X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:30

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, jestes w dobrych rękach... hiperka to dość ciężki stan, ale ponoc szybko mija, no chyba, że jest ciąża, ona ja nieco wzmacnia, stąd byc moze teraz boli mocniej, bo jest ciąża. Daj znać po wizycie, pewnie dostaniesz kroplówkę. Trzymam kciuki. Generalnie, ani Twoje bóle ani Katy mi sie nie podobaja. Dla mnie sa bardzo niepokojące. Kata Ty też dzwon do Pani dr.Trzymam za Was kcuki. Doktorek zawsze mówił, że kobiety swietnie radza sobie z hiperka, wiec na pewno bedzie dobrze. Wazne, zeby niczego nie bagatelizowac. Powodzenia i dajcie znac.

    MedA lubi tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo, dziewczyny!
    Dziś z tego co się orientuję czekamy na wieści od Anakondy w sprawie wyników biopsji i od Lady, tak? ;-)
    Dajcie znać dziewczyny, bo mimo, że jestem tutaj tak krótko, to się z wami zżyłam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe, ale jak zdążyłam się zorientować Lady idzie dziś na wizytę do dr, tak? ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata powiem ci, że ja też miałam kilka dni po transferze taki wielki skurcz brzucha, właśnie też w nocy, aż mi się nogi zaczęły trząść, ale beta była pozytywna i rosła później, z tym, że ja miałam 2 ciążę biochemiczną. Mam nadzieję, że u ciebie ten ból to jednak dobry znak ;-)
    A dziewczyny, powiedzcie mi, czy robiłyście kariotypy? Bo my z mężem robiliśmy i jego wyniki już są, a moich nie ma, więc możecie się domyślić jak cholernie się boję, że przetrzymali mój wynik, bo jest coś nie tak, pytanie tylko, czy bardzo źle, czy źle, ale da się coś z tym zrobić. Chociaż Pani dr mówiła, że nie spotkała się z takim kariotypem, który uniemożliwiał by całkowicie zajście w ciążę, ale to na pewno znów znacznie utrudni sprawę. No nic, czekam za swoim "wyrokiem" i zobaczymy, co znowu jest ze mną nie tak ;(

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz w domu. Dr zbadał brzuch ale na szczęście bez usg pochwowego bo chyba umarła bym z bólu! Stwierdzil ze to może nawet dobrze rokowac ze cos zmusza jajniki znow do pracy ale nie nastawiam się. Zlecił mnóstwo badań na krew i czekam na wyniki. Mają być dop ok 19 :( wtedy zobaczymy co dalej. Trzymajcie kciuki żeby beta okazała się ciążowa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:37

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, ale co dr powiedział? Podejrzewa hiperke, czy poprostu jajniki ruszyły, bo byc moze maluszek sie zagnieździł?
    To czekamy na wyniki! Życzę Tobie nie tylko pozytywnej bety, śle rownież wszystkich pozostałych wyników w normie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 11:47

    Aina
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth trzymaj się dzielnie. Oby wszystkie wyniki były w porządku.

    r9bzabd.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr podejrzewa wczesna hiperke ale jeśli występuje ona tyle dni po punkcji to może świadczyć o ciąży. Badania krwi robilam na miejscu, ale diagnozuje Alab bo dostałam karteczkę jak się zalogować po wyniki. Niestety wyniki tak późno bo krew z Medartu odbierają po 14:00. Od wynikow zależy jak dalej działamy, być może dostane kroplowke z białkiem. Pewnie Wy lepiej byście wiedziały po co bo ja pojęcia nie mam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-) Mam nadzieję, że hiperka to dobry znak!
    O to zaczęli w końcu pobierać krew w Medarcie? Super, nie będę musiała biegać po mieście, chociaż pewnie i tak lab nie jest czynne tak jak klinika w święta i weekendy ;( Przy hiperce podaje się białko, żeby ją zniwelować (tak przynajmniej zrozumiałam, jak o tym czytałam). Ja miałam podczas mojej stymulacji jeść tyle białka, żeby nie doprowadzić do hiperstymulacji, że szczerze powiedziawszy już później, kolokwialnie mówiąc - rzygałam tymi wszystkimi twarożkami, napojami białkowymi i elektrolitami ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 12:09

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się zdziwiłam ze tam pobierają, ale to chyba jakaś nowość bo od tego tygodnia ;) tez się ciesze, bo biegać nie trzeba a wyniki będą zapisywane w karcie pacjenta wiec zawsze dr będzie mógł zerknąć.
    No oby to był dobry znak! Wiem ze to wcześnie jak na betę ale dr sam chcial to sprawdzić wiec może coś się pojawi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale zależy jak Medart umowę podpisał ;-) Mi by bardzo pasowało, gdyby tam był punkt pobrań czynny tak jak klinika, również w święta i niedzielę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że taką umowę podpisali - zobaczymy, wyjdzie w praniu ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:37

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było lepiej, bo diagnostyka się bardzo popsuła, wygoda była jak klinika była na Słowiańskiej a labo w Posum. Odkąd laboratorium się przeprowadziło jest coraz gorzej.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:30

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ