X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Dbam o siebie jak mogę ale z trudem się ruszam ;) w pasie przybyło mi już ok 10cm od czwartku wiec możecie sobie wyobrazić co to za masakra! Jedynie co dobre to beta znów podskoczyla i wiem ze ta hiperka jest wynikiem ciąży wiec to mnie trzyma przy życiu. Maleństwo od pierwszych dni daje o sobie znać ;)

    Katarinka, tak mi przykro ze znów Cię coś dopadło :( obserwuj wysypkę i czekaj na info od pani Dr. Mam nadzieje ze szybko wrócisz do zdrowia!

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu ja przy 1 stymulacji miałam wysyłkę na całym ciele od stresu . Zeszła po sterydach niestety nie widzę zdjęcia bo nie mam dostępu do kompa . Ja miałam na całym ciele .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka i jak? Dowiedziałaś się coś?
    Natu jak tam po wizycie?

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po opowiedzeniu w rodzinie wszystkiego jeszcze musze sie wygadac tutaj!

    takze dzis 10t4d bliznieta dwujajowe jednokosmowkowe rosna jak szalone na usg porozwalane jakby byly w barze.
    Jedna fasolina 35mm druga 40mm
    wszystko dobrze, czuje sie super tylko jakos żołądek, i uczucie jakbym miała zaraz wymiotowac.
    Narazie schudlam 3 kilo od poczatku ciąży, cisnienie w normie, badania wszystkie tez.

    ale gin mowila ze jakas grzybica mi sie wdaje narazie nic nie czuje, nie swedzi i wgl

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:38

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dermatolog to dobry pomysł katarinka, choćby żeby wykluczyć, że to nic niebezpiecznego.

    r9bzabd.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu super że wszystko w porządku z maluchami, a grzybicę wyleczysz i będzie ok:-) ale się cieszę. To za chwilkę już usg genetyczne. Czekam niecierpliwie.

    Natu93 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wyznaczyć sobie termin czy przy normalnym usg tez robione jest?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg genetyczne jest określony czas, robi się je między 11 a 14 tyg (13t6d). Jeśli Twój lekarz dysponuje odpowiednim sprzętem i wiedzą to sam Ci może takie badanie wykonać.

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytalam sie o tych blizniakach dwujajowych jednokosmowkowych o " podkradaniu"
    ;/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, to że coś takiego występuje, nie oznacza że zdarzy się Wam.Fakt jest faktem, że Twoja ciąża z tytułu bliźniaków jest ciążą podwyższonego ryzyka, co oznacza tyle, że musisz być pod dobrą opieką i badać się częściej. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Nic złego Was nie spotka, tego się trzymamy.

    Natu93 lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu super wieści, bardzo sie cieszę. Chyba nie ma co czytać w necie, tam zawsze czarnowidztwo, tylko wystraszyć sie mozna, a przecież musimy byc nastawione pozytywnie :)

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, gratulacje! Super ze maluchy mają się dobrze i nadal w komplecie.

    Ciekawe kiedy ja będę mogła iść na normalną wizytę żeby zobaczyć fasolkę. Kiedy mialyscie to pierwsze usg?

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth a jak tam u Ciebie dzisiaj? Idzie ku lepszemu? Ja pierwsze usg miałam w5tyg6d, wg OM. Było już serduszko. Doczekasz się i Ty :-)

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyplatala mi sie jakas grzybica ale lekarka mi zapisala clotrimazolum globulki.
    W pierwszym trymestrze nie mozna stosowac a zrszta ja biore 2x2 luteiny dopochwowo

    po szczesliwej procedurze mam do zaoferowania pudelko estrofemu, pare saszetek medargin, clexane
    ;)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, nieleczona infekcja jest niebezpieczna, więc jeśli masz wątpliwości co do leku, porozmawiaj z lekarzem albo poproś o przepisanie innego leku. Ale wyleczyć musisz.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:41

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODDAM ESTROFEM, MEDARGIN, CLEXAN ORAZ CLOTRIMAZOLUM GSK GLOBULKI

    !!

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pisze tu czasami ale rzadko bo czasu brak,lecze sie u doktora Żaka mam endometrioze i chcialabym podejsc do invitro tylko troche sie przestraszylam ze moze sie nie udac za pierwszym razem no a to jednak koszta tylko chcialam zapytac jakie sa mniej wiecej koszty za drugim trzecim podejsciem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baja to wszystko zależy od tego czy masz mrozaczki ;-) Ogólnie in vitro obecnie kosztuje 6 tys + 400 znieczulenie + leki + ocena owulacji w trakcie stymulacji (150 zł za wizytę). Mrożenie też kosztuje, ale to już Ci dziewczyny muszą powiedzieć, bo ja niestety za każdym razem muszę podchodzić do pełnej procedury.
    Dodatkowo po punkcji włączą ci prawdopodobnie Lutinus (u mnie pudełko za 200 zł starczyło na tydzień, bo 3x dziennie brałam) a po transferze mogą ci włączyć Prolutex, który też kosztuje 200 zł za 7 dni.

    baja32 lubi tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ