X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, ja wiem ze sie udało! Bo u Ciebie z zagniezdzeniem nie było problemu. Po prostu betka czwartkowa byłaby pewniejsza, tak myśle! Przepraszam, jesli Cie zaniepokoilam, broń Boże nie miałam takiego zamiaru, bo o Twoja ciąże jestem spokojna :)
    Czekam na wynik bety z zaciśniętymi kciukami!!!!!!

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a poza tym u mnie był jeden maluch, a ujawnił sie na teście jutro (czułym 25), wiec... Twoje dwa maluchy, to dwa razy wiecej bety, wiec szansa jest wielka. :) Wierze w Wasza ciąże!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 08:41

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:19

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Tobie zycze, aby dzis beta była pozytywna, a w czwartek pieknie przyrosła :) choc, jak napisałam... jestem o to spokojna.
    Ja tez jestem niecierpliwa, nie dziwi mnie to, gdy ktos tak bardzo pragnie dziecka, stara sie, niemalże walczy o ciąże. Dlatego trzymam mocno kciuki i naprawde nie miałam zamiaru namieszac Ci w głowie, to tylko zwykła ostrożność, choc tez wiem, ze to niby tylko dwa dni róznicy, ale, gdy czeka sie po transferze na wynik, to każdy dzien trawa tyle, co miesiąc :/
    Tak wiec Kata, mega kciuki za Twoja dzisiejszą bete! O której wynik?

    Lilou - również kciuki za Wasza bete!
    Czekam na wiesci :)

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa a możesz mi powiedzieć, tak z ciekawości ile płaciłaś za in vitro na cyklu naturalnym? Bo ja teraz mam eksperyment w cenie poprzedniego podejścia, bo Pani dr powiedziała, że i tak będzie 1-2 komórki to im się zbilansuje i dlatego zastanawiam się ile płaciłaś, jeśli pobierali ci tylko 2 komórki?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płaciłam tyle samo, ile za standardowa procedure. Czy był 1 pecherzyk, czy 10, ta sama kasa w moi przypadku. Przy braku zapłodnień miałam zwrot kosztów transferu, tj, kolejny transfer był w tamtej cenie.
    Bardzo miło z ich strony, jesli za punkcje i łączenie komórek Was nie skasuja, bo to mimo wszystko chyba taki sam koszt dla nich bez róznicy, ile komórek sie pobiera.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona mi właśnie mówiła, że czy się zdecydujemy teraz, czy po crio to i tak nam to zrobią w cenie 2 in vitro, bo są ciekawi czy w moim przypadku to zadziała, a poza tym i tak im się zbilansuje. Musimy tylko zapłacić za znieczulenie, no i wiadomo, leki, ale to mam, bo brałam na zapas, żeby wykorzystać do końca refundację ;-)
    Tylko właśnie mnie zastanawiało ile będą nas kasować, jeśli okaże się, że rzeczywiście u mnie te małe dawki się sprawdzają i będziemy stymulować, żeby tylko 2 komórki były, skoro teraz to robi w cenie tamtego ;-) Dzięki za info!

  • justa77 ie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.Punkcje będe miała w czwartek.AMH mam już poniżej normy 0.66 ale chce spróbować choć wydaje mi sie ze z jedną komórką szanse są bardzo małe.Na szczęscie mam juz jedno dziecko 8 letnie.Poczete naturalnie bez problemów.Problemy zaczeły sie przy staraniu o drugie 5 lat temu.Stwierdzono LUF.Chodzę do dr.Zaka.

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata czekamy na wynik!!! Aaaa teraz ja siedzę i się zastanawiam czy nie zrobić ale wydaje mi się to ciut za wcześnie i boję się cholernie tego wyniku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:20

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę u Ciebie druga kreskę! !! :) blada ale jest! Byłaś na becie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę kreskę ;-)!
    Justa do czwartku może ci jeszcze wyskoczyć jakiś dodatkowy pęcherzyk, bo jak miałam inseminację, to na przedostatnim usg przed IUI były 2 pęcherzyki odpowiednio duże, a w dniu inseminacji były 3, więc może jeszcze ci się coś wykluje ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:21

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze... czekamy na czwartek! Wtedy nie bedzie juz żadnych wątpliwości :) KCIUKI!

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,3 to wygląda jeszcze na pozostałości z Ovitrellu, niemniej mam nadzieję, że w czwartek będzie już piękna beta, niepozostawiająca wątpliwości ;-) Niech maluchy produkują, produkują!

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata nie jest źle! Test coś wykazał, beta leciutko tez. Maluchy nadrobią do czwartku :) Ja zrobię dop w czwartek/ piątek. Raz ze strach mi nie pozwala wcześniej a dwa ze chce mieć w miarę wiarygodne wyniki. Bardzo liczę na powodzenie i ze moje maleństwo nadal jest i ma się dobrze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:11

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ