X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zawsze wszystkie, które sie zaplodnily zostawały do transferu :) trzymam kciuki!

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 1 komórkę tylko pewnie dlatego dr podał mi ja w 2 dobie ale przeważnie robią transwer w 3 albo 5 dobie o tym decyduje lekarz.
    Życzę powodzenia oby przetrwały wszystkie zaplodnione komorki☺

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    U nas zawsze wszystkie, które sie zaplodnily zostawały do transferu :) trzymam kciuki!

    Podniosłas mi nastrój

    Ainaa lubi tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Pani dr czeka do 5 doby, pewnie właśnie dlatego, że tak dużo odpada a chce mi podać te teoretycznie najlepsze :)

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli. Jutro dam znać.

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przetrwały wszystkie zaplodnione także bądź dobrej myśli! Daj znać jutro jak się rozwijają. Ja miałam podany w 5dobie ale to faktycznie zależy od samych zarodkow. Cierpliwości! Wiem co czujesz, przechodziłam to 2 tyg temu. Trzymam kciuki!

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadał wszystkie 4 są z nami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 10:24

    MedA, ladybirth, Ainaa, Natu93 lubią tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super oby tak dalej

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po prenatalnych. Wszystkie parametry w normie :) dzidzia rośnie, jest bardzo ruchliwa :)

    AnnaNata., MedA, ladybirth, liloe lubią tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:41

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    My po prenatalnych. Wszystkie parametry w normie :) dzidzia rośnie, jest bardzo ruchliwa :)
    Super:-) decydujecie się zatem na Nifty czy robiłaś biochemię?

    r9bzabd.png
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super gratuluje☺
    A Nifty badania robiliscie albo test podwójny z krwi?
    U nas jutro kontrolna wizyta u dr Żaka.

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znacie może z doświadczenia czy mogę wypić małe piwko teraz bo strasznie jestem nerwowa a wypicie szklaneczki wieczorem pomogło by mi sie rozluźnić i nie stresowac sie az tak myśląc jak tam moje zarodki. Zak mowil przy symulacji ze mogę pic wino ( nie bardzo przepadam). Obecnie biorę tylko Prolutex i czekam niecierpliwie na wiesci o terminie transferu ( we wtorek miałam punkcje )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 14:37

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:41

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa super wiadomość! Bardzo się ciesze! !! :)
    AnnaNata a dlaczego nie? Do transferu jeszcze trochę czasu i nie sadze zeby male piwko Ci zaszkodziło :) Jak się dobrze rozwijają to pewnie będą czekać do 5 doby.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy bardzo :)
    W ogole nie było tematu płci. Liczę ze na kolejnej wizycie cos sie juz wyjaśni :)
    Doktor Szymański mówił, ze Nifty niekoniecznie, ale jak chcemy dodatkowe 5% pewności to test podwójny, zrobiliśmy.
    Wiecie ile czeka sie na wynik, krew pobierał Medart, a badanie wykonuje Alab?
    AnnaNata, wg mnie pij śmiało ja ostatnie winko wypiłam dzien po ET :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 14:58

    Aina
  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wynikiem czekałam tydzień ale badanie robiła mi jeszcze diagnostyka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym się z Wami wszystkimi serdecznie przywitać i opowiedzieć moją historię. Staramy się o dzidziusia z mężem od 2 lat, nie udawało się, w końcu trafiłam na dr Żaka i przeszłam najpierw inseminację (bez efektu) a ostatnio pierwsze i udane IV.

    Podobnie jak ladybirth zmagam się z hiperstymulacją, przytyłam około 6 kg w talii około 15 cm. Niestety sporo..

    @Ladybirth , jak Ty się czujesz? Na jak długo wzięłaś L4? Czy dr Żak mówił Ci kiedy brzuch może wrócić do normalnego stanu?

    Pozdrawiam i gratuluję Wszystkim którym się udało i trzymam mocno kciuki za starające się :)

    MedA lubi tę wiadomość

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zuza! Mi minął właśnie tydzień. Dokładnie w zeszly czwartek zaczął boleć mnie brzuch i dziwnie "przytylam" od piątku juz regularnie jeździłam na kroplowki i badania krwi. Od wczoraj brzuch i waga się zatrzymały a dziś spadło mi pierwsze pół kilo! :) nadal poruszam się z trudem i nie wchodzę w żadne spodnie ale musze juz od poniedziałku wrócić do pracy.. Dr Zak mowil ze nawet 2 tyg moze trzymac. Mam nadzieje ze będzie mi spadać juz waga. Na jakim etapie jesteś? Kiedy Cię dopadło?
    Oczywiście gratuluję ciąży! :) wiem ze to jedyne co pociesza w tej sytuacji! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 16:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę, że się udało. Tobie również gratuluję !:)

    U mnie zaczęło się około środy tydzień temu. W brzuchu zaczęło się gromadzić coraz więcej płynów, a brzuch stawał się coraz twardszy. Też jeździłam na kroplówki: sól fizjologiczna i albuminy. Może nawet się widziałyśmy :)
    Najgorszy był brak apetytu i picie płynów izotonicznych. Na szczęście teraz już mam normalny apetyt. Hiperstymulacja mnie kompletnie zaskoczyła, dr nie wspominał o niej ani słowem..niestety

    Kiedy miałaś transfer? Jak BHCG?

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ