X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Katarinka, Katarinka ;-)
    Trzymam kciuki za sobotnią betę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:36

    MedA lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, czy usg prenatalne u dr Szymańskiego jest wykonywane dopochwowe, czy przez powłoki brzuszne? Nie wiem, na co sie nastawiać?

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ainaa. Teoretycznie jest przez powłoki, ale wiele dziewczyn ma przezpochwowe- ja miałam z każdej strony, he he, przeżycie ekstremalne, trzema tóżnymi głowicami. U mnie był problem z tyłozgięciem i krwiakami po clexane, przez brzuch niewiele widział więc leżałam tam półgoła do kostek i pan doktor raz tu raz tam patrzył i mierzył małego.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:36

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze! To musze nastawić sie i na dół i na gore :)
    Dzieki wielkie, najważniejsze, aby wynik badania był prawidłowy!

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, najlepiej tak, zależy od warunków, a ważne, żeby malucha dobrze obejrzeć i pomierzyć. Będzie wszystko dobrze:-)

    r9bzabd.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też tak długo dochodzilyscie do siebie po punkcji? Brzuch mam nadal ogromny a dziś zaczął mnie mocno boleć :( punkcje mialam w zeszly poniedzialek a transfer w sobote, wiec powinno byc tylko lepiej a tu nic. Nie wiem czy to wątroba nie wytrzymuje ale martwię się ze brzuch nadal jest takich rozmiarów no i ten bol.. Jak było u Was? Nie wiem czy pisać do Dr czy to jest normalne? Napiszcie proszę wasze doświadczenia.

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka czekaj cierpliwie. Ja przyjęłam ze będzie co bedzie ale chcę mieć wiarygodne wyniki, nie ma co wcześniej się pocieszać czy nadzieje robić albo tak jak Ty dziś, rozczarować testem z 1 kreska. W sobotę będzie jasne! Ja się czuje jak na okres plus ból brzucha a to nie nastraja optymistycznie :( ale czekam cierpliwie.

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth, ja przechodziłam bardzo łagodnie, ból minimalny i to może przez dwa dni, mi się wydaje, że dla spokoju powinnaś skontaktować się z lekarzem.

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardzo bolało od 2 dnia po punkcji przez kilk dni, u Ciebie to juz długo trwa. Napisz do lekarza. zdrowia!

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:28

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mi się nie powiększa na szczęście ale nie maleje i to mnie martwi :( dzisiaj zaczął mnie boleć i stad to zaniepokojenie. Chyba jutro się odezwę do doktorka.
    A co to jest ta hiperka?? To nie brzmi za ciekawie! :(

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa ja miałam badanie prenatalne tylko przez powłoki brzuszne, spodnie tylko lekko opuszczone na biodra. Ja mam zrosty po laparoskopi ale nie przeszkadzaly. doktor mi mowil zeby przed badaniem w domu nie smarowac brzuch zadnymi kremami czy masciami bo utrudnia badanie.
    Ladybirth ja punkcje też przechodziłem bardzo łagodnie delikatny ból brzucha przez dzień czy dwa. Jeśli ból utrzymuje się dłużej i jest silniejszy to lepiej jak Campari pisze skontaktować się z doktorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:29

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata ten Twój ból też jest niepokojący może też skontaktuj się z Panią dr? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wysokiej bety. Ja w 9 dpt miałam bete 53, po 12 dpt 277.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:29

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialyscie racje. Napisałam do Dr i od razu kazal jutro rano przyjechać :( mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze bo teraz to się przeraziłam!

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ladybirth, to nie musi być nic groźnego, bardzo dobrze, że doktor Cię zbada i wszystko się wyjaśni. Trzymam kciuki i ściskam, trzymaj się.

    r9bzabd.png
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth trzymaj się ale lepiej sprawdzic

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ