Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe, trafiłaś w sedno. Szczególnie jeśli ciąża jest tak bardzo wyczekana.

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe, a jak Twoja beta, betowałas dzis?

    Oj tak w ciązy to najchetniej przespałabym tygodnie dzielące wizyty. A jeszcze jak na chwile objawy ustana... ehhh... stale nerwy... :)
    Trzymam kciuki cały czas za piekne bety w tym tygodniu :)

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz Ainaa?? Odliczasz od wizyty do wizyty?? Ja szczęście w nieszczęściu mam teraz co 2 tyg wiec jakby szybciej leci- oczywiście wcale nie życzę takiego rozwoju sytuacji.

    r9bzabd.png
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny☺
    Podczytuje Was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć.
    Jestem pacjentka dr Zaka. Pierwsze IVF nieudane 11 komórek 0 zarodków, drugie IVF tylko 2 komórki 1 zarodek przetranswerowany już w 2 dobie i został z nami to już 14 tydzien

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:12

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje AnaC:-) nudnej ciąży:-)

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:12

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was wszystkie i te czekajace na wyniki bety i te bedace juz w upragnionej ciazy oraz te stymulujace sie.
    Trzeba mieć nadzieję że się w końcu uda i jak to dr mówi potrzebna jest tylko ta jedna właściwa komórka ☺

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super:-) sama wiem, że tak się zdarza. A działa tu, myślę znienawidzone prawdopodobnie przez nas wszystkie,,wyluzuj"

    r9bzabd.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaC super! Gratulacje! Oby tak dalej przez kolejne miesiące :)
    Jaki był u Was powód niepłodności jeśli można wiedzieć?

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Witaj AnaC, gratuluje :) ja tez u dr Z i obecnie 12 tc. Dosłownie, jak piszesz, doktorek powtarza, ze wystarczy ta 1 komórka!
    Cały czas jade na silnych mdlosciach, ale przynajmniej czuje Maleństwo :) do tego śpimy całymi dniami, a jak nie śpimy to...ziewamy :)
    Śpij Ainaa ile się da, to najlepsza ,,witaminka" dla malucha:-) jesteście już po usg genetycznym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 15:04

    r9bzabd.png
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas a właściwie u mnie obustronna niedroznosc jajowodow (przed IVF dwie laparoskopie 1-próba udroznienia jajowodow nieskuteczna, 2-usunięcie jednego z powodu wodniaka)
    Ja do 10tc miałam wizyty co 2 tygodnie potem 12tc usg genetyczne u dr Szymanskiego, po 3 tygodniach wizyta u dr Zaka tak dr wyznaczał wizyty może przez to ze juz jestem starsza.
    A co do objawów to ich za bardzo nie mam oprócz uczucia sennosci i częstego siusiania oraz tkliwosci piersi i ich powiększenia, żadnych mdłości i wymiotow...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe przykro mi! Ale nie poddajemy się! :)

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe :( bardzo mi przykro :( kurcze no!
    Prenatalne mamy w przyszłym tygodniu u dr Szymańskiego.
    AnaC ja mam wizyty u dr identycznie jak Ty :) robiliście pappa lub Nifty? Znacie juz płeć?

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe przykro mi i trzymaj sie

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe bardzo mi przykro :( a który to dpt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:21

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nifty nie robilismy. Usg genetyczne wyszlo prawidlowo ale dr zasugerował zrobienie do usg testu podwójnego z krwi Pappa dostarczyła wynik do MedArtu ale jeszcze nie dzwonili z kliniki

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ