztują tak słabo działają.Kiedyś brałam CLO i wiyprodukowałam 4 komórki na prawym i 3 mniejsze na lewym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:19

    MedA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa ja na Puregonie 300 i gonapeptylu daily miałam 8 komórek i 2 zarodki dotrwały do 5 doby, a z kolei na gonapeptylu depot i Puregonie 450 miałam 12 komórek ale juz po zapłodnieniu 6 odpadło a dotrwał tylko jeden zarodek do blastocysty. Być może jesteś przypadkiem, o jakim mówiła mi Pani dr, że zbyt duża stymulacja ci szkodzi i lepsze wyniki uzyskasz na małej dawce - ja teraz zresztą będę testować tę teorię Puregonem 75 bez żadnego gonapeptylu. A ta jedna komórka została zapłodniona i rozwija się? I dodatkowo jakie masz AMH? A co do Cło to mogłaś mieć kilka pęcherzyków, ale nie wiadomo czy w nich były komórki ani jakiej jakości były :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 07:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata czekamy na wyniki bety :) trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:19

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ