Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaczynałaś od Pani DR :)
    Co do stymulacji to u mnie w 1 procedurze CLO2x1 plus Puregon 225 j protokół krótki ze względu na amh rosnące (co badanie to mam wyższe wartości ostatnie 5,98 ). Drugi protokół też krótki i idąc tropem z 1 stymulacji ze miałam 6 komórek nadających sie do zapłodnienia to dr postanowił dorzucić wiecej Puregonu i miałam 2x1 CLO i 300 Puregon i tu już szło strasznie opornie dorzucanie i zmniejszanie dawek ostatecznie 6 cumulusów ale 4 dobre do zapłodnienia. Nie wiem czy nie ciągnac DR żeby był teraz długi protokół nie wiem Boję sie ze nie będzie nic do pobrania a z drugiej jak nie zaryzykuje to się nie dowiem .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda, tak jak katarinka mowi, jesli przypadek jest skomplikowany to lecza oboje, niezaleznie do kogo chodzisz. A nawet Breborowicz sie wlacza. Co do poslizgow to ja mam wrazenie ze sa masakryczne, przed ostatnia wizyta mialam dwa telefony ze pol.godziny opoznienia a i tak czekalismy, bo ktos utknal. Chyba od szczescia zalezy.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:24

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Clo to u mnie jest tak ze ja na własną prośbę chciałam włączyć Clo. Do iui miałam stymulacje najpierw Gonal F 1 pecherzyk E2 tylko 80 dzień przed owulacją. Potem Menopur E2 wyniósł 9 w 11dc . Potem Clo +Gonal E2 850 i 3 pęcherzyki .Dlatego nalegalam na mieszanie leków bo wiedziałam ze zareaguje tak . Mój lekarz mówił ze pierwszy raz tak stymuluje do ivf. Bałam się zaryzykować na samych gonadotropinach

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze letrazol był po drodze też . Zanim podeszłam do Iui to minęło jakieś pół roku zanim dostaliśmy leki :( Ja przed każdą wizytą miałam biegunkę ze strachu ze znowu nic. Za to jak zaskoczyło doktorek nawet kazał się usciskac :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarina widzę, że sytuacja podobna do mojej, tyle, że ja mam 25 lat ;-) I też nade mną pracują obydwoje, chociaż wizyty mam zawsze u Pani dr to ciągle mówi, że rozmawiała na mój temat z innymi lekarzami i doszli do wniosku, że ... A na jakichkolwiek zabiegach zawsze pojawia się dr Ż.
    U mnie długi protokół absolutnie się nie sprawdził, bo miałam dużo komórek, ale tak jak u ciebie już na samym początku połowy nie dało się zapłodnić, natomiast na krótkim i przy mniejszej dawce Puregonu miałam 8, zapłodniło się 6 i do końca dotrwały 2 piękne blastki, z tym, że była ciąża biochemiczna. Tak jak pisałam wcześniej Pani dr w moim przypadku podejrzewa, że mogę być przypadkiem, który nie lubi wielkiej stymulacji, tylko małe dawki. Mam nadzieję, że to się potwierdzi, bo wolę wyprodukować 2 komórki, ale konkretne niż 12, z których powstanie tylko jedna blastocysta ;-)

  • Majek Znajoma
    Postów: 29 64

    Wysłany: 26 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal trzymam kciuki za Was, dziewczyny i grzecznie czekam na wyniki hormonów i celiakii... Ehhh....

    hchy3e3k9mekwcpk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majek to czekanie zawsze było dla mnie najgorsze, ale teraz już się przyzwyczaiłam, bo i tak tego nie przeskoczę, a jednak lepiej przygotować organizm najbardziej jak się da niż robić coś na łapu-capu i liczyć, że się uda ;-)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    Majek to czekanie zawsze było dla mnie najgorsze, ale teraz już się przyzwyczaiłam, bo i tak tego nie przeskoczę, a jednak lepiej przygotować organizm najbardziej jak się da niż robić coś na łapu-capu i liczyć, że się uda ;-)
    Zgadzam sie w 100% i liczę na to że stymulację zacznę we wrześniu a nie w sierpniu :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:13

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katariiinkaa wiem jak się czujesz bo mi też się dluzy i chciałbym juz wiedziec ale z drugiej strony nie można popadać w paranoję, co kobieta to pewnie inne objawy. Może ten wczorajszy test tylko Ci namieszal w glowie :( Czekajmy cierpliwie, chyba nie mamy wyjścia. Kiedy się wybierasz na betę, jutro? czy jakiś test wcześniej robisz?

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe a Ty jak się czujesz? Mam nadzieje ze juz humor lepszy? Robisz kolejne podejście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:14

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będę za Ciebie trzymać kciuki i czekać na info! :) Ja nadal twardo czekam do piątku ale nie jest łatwo! A w sobotę zrobię gdzieś betę w Poznaniu żeby jeszcze wyniki dostać czy tylko w tygodniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobote zrobisz w szpitalu na Polnej lub w jakimś szpitalu w Alabie, ale nie pamiętam w którym ;)

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ